Jump to content
Dogomania

*DRAMAT. KASIA WRACA. BRAK NA HOTEL. POMOCY!!!*Duże mają gorzej. Kaśka czyli Katarzyna, ze schronu w Zamościu.


Recommended Posts

Miałam zamiar jechać dzisiaj, ale niestety cały wyjazd z Krakowa zablokowany był z powodu Tour de Pologne. Łącznie z wyjazdem z pracy :) musiałam dybać na butach kawał żeby wrócić do domu.

Rozmawiałam z Panią dzisiaj, bardzo czekają na Katarzynę,  i  zapowiedziałam, że będę u nich jutro po pracy. Jak tylko wrócę to napiszę, a jeszcze wcześniej zadzwonię do Murki :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, mar.gajko napisał:

Miałam zamiar jechać dzisiaj, ale niestety cały wyjazd z Krakowa zablokowany był z powodu Tour de Pologne. Łącznie z wyjazdem z pracy :) musiałam dybać na butach kawał żeby wrócić do domu.

Rozmawiałam z Panią dzisiaj, bardzo czekają na Katarzynę,  i  zapowiedziałam, że będę u nich jutro po pracy. Jak tylko wrócę to napiszę, a jeszcze wcześniej zadzwonię do Murki :)

Bardzo się cieszę http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,001_Xq_orig.gif

Oby wizyta wypadła pomyślnie!

Może Kasia na nich czekała http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,002_Rk_orig.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, mar.gajko napisał:

Miałam zamiar jechać dzisiaj, ale niestety cały wyjazd z Krakowa zablokowany był z powodu Tour de Pologne. Łącznie z wyjazdem z pracy :) musiałam dybać na butach kawał żeby wrócić do domu.

Rozmawiałam z Panią dzisiaj, bardzo czekają na Katarzynę,  i  zapowiedziałam, że będę u nich jutro po pracy. Jak tylko wrócę to napiszę, a jeszcze wcześniej zadzwonię do Murki :)

Z perspektywy spraw psich, to by się wolało, aby Kraków był mniej światowy. Ja dziś mimo Tour de Pologne musiałam gnać do wetów gigantycznymi objazdami :( 

Świetnie, że jest chętny dom, teraz jeszcze dom musi zdać wstępny egzamin :) trzymam kciuki

Link to comment
Share on other sites

Parę dni nie było mnie u Kaski a tu takie wiadomości. Bardzo się cieszę że Kaśce spodobała się jej "ewentualna" nowa rodzina z psiakem na czele. Wtedy w schronie Kasia bardzo zapadła mi w serduchu i wyjątkowo mocno trzymam kciuki za wizytę PA. Cieszy również to że Państwo jednak spory kawałek przejechali aby ją poznać i "zakolegować" z "małą czarną ":).

Link to comment
Share on other sites

Kasia jedzie do domu. Murka ma ogarnąć sprawy transportowe, czy Murek da radę, czy oni podjadą.

Miałam parę drobnych uwag, ale to moje uwagi, Kasia będzie innego zdania. Potem jeszcze napiszę więcej, bo strasznie pobłądziłyśmy i długo to trwało i muszę dopieszczać Frania i koty.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tola napisał:

Wiadomo już, kiedy Piękna jedzie :)

Nie wiem. Murek bardzo obłożony z transportami, więc Murka miała ustalić czy da radę czy też Państwo dojadą  w weekend.

Państwo mieszkają "na końcu" wsi, nowy murowany domek z podwórkiem. Jest dosyć niskie ogrodzenie, ale rozmawiałyśmy z Murką i Kasia nie ma tendencji do skakania w ogóle. U niej nie przeskakiwała płotku w ogrodzie 90 cm. Panie bardzo sympatyczne i bardzo chcą Kasię. "Mała czarna' czyli Heidi jest małym, rozkosznym, rozpieszczonym pulpecikiem. Śmiałam się, że Kasia zgrubnie, bo normą jest podkarmianie przy stole. Heidi degustowała domowe kruche ciasteczka, bardzo smaczne zresztą, bo sama jadłam. No i "jak to psu nie dać, jak chce". Tereny spacerowe olbrzymie, zaraz za ogrodzeniem. Panie psom gotują, lub mieszają puszki. Oczywiście psy śpią w domu. Poprzednia bernardynka też, mimo futra, spała w domu. Obeszlam całą posesję :) czy nie ma budy lub kojca. Obejrzałam "komórkę" gospodarczą na węgiel itp.

Myślę, że Kasia będzie miała dobrze.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...