Jump to content
Dogomania

Trzy GRACJE u Irenki. Babcia z podwójną PRZEPUKLINĄ i panny z ulicy..POMOCY !


togaa

Recommended Posts

O 31.03.2016o23:59, mar.gajko napisał:

Co u panien jamniczych, no i u Foczusi najsłodszej?

A Foczusia po drugim zabiegu przepuklinowym. Podobno w zaskakująco dobrej formie.

Nie do zdarcia jest ta mała...;-) tfu..tfu..

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

O 3.04.2016o13:57, Poker napisał:

niestety koszty zostają.

Słodka ta Foczusia i taka dzielna. Oby jakiś domek zakochał się w niej.

Jutro się z Foczusią spotkam, a w piątek wizyta p.a dla Mróweczki.  Zobaczymy ?

45 minut temu, Nadziejka napisał:

Ciesze sie ogromnie ciociu  zs szczescia malenkich

na jaki num konta slac wplaty z bazareczku

czy na Stowarzyszenie ?

 

Stowarzyszeniowe Nadziejko. Wysłałam pw. i dziekuję Ewciu postokroć.

Lada dzień  będzie faktura marcowa z Lecznicy m.inn. za wszystkie trzy panny.  Policzę, pouzupełniam  wpłaty, wydatki i będzie wiadomo jak finansowo  stoimy / leżymy...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Myślę że naprawdę warto żeby mar.gajko poprosiła o pomoc Skarpetę im. Talcott. Można wnioskować o 150 zł bezzwrotnej pomocy (mar.gajko jest deklarowiczką) - np na weta, nie trzeba przedstawiać faktury, wystarczy podać link do wątku i napisać na co byłyby wydatkowane pieniądze. Gdy dwie z trzech członkiń zarządu wyrażą zgodę to należy konto podać na pw skarbnikowi (asikowskiej), później tylko potwierdzić że pieniążki wpłynęły i w 1 poście tego wątku umieścić banerek skarpety. Naprawdę nie dużo zachodu a będziecie do przodu choć z kosztami weta. Togaa?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
O 5.04.2016o22:03, sharka napisał:

Myślę że naprawdę warto żeby mar.gajko poprosiła o pomoc Skarpetę im. Talcott. Można wnioskować o 150 zł bezzwrotnej pomocy (mar.gajko jest deklarowiczką) - np na weta, nie trzeba przedstawiać faktury, wystarczy podać link do wątku i napisać na co byłyby wydatkowane pieniądze. Gdy dwie z trzech członkiń zarządu wyrażą zgodę to należy konto podać na pw skarbnikowi (asikowskiej), później tylko potwierdzić że pieniążki wpłynęły i w 1 poście tego wątku umieścić banerek skarpety. Naprawdę nie dużo zachodu a będziecie do przodu choć z kosztami weta. Togaa?

można nawet zawnioskować o 200 zł ostatnio jak zawnioskowałam to tyle przyznano dla Disela

Link to comment
Share on other sites

O 2.04.2016o22:46, mar.gajko napisał:

Ja jestem, od 2 lat i nigdy jeszcze nie prosiłam o wsparcie żadnego psiaka.

Niech Toga się wypowie, jak zechce, to można do drugiego zabiegu dołożyć Foczuni.

Czy pomoc ze Skarpety T. jest jakoś limitowana? Myślę o wpłacającym.

Co będzie jak np. za tydzień  wejdzie Ci w oczy jakaś inna bida ? 

 

Czarna Mróweczka już w nowym domku. Od soboty.W piątek pojechałyśmy z Irenką za TYCHY na wizytę p.a. a następnego dnia rano drugi raz, już z sunieczką. Obróżka, adresówka, szeleczki...Po drodze jeszcze została zaczipowana., tak na wszelki wypadek. tfu,,tfu.. Domek z ogródkiem, bezdzietne młode małżeństwo, na dole Babcia.                                                                                          Identyczna sunia zaginęła im kilka tygodni temu. Pani trafiła na Mróweczkę, szukając w necie swojej. Oglądaliśmy filmiki . Widać cieszyła się tamtą sunią i poświęcała jej mnóstwo czasu. Zabawy, aporty, piłeczki...Myślę że kochana Mróweczka da Jej równie dużo radości.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Nadziejko !

 

W końcu mamy fakturę za marzec i można było zsumować nasze długi.  Ciężko bardzo ....Ponad tysiąc złotych długu w Lecznicy a i to nie wszystko zliczone, bo lutowe wizyty nie wpisane.( Bad.krwi,rtg,usg Foczki). Karma, profilaktyka.

W dodatku od soboty dwie nowe panny przybyły...Idzie się załamać !

FOCZKA;

4.03.2016 - sterylizacja i usunięcie przepukl. -  358,00 zł

21.03.2016 - wizyta,serce - 50,00 zł

31.03.2016 - usunięcie drugiej przepukl. - 219,00 zł

-----------------------------------------------------------------

                                                             627,00 zł

NUTKA;

11.03.2016 -  sterylizacja - 296,00 zł

MRÓWKA;

23.03.2016 - sterylizacja - 298,00 zł
 

 

 

Link to comment
Share on other sites

O 21.04.2016o18:09, NikaEla napisał:

Posłałam z bazarku 

74zł

Dziękujemy NikaEla z całego serca. Potwierdzam że 74,00 zł z 'biżuteryjnego' bazarku wpłynęły na stowarzyszeniowe konto ( 21.04.2016).

Link to comment
Share on other sites

O 25.04.2016o21:08, mar.gajko napisał:

Co u Foczynki? I Jak panienki w domkach? Wszystko OK?

Foczusia wygojona jak trzeba. Nawet ten nadmiar skóry co trochę został na brzuszku, jakoś się wchłonął. Tylko męczy się szybko. Pewnie to od serca. Trochę pobiega z Kropeczką, a potem zadyszka i kaszel. Pewnie też kondycja słaba po tych kojcowych latach.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...