Jump to content
Dogomania

* Karmen, teraz Wena, znalazła już swoje miejsce na ziemi.


Havanka

Recommended Posts

Prawdopodobnie porywam się z motyką na Słońce ! Nie wiem, czy się uda, ale muszę spróbować jej pomóc. Dlatego zakładam mój pierwszy wątek. Mam nadzieję, ze z Waszą pomocą, podołam temu zadaniu.

Nazwałam ją Karmen. Ta młoda suczka, która ma dopiero 1,5 roku, skradła mi serce od pierwszego spojrzenia. Spójrzcie na jej oczy, na wyraz pyszczka. Nie trzeba słów, żeby zrozumieć, o co usilnie prosi. Nie jest rozkosznym, małym pieskiem, lecz dużą i w dodatku czarną suczką a te są mało atrakcyjne dla adoptujących.

Chciałabym umieścić Karmen w Hoteliku u Murki. Tam jej szanse na dom będą większe niż w schronie. Tola zarezerwuje suczkę a Was proszę; pomóżcie mi ją utrzymać w hoteliku. Koszt to 12 zł za dobę. Potrzebne będą deklaracje, bazarki i oczywiście ogłoszenia.

Oto ona, Karmen:

P1200430.JPG

P1200427.JPG

P1200428.JPG

P1200662.JPG

Link to comment
Share on other sites

Ogłoszenia na Warszawę:

http://warszawa.lento.pl/piekna-karmen-czeka-na-nowego-pana-,4122553.html

http://alegratka.pl/ogloszenie/piekna-karmen-czeka-na-nowego-pana-27456457.html?utm_source=inf-ogl-ale&utm_campaign=sys-email&utm_medium=email&utm_content=link-ogloszenie

http://www.gumtree.pl/a-psy-i-szczenieta/targowek/piekna-karmen-czeka-na-nowego-pana/1001600380190910470665509

http://olx.pl/oferta/piekna-karmen-czeka-na-nowego-pana-CID103-IDezWqj.html  (odświeżane do 26.03)

http://www.morusek.pl/ogloszenie/304133/Piekna-Karmen-czeka-na-nowego-pana/

http://www.hirosi.pl/ogloszenia/9947

http://warszawa.oglaszamy24.pl/ogloszenie/964999684/warszawa-Piekna-Karmen-czeka-na-nowego-pana.html

http://owi.pl/ogloszenie/piekna_karmen_czeka_na_nowego_pana,1145474

http://tablicaogloszen.waw.pl/Piekna_Karmen_czeka_na_nowego_pana___519289

http://tablica.com/category/939/Psy-bez-rodowodu/listings/52010/Piekna-Karmen-czeka-na-nowego-pana.html

9 kwietnia, Karmen pojechała do BDT w Warszawie, do Marleny.

Po 8 dniach pobytu w BDT, Marlena pisze:

- na początku bojaźliwa i przestraszona, teraz wesoła, zapraszająca przechodniów do miziania, przechodzące psy do zabawy

- już tak nie panikuje przy szczekających psach, boi się, ale wtedy patrzy na mnie i widząc że mnie to nie rusza, sama też nie ucieka w popłochu

- załatwia potrzebę na prawie każdym spacerze i zmniejszyliśmy wszystko do max jednej wpadki w domu dziennie

- zamknięta w klatce kładzie się i jest spokojniejsza, zaczyna rozumieć zasadę

- reaguje na przywołanie, zaczynamy powoli spuszczać ją na lince

- aportuje już prawie każdą zabawkę , a dziś na spacerze również rzucone jej patyki :)

- zaprasza do zabawy napotkane psy

- coraz częściej reaguje na komendę "nie" , szybko uczy się chodzenia przy nodze, praktycznie cały czas chodzi na luźnej smyczy i świetnie zaczyna się dostawiać do nogi na przywołanie

-------

Walczymy z:

- nadpobudliwością poza klatką

- dopracowaniem spokoju w klatce

- demolkami, kradziejstwem

- dopracowaniem czystości

- nadpobudliwością na spacerach

10 maja, Karmen pojechała do swojego nowego domu w Warwickshire w Anglii .

Link to comment
Share on other sites

Deklaracje stałe:

Havanka - 25 zł, IV

Mari23 - 10 zł, IV, V

Milagros19853201 - 5 zł  IV, V

Paweł  (Alaskan Malamute) - 20 zł

Arim - 10 zł  IV, V

Razem -..70 zł...

Deklaracje jednorazowe:

Anula -  50 zł

Ewa M. - koleżanka AM - 20 zł

Paweł (Alaskan Malamute) - 50 zł

Inna pomoc:

Zakup klatki dla Karmen - Fundacja ZEA 195 zł+ transport 20 zł = 215 zł

Havanka - ogłoszenia

Milagros19853201 - bazarek

Alaskan Malamute - szelki dla Karmen

Havanka - bazarek:

Wpłaty MARZEC 2016

Anula -           50 zł

Paweł (AM) - 50 zł

Wpłaty KWIECIEŃ

+ Milagros19853201 - 5 zł

+ Havanka                 - 25 zł

+ P. Ewa M. (AM)       - 20 zł

+ Mari23                    - 10 zł

+Bazarek Havanki    - 365 zł

+Bela51                      - 10 zł

+Paweł (syn AM)        - 50 zł

+Arim                          - 10 zł

Bazarek Milagros19853201  - 190 zł

Razem wpływy -          785zł

- zakup karmy Brit 15 kg - 112,70 zł ( 6.04.2016)

- koszty usługi weterynaryjnej  (odrobaczenie, Vectra 3D p. pchłom i kleszczom, szczepienie na wirusówki ) - 105 zł (przelew na konto Murki)

-transport z Hoteliku Murki do Warszawy - 140 zł.

- Hotelowanie i transport Karmen z Zamościa do lecznicy - 112 zł (przelew na konto Murki 13.04)

-Zakup gryzaków ze skóry wołowej - 5 szt - 12,45 zł+ 9,90 zł przesyłka = 22,35 zł

Razem wydatki   -   492,05 zł

Saldo  + 292,95 zł

Wpłaty MAJ

Arim                       - 10 zł

Mari23                    - 10 zł

Milagros19853201 - 5 zł

Saldo na 10.05

292,95zł + 25 zł = 317,95 zł

Spadek po Karmen - Wenie, przechodzi na poczet hotelikowania Auris, która wróciła z adopcji i mieszka w Hoteliku u Murki - 317,95 zł  (7.06.2016)

Saldo na 7.06 = 0 zł

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

O 17.03.2016 o 21:00, Anula napisał:

Jestem u Karmen.Śliczne imię i jak bardzo do niej pasuje.

Witaj Anula. Cieszę się, ze przyszłaś. Masz na swoim koncie już wiele wątków ze szczęśliwym zakonczeniem. Byłabym bardzo wdzięczna, abyś wprowadziła trochę magii i tutaj.

 

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

I ja jestem u Karmen. Oby to piękne imię przyniosło jej szczęście  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,034_qW_orig

Do tej pory nie miała nic, teraz ma przynajmniej własne imię i mam nadzieję, ze przyniesie jej szczęście ! Joasiu, miło Cię widzieć !

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

I ja jestem u Karmen. Oby to piękne imię przyniosło jej szczęście  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,034_qW_orig

Do tej pory nie miała nic, teraz ma przynajmniej własne imię i mam nadzieję, ze przyniesie jej szczęście ! Joasiu, miło Cię widzieć !

Link to comment
Share on other sites

Jestem i ja -  ta sunia skradła i moje serce, ale tak to jest, że ze schroniska łatwiej zabrać małe psy i suczki, a te większe czekają, czasami bardzo długo.

Będę kibicowała Karmen z całych sił, bo i mnie marzy się zobaczyć ją radosną przy swoim człowieku.

 Havanka  ma szczęśliwą rękę do ogłoszeń; wierzę, ze wraz z założeniem wątku do suni zacznie uśmiechać się szczęście.

 Jutro wybieram się znowu do schronu - tym razem tylko do Karmen, ale o tym jutro...

 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Tola napisał:

Jestem i ja -  ta sunia skradła i moje serce, ale tak to jest, że ze schroniska łatwiej zabrać małe psy i suczki, a te większe czekają, czasami bardzo długo.

Będę kibicowała Karmen z całych sił, bo i mnie marzy się zobaczyć ją radosną przy swoim człowieku.

 Havanka  ma szczęśliwą rękę do ogłoszeń; wierzę, ze wraz z założeniem wątku do suni zacznie uśmiechać się szczęście.

 Jutro wybieram się znowu do schronu - tym razem tylko do Karmen, ale o tym jutro...

 

Mam taką nadzieję Tolu... Szepnij jej do uszka, ze już wkrótce ją wyciągniemy.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, mari23 napisał:

I ja do Karmen przybiegam. Te oczy - patrzą, jak oczy "mojej" Almy.

Nie mogę dać wiele, ale choć 10 zł deklaracji dla niej "wyskrobię", przecież trzeba jej pomóc !

Marysiu, witaj u Karmen ! Nie wiem, czy powinnam przyjąć od Ciebie chociażby złotówkę. Przecież sama masz sporą gromadkę ogonków często chorych, wymagających opieki, leków dobrej karmy. A to wszystko kosztuje.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Havanka napisał:

Marysiu, witaj u Karmen ! Nie wiem, czy powinnam przyjąć od Ciebie chociażby złotówkę. Przecież sama masz sporą gromadkę ogonków często chorych, wymagających opieki, leków dobrej karmy. A to wszystko kosztuje.

 

to fakt, że piętnastka podopiecznych jest "kosztowna" bardzo, ale one są i tak w lepszej sytuacji, niż Karmen - nie muszą przez kraty prosić o miłość....

jak jej nie pomóc???? przyjmuj więc, chyba, że będzie nadmiar ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Havanka napisał:

Witaj Anula. Cieszę się, ze przyszłaś. Masz na swoim koncie już wiele wątków ze szczęśliwym zakonczeniem. Byłabym bardzo wdzięczna, abyś wprowadziła trochę magii i tutaj.

Coraz ciężej jest mi pomagać psom,tyle ich jest,że już czasami wymiękam a pieniążków też coraz mniej na pomoc bidom.

Havanka,podaj mi dane do przelewu,wpłacę dla ślicznej Karmen 50,00zł.Jak będziesz uważała albo stała po 10,00zł przez 5 miesięcy albo jednorazowa deklaracja.

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, Anula napisał:

Coraz ciężej jest mi pomagać psom,tyle ich jest,że już czasami wymiękam a pieniążków też coraz mniej na pomoc bidom.

Havanka,podaj mi dane do przelewu,wpłacę dla ślicznej Karmen 50,00zł.Jak będziesz uważała albo stała po 10,00zł przez 5 miesięcy albo jednorazowa deklaracja.

Anula, wiem ile robisz dla potrzebujących psiaków i wiem też, że są chwile załamania,( doświadczyłam tego na własnej skórze), jednak nie wolno się poddawać. Za deklarację bardzo dziękuję. Każda złotówka jest bezcenna ! Za chwilę wychodzę, będę po południu i wtedy prześlę nr konta.

Godzinę temu, milagros19853201 napisał:

Wpadam na wateczek i ja

sliczna sunia

z deklaracji slabiej bo juz i tak moje limity przekroczone  ale co tam 5 zł stalej jeszcze skromnie moge zaoferowac w ramach deklaracji dla suni

zal psiaka piekny pyszczek i taka dostoja dama

moge tez sprobowac z bazarkiem dla suni

Milagrosiu kochana, bardzo dziękuję za deklarację i obietnicę bazarku ! Jesteś cudowna !

59 minut temu, anecik napisał:

Nie jesteś sama. Ja też się bałam zakładając swój pierwszy wątek.

Anetko, wiem, ze z Wami będzie łatwiej i dlatego się zdecydowałam.

Link to comment
Share on other sites

Jestem i ja, rozmawiałam z Tolą i wiem, że Karmen już zarezerwowana.

Rzeczywiście jest bardzo podobna do naszej Carmen i widzę, że charakter też ma równie świetny <3
Chętnie zrobię jej jakieś ogłoszenia, myślę, że ma szansę na znalezienie świetnego domu bez zbędnego czekania!
Dajcie tylko znać, co ewentualnie napisać w treści ogłoszeń  i do kogo namiary ;)

Link to comment
Share on other sites

Havanka robi ogłoszenia i są zrobione w bardzo dobrej formie.Pod moją opieką psiaki dzięki ogłoszeniom Havanki znalazły dość szybko domki.Dla suni by się przydała pomoc w postaci bazarków.Jeżeli by ktoś zaoferował taką pomoc bym była bardzo wdzięczna.Ja z Bogusik nie możemy jak na razie zaoferować takiej pomocy,ponieważ dzięki bazarkom utrzymujemy psiaki w Hoteliku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...