Jump to content
Dogomania

Uratowane przed utopieniem czekały w BDT. Wszystkie mają super DS. Mamusia także :)


elik

Recommended Posts

Dnia 13.11.2016 o 22:00, elik napisał:

Odiś/Chaps też ma wspaniałych, kochających opiekunów, ale mam pewne obawy o spełnienie warunku kastracji :(

Jeśli wierzyć słowom, to na szczęście niepotrzebnie się obawiałam :) Dzisiaj otrzymałam wiadomość, że w listopadzie ubiegłego roku Odiś/Chaps przeszedł zabieg odjajczenia :) a przy okazji usunięto mu wilcze pazury.  Pani Otylia, która adoptowała Odisia, pisze:

Witam, 

Przesyłam kilka aktualnych fotografii pieska zabranego od Pani w ubiegłym roku. Zgodnie z umową piesek 21 listopada 2016 został wykastrowany, oraz obcięto mu wilcze pazury (paragon z lecznicy na fotografii). Piesek jest zdrowy, dużo je, uwielbia się bawić i wszystko co się tylko da - gryzie:) Czasem zastanawiam się czy to nie rotweiler:) Waży 11,5 kg. i ma się dobrze. 
 
Pozdrawiam! 
W razie jakichkolwiek pytań odnośnie pieska proszę o telefon. 
 
Otylia xxxxx
 
i zdjęcia
 
 
Odiś-Chaps w DS  (14).jpg
 
Odiś-Chaps w DS  (13).jpg
 
 
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
2 minuty temu, Havanka napisał:

Mordeczka Odisia/Chapsa jak i całe ciałko, wygląda super ! Psiaczek wyleguje sie w piernatach, jest zadowolony z rączek, na których bywa. Widać, że jego pani dba o niego. Wszelkiej pomyślności dla nowej pani a dla Chapsa dużo zdrówka !

Eluniu :) tak się cieszę, że zaglądnęłaś :)

A ja dzisiaj robiłam nieco porządków na dysku i m.in. oglądałam zdjęcia właśnie Odisia, jak przytulał się do mojego kochanego Bingusia. Oczywiście obowiązkowo łezki popłynęły. I z powodu Bingusia i z tęsknoty za Odisiem, bo to strasznie kochany psiaczek był. Pewnie dalej taki jest. Musze zadzwonić i popytać. Tyle telefonów mam ochotę wykonać, a wykonuję 1/4, bo na resztę czasu brak  :(

20160512_120418.thumb.jpg.4573c2a714cb29fe90ad39701241575a.jpg

20160512_005305.jpg.cbf5d9efc19d72865df7e44737b0fcf5.jpg

20160523_152054.jpg.391d85b59ee59b24bdc6519b4abde59a.jpg

Link to comment
Share on other sites

Eluś, już wkrótce będzie wiecej czasu na dogo. Skończą się roboty ogrodowe, przyjdą chłody i deszcze, to szybciej ogarnę resztę tematów.

Tak, zdjęcia-wspomnienia, często wyciskają łzy. Binguś matkował Odisiowi. Ten maluszek miał sporo szczęścia w swoim życiu i mam nadzieję, ze ono go już nigdy nie opuści.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...