Jump to content
Dogomania

*DRAMAT. KASIA WRACA. BRAK NA HOTEL. POMOCY!!!*Duże mają gorzej. Kaśka czyli Katarzyna, ze schronu w Zamościu.


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

ona jest taka ładna, ja nie wiem, o co chodzi? ostatnio koleżanka odbierala interwencyjnei psa z hotelu :( siedział tam 4 lata i domu nie znalazł i dalej szuka :( tylko z radosnego, pięknego psa zrobił się wrak :( no ale są czasem takie zaczarowane psy :( My mamy takie w większości. 6 rok czeka na dom jeden z nich :( Mial 7 mies. w 2013 roku :(

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Też nie wiem o co chodzi... a Kaśka coraz starsza i źle to wygląda:(

 

Rozliczenie:

Stan konta na 3 luty wynosił -50 zł

+400 zł helli

+50 zł mar.gajko

-450 zł hotelowanie 04.02-05.03

-8 zł Theovent x 2 opak.

-16 zł Fiprex

-20 zł odrobaczenie

Stan konta na 5 marzec wynosi -94 zł.

Link to comment
Share on other sites

Pytałam się wcześniej,czy Kaśka ma jakiekolwiek ogłoszenia? Taki piękny pies i aż dziwne,że o nią nikt nie pyta.Jeżeli są to na pierwszej stronie nie ma linków.Na pewno by ktoś wyróżnił je.Jak nie są wyróżnione to spadają na ostatnie strony albo likwidowane są.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

Pytałam się wcześniej,czy Kaśka ma jakiekolwiek ogłoszenia? Taki piękny pies i aż dziwne,że o nią nikt nie pyta.Jeżeli są to na pierwszej stronie nie ma linków.Na pewno by ktoś wyróżnił je.Jak nie są wyróżnione to spadają na ostatnie strony albo likwidowane są.

Tak ma.

Owszem wyróżniam. średnio pakietami maxi. Ze stroną główną, odświeżaniem, itp.

Są telefony - raz, dwa razy w miesiącu i tyle samo zapytań mailem.

Ostatnie to studentki, które przeprowadzają się "na mieszkanie" i chcą pieska i Pan z Krakowa - całkiem do zaakceptowania - nie oddzwonił po uzyskaniu informacji o lęku separacyjnym i incydencie z zagryzieniem - miał przedyskutować z żoną.

Zapytań jest kilka w miesiącu i nic z nich nie wynika.

Prosiłam o pomoc w Duchu Leona - może ktoś szuka łagodniejszej suni - do mieszkania - bez zainteresowania najmniejszego.

Nie wiem co mam zrobić jeszcze. Chyba ją zabrać do siebie tylko, czego zrobić nie mogę ani nie powinnam.

To, że tu się nie klepie z aktywnością wielką, nie znaczy, że Kasi nie ogłaszam.

Równie intensywnie ogłaszam Maxa bez uszka, z telefonem Murki, też promuje ogłoszenia, podbijam, odświeżam. Z tych ogłoszeń Maxa była jedna korzyść na "jego miejsce" znalazła dom Julka - onka też od Murki.

Link to comment
Share on other sites

Też nie rozumiem, jakie fatum ciąży na Kaśce :(((. Ładna, młoda i w sumie zdrowa. Powinna mieć wielu chętnych, wśród których by był TEN dom. A tu klops. Szkoda, że Duch Leona nie pomógł :(. 

Z Maxem, to zupełnie inna bajka. Biorąc pod uwagę jego wiek, choroby obecne i (odpukać!!!), te które z powodu przebytej operacji i rasy, mogą się pojawić, wiążące się z tym, wysokie koszty utrzymania.......Naprawdę, potrzebny wyjątkowy dom, szczególnie, że owczarków szukających domu, jest mnóstwo.  

Wierzę, że Kasia wreszcie doczeka się swojego domu. Co do Maxa, takiej wiary mi brak :((

Cieszę się, że się odezwałaś, Mariolu :))). Rób to częściej ;) 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.03.2019 o 23:57, andzia69 napisał:

może zmienić lokalizacje ogłoszeń? też nie mam pomysłu :(

 

A może podmieniać zdjęcia i inny tekst wstawić.To,że Kasia kiedyś zachowywała się tak to nie oznacza,ze do tej pory tak się zachowuje tj.lęk separacyjny itd.Może gdyby trafiła do domu z ogrodem to by było inne jej zachowanie w tej chwili.Opieramy się na wcześniejszym zachowaniu wciąż a przecież ono mogło się zmienić.

To jest przepiękny,nietuzinkowy pies dlatego dziwi mnie,że tyle czasu siedzi w hoteliku i praktycznie marnuje się.

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Anula napisał:

A może podmieniać zdjęcia i inny tekst wstawić.To,że Kasia kiedyś zachowywała się tak to nie oznacza,ze do tej pory tak się zachowuje tj.lęk separacyjny itd.Może gdyby trafiła do domu z ogrodem to by było inne jej zachowanie w tej chwili.Opieramy się na wcześniejszym zachowaniu wciąż a przecież ono mogło się zmienić.

To jest przepiękny,nietuzinkowy pies dlatego dziwi mnie,że tyle czasu siedzi w hoteliku i praktycznie marnuje się.

Anula, idź wydawaj yorki. I nie pisz głupot.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Zaświeciło się światełko w tunelu dla Kaśki. Bardzo fajni ludzie zainteresowali się jej losem, nie odstraszyła ich jej cała historia i problemy z nią związane. Warunki do adopcji suni mają świetne. Mają zamiar przyjechać w przyszły weekend ją poznać. Może tym razem...

  • Like 3
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...