Jump to content
Dogomania

Florcia - sunia idealna - u Kasi odzyskała radość życia. Teraz jest szczęśliwa w cudownym DS


Gabi79

Recommended Posts

Zdjęcie rewelacja.Gdyby Mimi dołączyła do całej bandy by było super.No ale Mimi ma swój charakterek i nie odpuszcza.A z drugiej strony dlaczego ma odpuścić,przecież to jest jej domek i nie zgadza się na intruzów,nie życzy sobie burzenia domowego spokoju.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, anecik napisał:

Obszczekiwały sąsiada. Mimi oczywiście na kanapie - ma to w nosie. Obszczekwala z kanapy :D

P1100464

I to całe towarzystwo zamieszkało u Ciebie? Boszsz....jesteś niesamowita!

A jakie dobrane gabarytowo :)

 

Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, Zarka napisał:

 

Tak towarzystwo jest u mnie ale 2 jadą jutro do hotelu.  Tym razem pobyt był krótki. Poprzednia ekipa zamojska siedziała 6 dni. Nie ma najmniejszej Mimi bo się ofuczyła. 

Link to comment
Share on other sites

Anetko, sunieczki są cudowne!!!

Jutro zobaczę na żywo Florcię i Arielkę, już nie mogę się doczekać!!!

Dzisiejsze wpłaty dla sunieczki, za które z całego serca dziękuję:

Zarka  20,-

Halszka 15,-

Livka 30,-

Olena84 10,-

Ona03 10,-

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Gabi79 napisał:

Dzisiejsze wpłaty dla sunieczki, za które z całego serca dziękuję:

Zarka  20,-

Halszka 15,-

Livka 30,-

Olena84 10,-

Ona03 10,-

To znaczy, że dotarło :)

Hotelik kosztuje 300zł miesięcznie? Trochę brakuje...będzie trzeba płacić z góry? Przepraszam, że tak się dopytuję ale może coś jeszcze uda mi się skombinować.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, b-b napisał:

Wszystkie dziewczyny śłiczne :)

Bogdusiu nie wiem czy piszesz o suńkach z Zamościa czy o szczekającej gromadzie pod oknem. Bo jeśli o gromadzie spod okna to jest tam mój syncio Roniś. Nic to że wykastrowany ale jednak chłopak :D

Link to comment
Share on other sites

56 minut temu, Zarka napisał:

To znaczy, że dotarło :)

Hotelik kosztuje 300zł miesięcznie? Trochę brakuje...będzie trzeba płacić z góry? Przepraszam, że tak się dopytuję ale może coś jeszcze uda mi się skombinować.

Nie masz za co przepraszać!!!

Tak, doba kosztuje 10 zł, płatne na koniec miesiąca. Czyli np. 31 marca za marzec.

Teraz będzie taniej, bo fundacja ZEA zamówiła 15 kg karmy, za co jestem ogromnie wdzięczna!!!

Jeszcze nie ustaliłam z Kasią ceny, jeśli będzie karma.

Link to comment
Share on other sites

33 minut temu, anecik napisał:

Bogdusiu nie wiem czy piszesz o suńkach z Zamościa czy o szczekającej gromadzie pod oknem. Bo jeśli o gromadzie spod okna to jest tam mój syncio Roniś. Nic to że wykastrowany ale jednak chłopak :D

O sunieczkach :p

A o Twoich pisałam na wątku któregoś z poprzednich psiaków z Zamościa, że śliczne są :D

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, JOLY napisał:

Psiaki  cudne

To prawda!!!

Poznałam dzisiaj obie dziewczynki są fantastyczne!!!

Wpłynęło 20,- od Maganki1, bardzo serdecznie dziękuję!!!

Rozmawiałam z Kasią Florcia/Frotka chyba już się zadomowiła.

Zwiedziła dom, przywitała się ze wszystkimi. Zaznaczyła teren w domu (myślałam, że tylko psiaki tak robią, sunie nie)

Ogólnie jest bardzo grzeczna.

Była z Kasią i Arielką na długim spacerku, po którym obie sunie odpoczywały, jak dzwoniłam.

 

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam że dopiero teraz ale tyle się działo/

Dziewczyny w miarę spokojnie dojechały. Arielka z tyłu u mnie na kolanach, Florcia w kontenerku, później zmiana. Arielka na kocyku na podłodze, Florcia na kolanach. SPA u Kasi ok. W zasadzie to chciałam tam zostać na dłużej :D Jechaliśmy i jechaliśmy już myślałam że jakiś szczyt zdobędziemy. Widoki cuuuudne.

Rzeczywiście zaznaczała teren - łapka w górę i na ścianę tak ze 3 razy. Pochodziła, pooglądała na spokojnie - jak to ona :) Żal było się rozstawać. Zaś uryczana byłam. Nawet nie wiem za którą bardziej - zupełnie odmienne charaktery. Powodzenia szorściaku - na pewno kogoś zauroczysz.

Zdjęcia porobiłam - ale wstawię wieczorkiem.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

Dla każdej suczynki zaczęło się nowe życie . Tym razem z pewnością będzie takie, na jakie pies zasługuje: kolanka, tapczanik, drapanko, głaskanko, spacerki i dobre żarełko. No i moooooorze miłości :)


... normalnie dziub się sam uśmiecha, jak się czyta:-D

Gabrysiu, zadzwonię dzisiaj w sprawie wysyłki  fantów...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...