Jump to content
Dogomania

Dodatki do BARFa firmy Pokusa


Anka K

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Porównując analizę drożdży firmy Pokusa do tych z Lunderland pod względem ilości witamin jak i składników mineralnych, większą ich zawartością przeważnie cechują się drożdże firmy Lunderland. Cenowo natomiast wypadają podobnie, z minimalną przewagą Lunderland.

Co do alg, producent Pokusy podaje, że w jego preparacie zawartość jodu wynosi 450mg/kg, tymczasem na opakowaniu alg z Lunderland wyczytałam, że jodu jest 490mg/kg. Kolejny plus dla Lunderland. 

Przyglądałam się również suszonej hemoglobinie, niestety na stronie producenta nie znalazłam podanej zawartości żelaza. Cena jest jednak dość kusząca, ponad połowę niższa niż Fortain. Gdyby okazało się, iż skład pod względem ilości żelaza jest porównywalny, z chęcią zaopatrzyłabym się w krew od Pokusy.

Mączki ze skorupek jaj nie kupuję lecz robię sama w domu, toteż nie przeglądałam analiz i cen poszczególnych produktów.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź, na Facebooku na BARFowych stronach testują już pokusę, niedługo będzie coś więcej o niej. Najbardziej zaciekawił mnie czystek bo kleszczami ostatnio sypnęło. Jak na razie żaden z moich psów nie złapał paskudy, oba zakropione Fiprexem plus czystek do jedzenia. Ja nie karmię pełnym BARFem ale jak daję mięso to z dodatkami.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...