Jump to content
Dogomania

*DRAMAT. KASIA WRACA. BRAK NA HOTEL. POMOCY!!!*Duże mają gorzej. Kaśka czyli Katarzyna, ze schronu w Zamościu.


Recommended Posts

Dzisiaj dzwonił jakiś młody chłopak w sprawie Kaśki. Kiedy przesłałam mu filmik to napisał mi SMSa, że chce jutro po sunię przyjechać (ponad 200 km). Ostudziłam nieco jego zapał i poleciłam mu zadzwonić wpierw do mar.gajko. Jestem ciekawa czy dzwonił?

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Murka napisał:

Dzisiaj dzwonił jakiś młody chłopak w sprawie Kaśki. Kiedy przesłałam mu filmik to napisał mi SMSa, że chce jutro po sunię przyjechać (ponad 200 km). Ostudziłam nieco jego zapał i poleciłam mu zadzwonić wpierw do mar.gajko. Jestem ciekawa czy dzwonił?

Dzwonił. Myślał, że Kasia jest w Warszawie. I faktycznie chciał "jutro" zabrać.

Dom z ogrodem. On i "dziewczyna". Dziewczyna szuka pracy. Na razie nie pracuje. Mówiłam o lęku separacyjnym. Że Kasia może niszczyć. Zrozumiałam, że jak dziewczyna znajdzie pracę, to "przygotują coś w ogrodzie". Jakoś nie bardzo mi on był. I odniosłam wrażenie, że był podpity. Skierowałam go do Radys. Nawet w ogrodzie pies z Radys będzie miał lepiej.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, mar.gajko napisał:

Dzwonił. Myślał, że Kasia jest w Warszawie. I faktycznie chciał "jutro" zabrać.

Dom z ogrodem. On i "dziewczyna". Dziewczyna szuka pracy. Na razie nie pracuje. Mówiłam o lęku separacyjnym. Że Kasia może niszczyć. Zrozumiałam, że jak dziewczyna znajdzie pracę, to "przygotują coś w ogrodzie". Jakoś nie bardzo mi on był. I odniosłam wrażenie, że był podpity. Skierowałam go do Radys. Nawet w ogrodzie pies z Radys będzie miał lepiej.

No to jakiś mało rozgarnięty, bo wysłałam mu stronę www hoteliku (z galerią i filmikiem Kaśki) i tam jak wół jest nasza lokalizacja:)

To w ogrodzie to miało być na czas zostawiania suni samej (bo mówiłam też o lęku separacyjnym). Też nie miałam przekonania, ale nie miałam jak spławić, więc wysłałam do Ciebie:)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Na swoim koncie olx mam 50% rabatu na promowanie własnych ogłoszeń, bez względu na wybór pakietu :). Jeśli opiekunka Kasi jest zainteresowana to mogę jej wyróżnić ogłoszenie, wówczas poproszę o zwrot gotówki na moje konto. Promocja trwa tylko przez 4 dni, więc do tego czasu trzeba podjąć decyzję.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Miła znalazła dom, Klara czeka na transport, może do Kaśki też się w tym roku uśmiechnie los? 

Póki co rozliczenie:

Stan konta na 25 wrzesień wynosił -40 zł

+40 zł mar.gajko

+450 zł helli

-450 zł hotelowanie 26.09-25.10

-22,50 zł odrobaczenie

-18 zł Fiprex

Stan konta na 25 październik wynosi -40,50 zł.

Link to comment
Share on other sites

Miałam ostatnio telefony - dwa. W tym miesiącu. Niestety, po pierwsze - zdziwienie, że Kasia nie w Krakowie. Po drugie żadna z tych osób nie przeczytała co jest napisane o niechęci zostawania Kasi samej. Nie moge Kasi wziąć do siebie, bo pracuję. Nie mogę rzucić pracy, bo mam 2 ps,y 3 koty i kredyt hipoteczny.

Też mi jest przykro i smutno, że Kasia "siedzi" w hotelu tyle czasu. Jednak w ramach pocieszenia myślę, że gdybym jej nie zabrała ze schroniska, pewnie by już umarła gdzieś na łańcuchu z zimna.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja stale ogłaszam na woj. małopolskie i mazowieckie/lubelskie. Zmieniam tylko miasta i zdjęcia główne.

W-wa: https://www.olx.pl/oferta/pies-ktory-kocha-zbyt-mocno-sunia-w-typie-cane-corso-filmik-CID103-IDCXt1n.html

Olkusz: https://www.olx.pl/oferta/kaska-super-babka-mix-cane-corso-do-adopcji-CID103-IDCXtUb.html

Na W-wę ogłoszenie jest wyróżnione.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Anula napisał:

Może ogłoszenia poszerzyć na inne województwa i je wyróżnić?

Taki piękny pies tyle czasu czeka na swojego człowieka.

Mogę dorobić na jakieś miasto, tylko zapytam, gdzie jeszcze Kasia ma OLX oprócz tych ogłoszeń od Tyśka ?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

U Kaśki pojawił się mały guzek na tylnej łapie (średnica ok. 3 cm), solidnie go obmacałam i nie boli raczej suni, jest twardy i oderwany od tkanki mięśniowej. Jak będzie u nas wet pod koniec tygodnia to mu to pokażę.

Przeglądałam wcześniejsze zdjęcia i guzek jest widoczny dopiero na tych ostatnich, tutaj na tylnej łapie na kolanie ten czarny punkt to jego cień.

961b0dbed40b03f4gen.jpg

 

Rozliczenie:

Stan konta na 25 październik wynosił -40,50 zł

+450 zł helli

+40,50 zł mar.gajko

-450 zł hotelowanie 26.10-24.11

Stan konta na 24 listopad wynosi 0 zł.

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, że guzek to nic poważnego.

Ogłoszenie oświęcimskie jest wyróżnione do 16. grudnia (dziękuję). Dzisiaj się odświeżyło, więc ponownie przeniosłam je do Krakowa. Nigdy nie wiadomo kto przegląda ogłoszenia i może akurat tym razem się uda :) https://www.olx.pl/oferta/kaska-super-babka-mix-cane-corso-do-adopcji-CID103-IDCXtUb.html

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Tyśka) napisał:

Mam nadzieję, że guzek to nic poważnego.

Ogłoszenie oświęcimskie jest wyróżnione do 16. grudnia (dziękuję). Dzisiaj się odświeżyło, więc ponownie przeniosłam je do Krakowa. Nigdy nie wiadomo kto przegląda ogłoszenia i może akurat tym razem się uda :) https://www.olx.pl/oferta/kaska-super-babka-mix-cane-corso-do-adopcji-CID103-IDCXtUb.html

W tym ogloszeniu na Warszawę to może trzeba zdjęcie podmienić, bo teraz chyba jest za bardzo przyciete i nie wyświetla się w całości i nie widać suni, tylko otwary pysk :(.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...