Jump to content
Dogomania

* Karmen, teraz Wena, znalazła już swoje miejsce na ziemi.


Havanka

Recommended Posts

O 28.06.2016 o 10:40, mari23 napisał:

najważniejsze, że wszystko OK :) na zdjęcia cierpliwie poczekamy :)

 

O 28.06.2016 o 12:51, agat21 napisał:

Właśnie :)

Warto było czekać - ja jak zwykle beczę, ale tak mam ;)

M__6E2E.jpg

V__9504.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Marleno, dzięki za film. Widać na nim nie tylko piękne okolice, ale i mnóstwo energii, jaką ma Wena. Poza tym jest bardzo posłuszna; wraca natychmiast na zawołanie. No i nareszcie ma ogromne tereny do biegania ! Bądź już zawsze szczęśliwa Weno !

Link to comment
Share on other sites

Marleno, zapewne wieczorem będzie wiecej odwiedzających. Ja dopiero teraz mogę delektować się zdjęciami Weny. Muszę przyznać, ze nasza sunia rozkwitła dosłownie i w przenośni ! Jest wolna, szczęśliwa  i ma przy sobie kochających ją ludzi.

Marleno, wrzuć wszystko co masz a najlepiej link do albumu ! Muszę się wreszcie napatrzeć na ślicznotę !

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ja na chwilkę na dogo, (zrobiłam sobie przerwę  w  przerabianiu wiśni i  malin ;), ale tutaj muszę zatrzymać się trochę dłużej, u Weny - mojej  psiej miłości http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,031_hC_orig.gif

Zdjęcia przepiękne, Wena jest na nich taka radosna, szczęśliwa i  ma dom z marzeń każdego dogomaniaka !!!

 Nie mogę oderwać oczu od cudnej  suni  i po raz kolejny wiem, że warto marzyć!

  Wszystko zaczyna się od marzeń!

 Cudnie jej w tym wianuszku http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,031_hC_orig.gif

Marlena - dziękuję !

 

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, bela51 napisał:

Podglądam od czasu do czasu wątek Weny . I bardzo bardzo jestem szczesliwą widząc jej zdjęcia.

Dziewczyny, uratowałyscie jej zycie i znalazły wspaniały dom. To Wasza zasługa :)

Belu, ja też uwielbiam oglądać jej zdjęcia z nowego domu. Często sobie myślę, co by się z nią stało, gdybyśmy jej nie wyciągnęły ze schronu. Pewnie za kratami usychałaby z tęsknoty za czlowiekiem i cierpiałaby okrutnie nie mając możliwości wybiegania się, albo wisiałaby już na łańcuchu przy nędznej budzie...

To niesamowite uczucie, kiedy można odmienić czyjś los na lepszy. Jestem wdzięczna Toli, Marlenie i wielu wspaniałym osobom, które przyczyniły się do odmiany jej życia.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...