Jump to content
Dogomania

Trzy GRACJE u Irenki. Babcia z podwójną PRZEPUKLINĄ i panny z ulicy..POMOCY !


togaa

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
O 22.07.2016 o 23:14, mar.gajko napisał:

Jak ja bym miała taki tymczas, to bym się nigdzie nie wybierała  :)

Trafiłaś w samo sedno ;-)

A Kochanej Poker dziękujemy !!!!  225,00 zł sfrunęło 18.07.2016  z bazarku ciuszkowego na spłatę  lecznicowych  długów, po sunieczkach. :-)

Link to comment
Share on other sites

Hmmm czyżby mój przelew z 14.07 nie dotarł? Tytuł: "darowizna na spłatę długu - trzy gracje"

Jeśli trafił na inny wątek - to trudno - pewnie tam pieniądze były bardziej potrzebne w danym momencie.

 

Ok. 10.08 postaram się zrobić kolejną wpłatę, a dziś idzie 50zł (z tytułem: " Darowizna na cele statutowe Trzy gracje-sterylki").

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Colette napisał:

Hmmm czyżby mój przelew z 14.07 nie dotarł? Tytuł: "darowizna na spłatę długu - trzy gracje"

Jeśli trafił na inny wątek - to trudno - pewnie tam pieniądze były bardziej potrzebne w danym momencie.

 

Ok. 10.08 postaram się zrobić kolejną wpłatę, a dziś idzie 50zł (z tytułem: " Darowizna na cele statutowe Trzy gracje-sterylki").

Colette, najmocniej przepraszam za gapiostwo .

Sprawdziłam i oczywiście jest Twoja lipcowa wpłata dla Gracyjanek. ( 100,00 zł wpłynęło od Ciebie 15.07.2016r.)

Dziękuję kochana ....

Link to comment
Share on other sites

O 29.07.2016 o 23:45, Colette napisał:

No... to chyba z tą ostatnią wpłatą z 27.07, która też niebawem powinna spłynąć...

MAMY TO!! :)

 

 MAMY , MAMY .....!!! ;-)

Tak, jak to Colette zapowiadałaś w czerwcu. Ogromnie się cieszę i dziękuję !!!!

Wszystkim Wam kochane dziękuję !

Dla porządku potwierdzam że brakujące  50,00 zł , wpłynęło od Colette na stowarzyszeniowe konto 28.07.2016. Tym samym, wszystkie długi lecznicowe związane  m.inn. ze sterylkami dziewczynek ,  zostały spłacone !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
O 31.07.2016 o 22:30, Colette napisał:

Następne proszę!

;)

Nowości nie ma, ale jest trochę zasiedzianych dwupaków;

np. sunie Śnieżka i Coli po zmarłej Pani, zabrane ze schroniska wczesnym latem. Nie mają wątku, są w bezpłatnym DT u p.Basi. Czarno-biała Coli jest wiekowa i nam choruje.

c.jpg

I Mania z Efką, po Panu który umarł. Od grudnia bezowocnie szukamy im wspólnego domu, bo kochają się jak głupie..Na szczeście DT wziął sprawy finansowe na swoją głowę 

Razem.jpg

I Kropa nasza, muszę znalezc Jej wątek. Tak jak Filutka i Pętelki.....I jeszcze  w naszej 'kieszeni" jest  Kajtek i Fizia..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...