Jump to content
Dogomania

Florcia - sunia idealna - u Kasi odzyskała radość życia. Teraz jest szczęśliwa w cudownym DS


Gabi79

Recommended Posts

3 minuty temu, EVA2406 napisał:

W tej chwili nie mogę pomóc, ale postaram się w przyszlym miesiącu coś jednorazowo wpłacić. Proszę o nr konta, to zapiszę sobie, żeby nie zapomnieć.

Witaj Eva!!!

Bardzo serdecznie dziękuję, jutro wyślę nr konta!!!

Link to comment
Share on other sites

Gabi, może nadać bezimiennej suni jakieś tymczasowe imię. Niech już coś ma na początek a i łatwiej będzie o niej pisać.

Miała dużo szczęścia, że to własnie ona zagościła w Twoim sercu. Jak Radek pisze powyżej, ta mordeczka na pewno zacznie się uśmiechać, kiedy opuści schron.

Link to comment
Share on other sites

Ode mnie tez będzie wpłata jednorazowa, poszukam tez fantów na bazarek, ale to wszystko jak sunia będzie na miejscu :)

Od fundacji będzie zakupiona karma - zawsze to trochę taniej za hotelik...

Może poprosić kogoś o zrobienie bazarku imiennego - wpadnie trochę pieniążków, a i imię będzie dziiewczyna miała, chyba ze Gabi ma coś juz dla suni ;0

Juz zaczynam się denerwować...

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, bou napisał:

Sliczny smutasek...oby mordka się usmiechnęła jak najszybciej.

 

13 godzin temu, Radek napisał:

Na pewno mordka zrobi się bardziej pogodna po opuszczeniu schroniska.

 

12 godzin temu, Havanka napisał:

Gabi, może nadać bezimiennej suni jakieś tymczasowe imię. Niech już coś ma na początek a i łatwiej będzie o niej pisać.

Miała dużo szczęścia, że to własnie ona zagościła w Twoim sercu. Jak Radek pisze powyżej, ta mordeczka na pewno zacznie się uśmiechać, kiedy opuści schron.

Też mam nadzieję, że sunieczka niedługo zacznie się uśmiechać!!!

Jutro 3 sunie opuszczą schronisko!!!

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Martika&Aischa napisał:

Gabi kochana przejrzę dziś szufladki i szafy i naszykuję troszeczkę fantów na bazarek. Podrzucę w poniedziałek.

Marticzko, bardzo serdecznie dziękuję!!!

8 godzin temu, anica napisał:

Jestem i jaemotikonka serce bije do Ciebie   jasne ,że rozkwitnie!  już my się o to postaramy! wpadłam w biegu, lecę dalej( na bazarek imienny) ostatnio nie wyrabiam czasowo, ''poukładam się'' trochę i pomyślę jak mogę suni pomóc!

zapisuję.....

Witaj Aniu, tak się cieszę, że nie jestem tu sama, jak zawsze jest grono osób, dzięki którym los suni się odmieni!!!

5 godzin temu, Tola napisał:

Ode mnie tez będzie wpłata jednorazowa, poszukam tez fantów na bazarek, ale to wszystko jak sunia będzie na miejscu :)

Od fundacji będzie zakupiona karma - zawsze to trochę taniej za hotelik...

Może poprosić kogoś o zrobienie bazarku imiennego - wpadnie trochę pieniążków, a i imię będzie dziiewczyna miała, chyba ze Gabi ma coś juz dla suni ;0

Juz zaczynam się denerwować...

Witaj Tolu, bazarek imienny trwa od wczoraj.

Ja też się zaczynam denerwować.

Jutro WIELKI DZIEŃ!!!

5 godzin temu, bakusiowa napisał:

Melduję się u suńki. Koniecznie trzeba jakies imię wymyślić.

Witaj bakusiowa u ślicznotki!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...