Jump to content
Dogomania

" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.


sota36

Recommended Posts

  • Replies 7.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Iiiile tam miejsca, no ale co sie dziwnic toz to poligon :lol: :lol: :lol:
Hmm, taki malo twarzowy ten namordnik :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: A jak on to znosi? :roll: Nie sciaga? Na fotach widac jakby wogole mu to nie przeszkadzalo :P
ekstra foty :angel:

Link to comment
Share on other sites

Namordnik faktycznie nie jest twarzowy(byl tez na rotka - jeszcze wiekszy) , ale wygodny - lekki, duzy , bo na boksera, i tak serio to tak dla "picu", no bo Gutek nie jest agresywny, tylko mysle, ze trzeba go nauczyc jezdzic autobusami czy innymi srodkami komunikacji miejskiej,(nie mam prawka a pancio nie zawsze moze miec czas) a tam trzeba ...kaganiec. Jak narazie jest bezstresowo - byl jeden spacerek, ale lapkami probowal zdejmowac. Mysle, ze sie przyzyczai, bo my to robimy po minutce, potem dwie i tak zawsze go chwalimy, ze wpada pies w samozachwyt.

Link to comment
Share on other sites

Mieszkamy w Chorzowie, a na pustyni sa cwiczenia jakiejs krakowskiej desantowej, z punktu widokowego dabrowka (bodajze tak sie to nazywa), czesc pustyni ponad 200 ha zostala im wydzierzawiona. Jeden to nawet spadl (moj ulubieniec, bo ladnie frunal) jakies 10 - 15 metrow od nas :0

Link to comment
Share on other sites

[b]sota36[/b]- on jest przepiekny!!!

a co do naszego briardziszka TENa, to na razie jest jak połowa normalnego psiaka - taki zabiedzony :roll:
i to on wygladał jak prawdziwy mop - skoltuniny, poszarzały... ale juz go podszorowalam i podcielam wloski, wiec jest lepiej. (Twoj psiak z pewnoscia mopa nie przypomina :))
za to uroku TEN ma za 3 psy... moze to jakas cecha charakterystyczna dla rasy, co? :wink:
interesuje sie ta briardami od jakis 7 dni, ich przedstawiciela znam osobiscie od 3, a juz kompletnie mi odbilo... :D

a do Twojej galerii czesto bede zagladac, zeby nacieszyc oczy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sota36']To zapraszamy!!!! Po powrocie ze wsi!!!![/quote]ja teraz licze na rewizyte :wink: /ale chyba po dokładnym wyleczeniu piechola i odkazeniu mieszkanka :wink: , czeka mnie pranie wykładziny :evil: /
A moim chłopakom Gutek sie BARDZO PODOBA :angel:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...