Jump to content
Dogomania

Florcia - sunia idealna - u Kasi odzyskała radość życia. Teraz jest szczęśliwa w cudownym DS


Gabi79

Recommended Posts

5 minut temu, Zarka napisał:

I co? Coś wiadomo? Dojechały? Zadowolone? 

Mam wiadomości od Toli.  Ok. 16.30 sunie wyjechały z Zamościa, długa droga przed nimi.

Z Zabrza odbierze je anecik z TZ-em.

"Nasza" sunia była bardzo spokojna, szła grzecznie, jakby nie dowierzała, że jest na wolności.

Czekoladka była bardzo wystraszona, a Arielka to istne adhd, wylizała Pana po twarzy.

Ale się cieszę, że kolejna trójka wyruszyła po nowe, lepsze życie!!!

Link to comment
Share on other sites

37 minut temu, Zarka napisał:

I co? Coś wiadomo? Dojechały? Zadowolone? 

Jesteśmy umówieni z Panem ok 21,00 na trasie. Ale jeszcze musimy dojechać do domu. Myślę że pierwsze wieści będą grubo po 22. Może najwytrwalsi doczekają :)

Link to comment
Share on other sites

32 minut temu, anecik napisał:

Myślę że pierwsze wieści będą grubo po 22. Może najwytrwalsi doczekają :)

To będę musiał czekać do rana z przeczytaniem wieści, aż tak wytrwały w niedzielny wieczór nie jestem;)

Link to comment
Share on other sites

54 minut temu, anecik napisał:

Jesteśmy umówieni z Panem ok 21,00 na trasie. Ale jeszcze musimy dojechać do domu. Myślę że pierwsze wieści będą grubo po 22. Może najwytrwalsi doczekają :)

Ale się cieszę, teraz będzie już tylko lepiej, niech schronisko pójdzie w zapomnienie!!!

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, AgusiaP napisał:

Szczęśliwej drogi sunieczki.

Dzisiaj zaczynacie nowe, lepsze zycie!

 

13 godzin temu, Jo37 napisał:

Bardzo się cieszę ,że sunia dostała szansę.  Mnie się ona bardzo podoba.

 

11 godzin temu, Rubik napisał:

Mogę jedynie kibicować i zaciskać mocno kciuki. Zapisuję wątek.

Agusiu, Jo, Rubik witajcie u sunieczki!!!

Link to comment
Share on other sites

Nie spać - czuwać :D

Jesteśmy :D

Sunie przecudne, Pierwszą wprowadziliśmy Florkę (przepraszam ale dałam 5 głosów i tak do niej mówię :D ) Troszkę się wzbraniała przed wejściem ale dała się przekonać że będzie fajnie :) Pochodziła, poobwąchiwała, pomalutku, powolutku. Jest bardzo spokojna, ciśnie się do miziania całą sobą. Jak człowiek usiądzie dochodzi i nadstawia się do głaskania. Nasikała dwa razy w domu i troszkę zwróciła. Pojadła, popiła, na smyczy chodzi w miarę dobrze, spacer po ogrodzie i spotkanie z kolegą za ogrodzenia udane. Była koo i siku na dworze. Jest bardzo brudna ale przekochana. Jak piszę stoi koło mnie na baczność, a nie.... już się położyła. Nie jest wychudzona, ma małą główkę, rok ur. 2011. Drapie się po szyi - chyba wnerwia ją ta obroża - może jej w domu zdejmę?

 

Druga wparzyła Arielka. ADHD ale do opanowania. Przytyta sporo :D Oczęta niebieskie, wszędzie jej pełno. Powiedziałabym że żarłok. Oczywiście do miziania też pierwsza Ze smyczą nie ma problemu , Zresztą ona już nie ma smyczy bo przegryzła :D  Uchwyt od aparatu też chciała zjeść :)  Trochę bawiła się z Ronisiem. Koo raczej nie robiła bo nie był przerwy na spacerku - cały czas maszerowała. Jak piszę leży pod moimi nogami - mięciusi dywanik... to sobie ją miziam nogami :D "Najlepiej" pachnie :D Ma nosek starty od krat :(  W książeczce nie ma daty urodzenia więc nie wiemy ile ma lat.

 

Lady Czekoladka. Bardzo wystraszona, nie chciała wejść ale też się dala przekonać. Długo ogonek był schowany. Ale powoli się oswoiła, pojadła, popiła, poobwąchiwała. Na smyczy też dobrze chodzi. Do miziania najpierw nieśmiała ale potem już poszło gładko. Musieliśmy dawać jej jeść pod "specjalnym" nadzorem ponieważ Arielka wcina wszystko co jest w miskach. Wybrała sobie do leżenia legowisko po Morelce i leży. Jest śliczna. Teraz leży w Mimisiowym legowisku. Najbardziej warkoli - teraz np do Arielki, która do niej podeszłą. Mam nadzieję że jej to minie. Chudzinka.

 

Mimronki - Mimi obrażona, leży na kanapie i nikogo na nią nie wpuszcza. jak ktoś bliżej podejdzie to pokazuje zęby. Wnerwiają ją wszystkie trzy. Roniś w zasadzie obwąchuje każdą. Zobaczymy jutro jak się będą zachowywać. Klika zdjęć udało się zrobić, zaraz wstawię.

 

A i przy okazji bo u bezimiennej tyle osób to zareklamuje pozostałe dziewczyn z Zamościa

wątek Arielki

 

wątek Czekoladki

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...