Jump to content
Dogomania

*DRAMAT. KASIA WRACA. BRAK NA HOTEL. POMOCY!!!*Duże mają gorzej. Kaśka czyli Katarzyna, ze schronu w Zamościu.


Recommended Posts

1 godzinę temu, konfirm31 napisał:

Mariola :). Maxowi też, systematycznie, ale wg mnie, Max jest raczej nieadopcyjny, w przeciwieństwie do Kaśki. 

musimy zmasować atak ogłoszeniowy :) bo się tak zasiedzi jak Arguś i nici z domku będą 

Ma ktoś czas ułożyć jakieś fajne teksty? 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, hop! napisał:

Uroda i zdrowie jest, długów nie ma. To najważniejsze. Na początku było jakieś zainteresowanie. Nie pozostaje nic innego jak ogłaszać Kaśkę i czekać...

Zainteresowanie jest, ale żadnych konkretów nie ma. Jakiś czas temu nawet przyjechali bardzo fajni ludzie z Krakowa sunię poznać, byli ponad godzinę, mieli świetne podejście (pani studiuje behawiorystykę), suka się im baardzo podobała, mieli wcześniej podobnego psa ze schroniska; wydawało się, że już, już los uśmiechnął się do suni. I d... blada. Ludzie zrezygnowali, bali się, że nie podołają:(

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Murka napisał:

Zainteresowanie jest, ale żadnych konkretów nie ma. Jakiś czas temu nawet przyjechali bardzo fajni ludzie z Krakowa sunię poznać, byli ponad godzinę, mieli świetne podejście (pani studiuje behawiorystykę), suka się im baardzo podobała, mieli wcześniej podobnego psa ze schroniska; wydawało się, że już, już los uśmiechnął się do suni. I d... blada. Ludzie zrezygnowali, bali się, że nie podołają:(

I tak bywa. Lepiej, że przemyśleli i zrezygnowali, a nie pochopnie adoptowali.

 

Znalazłam takie ogłoszenie na Kraków - kliknij. Nie wiem, czy Kasia ma tylko to ogłoszenie?

Link to comment
Share on other sites

Dawno nie byłam u Kasi :(

Dnia 15.12.2019 o 19:58, gabim napisał:

jest jeszcze takie i ja jeszcze jej zrobiłam na Warszawę

U mnie pokazuje się, że jest na Katowicach. Czy mogę prosić o link do ogłoszenia na Warszawę? Nie chcę się dublować z miastem, więc wszystkie ogłoszenia z reguły obserwuję.

Zrobiłam dzisiaj ogłoszenia Kasi
na Warszawę: https://www.olx.pl/oferta/jedyna-w-swoim-rodzaju-sunia-w-typie-cane-corso-CID103-IDCXt1n.html 
na Wieliczkę: https://www.olx.pl/oferta/kaska-super-babka-mix-cane-corso-do-adopcji-CID103-IDCXtUb.html
Jak trzeba coś zmienić (miasto, opis) to piszcie, zmienię ;)

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Dawno nie byłam u Kasi :(

U mnie pokazuje się, że jest na Katowicach. Czy mogę prosić o link do ogłoszenia na Warszawę? Nie chcę się dublować z miastem, więc wszystkie ogłoszenia z reguły obserwuję.

Zrobiłam dzisiaj ogłoszenia Kasi
na Warszawę: https://www.olx.pl/oferta/jedyna-w-swoim-rodzaju-sunia-w-typie-cane-corso-CID103-IDCXt1n.html 
na Wieliczkę: https://www.olx.pl/oferta/kaska-super-babka-mix-cane-corso-do-adopcji-CID103-IDCXtUb.html
Jak trzeba coś zmienić (miasto, opis) to piszcie, zmienię ;)

To na Katowice to nie moje; moje jest oprócz tamtych dwóch. Ja zrobiłam też na Warszawę, ale nie z tak ładnym tekstem ;-) 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
23 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Jakiś dobry duszek wyróżnił warszawskie ogłoszenie Kasi. Promowanie trwa do 14.02.

Przeniosłam jedno ogłoszenie z Wieliczki na Lublin, to warszawskie zostawiłam na swoim miejscu. :)

Z Kraśnika wczoraj dzwonił facet. Dwoje dzieci, dom z ogrodem i ... dwa koty. Sympatyczny ogólnie. Ma dzwonić do Murki. I ewentualnie pojechać zobaczyć się z Kaśką.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, mar.gajko napisał:

Z Kraśnika wczoraj dzwonił facet. Dwoje dzieci, dom z ogrodem i ... dwa koty. Sympatyczny ogólnie. Ma dzwonić do Murki. I ewentualnie pojechać zobaczyć się z Kaśką.

Pokazywaliśmy Kaśce koty w domu chyba ze dwa razy i niestety była nimi zainteresowana mocno... także dom z kotami ryzykowny.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, mar.gajko napisał:

Nie sądzę. Żaden pies, który nie mieszka z kotami, nie dogaduje się. Trzeba popracować.

Nie zgodzę się. Mój nie mieszka z kotami, a naprawdę nie ma z nimi problemu. U weterynarza jak jakiegoś spotka to powącha i zero reakcji. To koty bardziej na niego agresywnie reagują. Raz jeden chciał go drapnąć po mordce, pies nie wiedział o co chodzi biedny...

I nie tylko kotów to dotyczy. Niedawno spotkaliśmy stado dzików. Przeszło kilka kroków od nas. Mnie wmurowało ze strachu. Pies popatrzył... i poszedł dalej do przodu. Właściwie pociągnął mnie, dziki na szczęście nie zaatakowały, też poszły w swoją stronę. Co ciekawe, to nie było w lesie, tylko na osiedlu....

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.01.2020 o 12:18, Tyś(ka) napisał:

Jakiś dobry duszek wyróżnił warszawskie ogłoszenie Kasi. Promowanie trwa do 14.02.

Przeniosłam jedno ogłoszenie z Wieliczki na Lublin, to warszawskie zostawiłam na swoim miejscu. :)

Drugie ogłoszenie też już wyróżnione. Postaram się pamiętać, ale jakbym jednak zapomniała przedłużyć wyróżnienie to proszę o przypomnienie.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dziś dzwonił pan z Mińska Mazowieckiego. Już od jakiegoś czasu interesuje się Kaśką i w końcu zdecydował się zadzwonić. Pytał o warunki adopcji i czy można przyjechać sunię zobaczyć. Opowiedziałam mu historię suni i itd. Ma się zastanowić. Ma na oku jeszcze inną sunię na Paluchu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 7.02.2020 o 18:53, Murka napisał:

Dziś dzwonił pan z Mińska Mazowieckiego. Już od jakiegoś czasu interesuje się Kaśką i w końcu zdecydował się zadzwonić. Pytał o warunki adopcji i czy można przyjechać sunię zobaczyć. Opowiedziałam mu historię suni i itd. Ma się zastanowić. Ma na oku jeszcze inną sunię na Paluchu.

Dziś Pan był u nas z kolegą. Zapoznanie wypadło bardzo fajnie z obu stron. Pogadaliśmy... podziękowali, pojechali, mają się zastanowić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...