Jump to content
Dogomania

Florcia - sunia idealna - u Kasi odzyskała radość życia. Teraz jest szczęśliwa w cudownym DS


Gabi79

Recommended Posts

3 minuty temu, Havanka napisał:

Piękna niespodzianka dla Florci, jeszcze Florci...potem będzie Lisa ! Też ładnie. Mam nadzieję, ze w nowym domu będzie bardzo kochana przez wszystkich i szczęśliwa !

Państwo bardzo się przejmują, czy Florcia/ Lisa ich zaakceptuje. 

Powiedziałam, że na pewno sunia będzie potrzebowała czasu na aklimatyzację, ale to taka cudna psina, że na pewno Państwa pokocha, a Państwo ją.

Kasia mówi, że takiej przytulanki to jeszcze u siebie nie miała.

Obejrzałam właśnie dzisiejsze zdjęcia psiaków z zamojskiego schroniska i znowu jestem przytłoczona ogromem psiego nieszczęścia.

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Gabi79 napisał:

Państwo bardzo się przejmują, czy Florcia/ Lisa ich zaakceptuje. 

Powiedziałam, że na pewno sunia będzie potrzebowała czasu na aklimatyzację, ale to taka cudna psina, że na pewno Państwa pokocha, a Państwo ją.

Kasia mówi, że takiej przytulanki to jeszcze u siebie nie miała.

Obejrzałam właśnie dzisiejsze zdjęcia psiaków z zamojskiego schroniska i znowu jestem przytłoczona ogromem psiego nieszczęścia.

To, tak jak ja... Ale dobił mnie widok dwóch maluszków, które tulą się do siebie. Jeżeli tam zostaną, skończą na łańcuchach.

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, Gabi79 napisał:

Obejrzałam właśnie dzisiejsze zdjęcia psiaków z zamojskiego schroniska i znowu jestem przytłoczona ogromem psiego nieszczęścia.

Gabi masz dobrą rękę. Wyciągaj następnego nieszczęśnika:)

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, Havanka napisał:

To, tak jak ja... Ale dobił mnie widok dwóch maluszków, które tulą się do siebie. Jeżeli tam zostaną, skończą na łańcuchach.

Właśnie nie dalej jak godzinę temu anecik powiedziała mi o nich :(  Po te dzieciaki, które już są u mnie jest kolejka i chyba bardzo szybko znajdą domki. Mówiłam, że szkoda, że nie przyjechały do mnie także tamte bidusie :( Ale kto to mógł wiedzieć, że będzie taki rum na te szczeniaczki.

Jeszcze nie widziałam tamtych maluszków, zaraz biegnę do zamojszczaków.

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Xibalba napisał:

Ale super wiadomość :) Trzymam mocno kciuki za nowy domek!

 

11 godzin temu, Havanka napisał:

No to ja już zacisnę swoje kciuki, zeby wszystko szczęśliwie się ułożyło i Florcia bez żadnych problemów dojechała do swojego, nowego domu !

 

9 godzin temu, Alla Chrzanowska napisał:

Tak się cieszę!

 

8 godzin temu, anica napisał:

A wtorek , to już jutro:yeye:

 

3 godziny temu, Kamila Proc napisał:

nie da sie ukryc

 

Godzinę temu, Radek napisał:

Nie mogę się doczekać jak będzie sygnał, że Florcia już w domku.

Trzymajcie kciuki!!!

Państwo wyjechali już dzisiaj i zanocują w Berlinie, jutro wyruszą do Kasi, następnie nocleg w hotelu, potem wyjazd do Częstochowy, następnie do Berlina i później do Kiel. Chyba nic nie pokręciłam.

Florciu/Lisko, bądź dzielna!!!

Kasia była dzisiaj z Florcią/Liską po poszport i środek przeciwwymiotny na podróż.

Wpłynęło 20,- od Evy2406, bardzo serdecznie dziękuję!!!

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, b-b napisał:

Gabi miałam zrobić bazarek dla Florci. Brak czasu niestety nie pozwolił mi na to. W związku z tym wskaż mi psiaka , któremu mam zrobić bazarek aby moje sumienie było czyste ;)

Kochana, zrób proszę na Bunia i Zulkę pół na pół, jeśli to nie problem.

Dziękuję serdecznie!!!

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Gabi79 napisał:

Kochana, zrób proszę na Bunia i Zulkę pół na pół, jeśli to nie problem.

Dziękuję serdecznie!!!

Dobrze :)

Tylko proszę podaj mi link do wątku...bo ja niestety zacofana w tematach jestem a czasu na poszuskiwania mi niestety brak :(

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, b-b napisał:

Dobrze :)

Tylko proszę podaj mi link do wątku...bo ja niestety zacofana w tematach jestem a czasu na poszuskiwania mi niestety brak :(

 

Proszę bardzo

 

Bunio

 

 

Zulka

 

Mam wpłatę 42 zł za transport Florci :) Dzięki Gabi

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Gusiaczek napisał:

Powodzenia Lizuniu :)

 

5 godzin temu, magenka1 napisał:

trzymam kciuki za Florcie

Dostałąm cynk do Kasi, że Państwo będą u Niej  za około pół godziny/ 20 minut

Stres i emocje sięgają zenitu!!!

4 godziny temu, Kamila Proc napisał:

przepraszam za glupie pytanie, ale czy wiecie, jak sie teraz sprawdza, kto sie wypowiadal i ile razy(ile postow) w danym temacie. kiedys to sie naciskalo na ilosc postow z boku watku, teraz to nie wchodzi...... kciuki caly czas

Ja nie mam pojęcia, jak to sprawdzić

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...