Jump to content
Dogomania

UWAGA 'nasz pies',Jeleniewo


bou

Recommended Posts

Rozmawiałyśmy z Agat. 

 

Ustalenia są takie: ja nie wyrwę się z pracy w piątek przed 15 - naprawdę próbowałam, ale nie dałam rady- więc w ten dzień na pewno nie pojadę. 

Albo ktoś się zadeklaruje, że z Agat się zabierze ( z Warszawy najlepiej) i wtedy rusza w piątek rano, albo pojedziemy tam razem w sobotę. 

 

Ponadto ja kombinuje hotel dla Psiaka gdzieś na trasie, albo w pobliżu Warszawy. No i szukamy kogoś z okolic Suwałk. Może mógłby podjechać wcześniej i sprawdzic czy pies tam jest, zabezpieczyć go chociaż do soboty...

 

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Madie napisał:

Rozmawiałyśmy z Agat. 

 

Ustalenia są takie: ja nie wyrwę się z pracy w piątek przed 15 - naprawdę próbowałam, ale nie dałam rady- więc w ten dzień na pewno nie pojadę. 

Albo ktoś się zadeklaruje, że z Agat się zabierze ( z Warszawy najlepiej) i wtedy rusza w piątek rano, albo pojedziemy tam razem w sobotę. 

 

Ponadto ja kombinuje hotel dla Psiaka gdzieś na trasie, albo w pobliżu Warszawy. No i szukamy kogoś z okolic Suwałk. Może mógłby podjechać wcześniej i sprawdzic czy pies tam jest, zabezpieczyć go chociaż do soboty...

 

To może zadzwonić do tych dziewczyn z TOZu i porozmawiać.Może ktoś by mógł tam podjechać jednak.A sklepowa nie pomoże?

Link to comment
Share on other sites

Ją?...to sunia...No proszę...a założycielka pomocowego wątku nawet nie wiedziała, jakiej płci jest piesek, choć ponoć go dokarmiała....Agat21, Madie jesteście  super Babeczki świąteczne!!! Konkretne, solidne, anielsko empatyczne!!!. Jakie to wzruszające, że poświęciłyście swój czas, aby ją ratować....Podziwiam Was!. Czekam na resztę wieści...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...