Jump to content
Dogomania

Modig - pies porzucony ze zlamaną łapą nie szuka już domu. Zostaje na stałe w dt


andzia69

Recommended Posts

19 godzin temu, andzia69 napisał:

no nazbieraliśmy :( :( bo jak nie my, to kto :( tylko te kwoty są porażające :( :( a przecież te 2 to tylko 2 z 23 psiaków, które mamy :( no ale cóż - zycie :(

Dziękuję bardzo w imieniu połamanców :) Wystarczy dopisek połamańce :) ...tu byłoby serduszko, ale nie mam emotek na tym nowym dogo :P

wysłałam zdjecia tego onkowatego młodzieńca - on ma tylko 8 mies :( do Arvetu - tam, gdzie robilismy operację Karo...mam nadzieję, ze odpiszą czy jest szansa na wyprostowanie operacyjne tej łapiny, bo strasznie mi żal tego psiaka :(

 

 

Andziu, od dziadka Marsa [*] z tego wątku http://www.dogomania.com/forum/topic/144619-dziadek-mars-chory-na-cushinga-odszedł-za-tm/?page=28 leci na Wasze konto 350,00 zł. Jak pieniążki dolecą, potwierdź proszę na wątku Marsika.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, yolanovi napisał:

Andziu, od dziadka Marsa [*] z tego wątku http://www.dogomania.com/forum/topic/144619-dziadek-mars-chory-na-cushinga-odszedł-za-tm/?page=28 leci na Wasze konto 350,00 zł. Jak pieniążki dolecą, potwierdź proszę na wątku Marsika.

biedne te cushingowce :( dzisiaj odszedł Bobik - bezdomniak od Budrysek :( sama mam sunię z tym paskudztwem i coraz bardziej się dołuję czytając te wątki :(

Bardzo dziękuję w imieniu połamanców! Potwierdzę jak tylko wpłyną :)

33271_rozane_serduszko.jpg

Link to comment
Share on other sites

Andzia, nie wychodzi mi z głowy ten z miednicą :(  spróbuj zrobic skan w jak najlepszej rozdzielczości. Czasem faktycznie miednica zrasta się sama, ale czasem lepiej ja poskładac, albo jest to po prostu konieczne. W zeszłym roku miałam Puzz, z miednicą w kawałeczkach, teraz jest całkiem sprawnym kotem. Ale druty nosiła dłuuugo. 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, mar.gajko napisał:

Ewab napisz coś to ci reputację podniosę :)

Żarcik taki :)

EwaB ma mamę na karku :)

Wczoraj Modisiowi spuchła łapa, coś się sączy z tego "rusztowania" i znowu do weta :P nie może być normalnie....jakiś stan zapalny tam się w obrębie tych gwoździ czy śrub zrobił.

Może jak wpadnie tu na chwilę, to powie cosik więcej.

Ulv - nie mam zdjęć fizycznych, tylko na płycie i mogłam zrobić tylko screeny takie jak widać, bo nie dało się tego powiększyć, pomniejszyć - nic. Pewnie trzeba mieć jakisik program do tego. Może jutro uda mi się do weta podjechać i moze jak on to otworzy to zrobię "większe" zdjęcie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

O 24.03.2016o21:11, mar.gajko napisał:

Ewab napisz coś to ci reputację podniosę :)

Żarcik taki :)

Czy Ty mnie straszysz?

22 godzin temu, andzia69 napisał:

EwaB ma mamę na karku :)

Wczoraj Modisiowi spuchła łapa, coś się sączy z tego "rusztowania" i znowu do weta :P nie może być normalnie....jakiś stan zapalny tam się w obrębie tych gwoździ czy śrub zrobił.

Może jak wpadnie tu na chwilę, to powie cosik więcej.

Ulv - nie mam zdjęć fizycznych, tylko na płycie i mogłam zrobić tylko screeny takie jak widać, bo nie dało się tego powiększyć, pomniejszyć - nic. Pewnie trzeba mieć jakisik program do tego. Może jutro uda mi się do weta podjechać i moze jak on to otworzy to zrobię "większe" zdjęcie.

Oj mam Mamę, mam :P

22 godzin temu, andzia69 napisał:

ja się tylko - pesymistycznie jak zwykle - bojam, że mu w końcu trzeba będzie łapę obciąć :(

 

22 godzin temu, mar.gajko napisał:

Ja nie pesymistka, ale tez tak mi w głowie powstało.

Nie chcecie, żeby Wam coś obciąć?
Modisiowa łapa spuchła, bo musiał tą nieszczęsną konstrukcją o coś zahaczyć. Zrobił się balon wypełniony krwią. Jest lepiej, ale wygląda tak, że nie wstawiam zdjęć, bo nie tylko Anita nie wytrzymałaby widoku.
Za to zaczynamy się dogadywać. W kenelu zdarzy mu się protestować, za to jak pójdzie do sypialni, nawet kenel mu nie jest potrzebny. Grzeczny, cichutki, tylko go podziwiać. Teraz to jeszcze strachajło, ale kiedyś będzie fajny psiak :)

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, ewab napisał:

Dogo stało się tak samo przyjazne, jak moje życie prywatne. Jak być aktywnym?
Z tą reputacją to zupełnie nie wiem o co chodzi.

EwaB - zawsze ja byłam od marudzenia...nie poznaje koleżanki :p

 

 

a reputacja to chyba po prostu "lajk" :) jak na fb

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

23 godzin temu, andzia69 napisał:

EwaB - zawsze ja byłam od marudzenia...nie poznaje koleżanki :p

 

Dobra zmiana? :P

23 godzin temu, mar.gajko napisał:

Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej :)

Niestety wiem :(

Modią był dziś super grzeczny. Pewnie dlatego, że siedział cały dzień w sypialce :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...