Jump to content
Dogomania

SOS dla brutalnie okaleczonej i porzuconej psinki


Recommended Posts

22 godziny temu, Nadziejka napisał:

Juz jestem

 wyslalm dzisiaj

do cioci Anuli

45 zl 62 gr

 jak doleca prosze o potwierdzonko

 na bazareczku dla kilku serduszek

 Babelenku sciskam za wszystko sciskam

Już pieniążki przyszły w kwocie 45,62zł.Nadziejka bardzo,bardzo dziękuję za pomoc dla Bąbelka.Pieniądze na utrzymanie Bąbla topnieją z miesiąca na miesiąc a więc jest to ogromna,cenna pomoc.DZIĘKUJĘ.

Link to comment
Share on other sites

 

Dziekuje i ja

lada moment bedzie kolejny kramik dla biedunkow

 wiec i dla Babelenka

 Serdecznosci dla Ciebie Ciociu Anulko

                            Znalezione obrazy dla zapytania mikolaje na saniach gifyCiociu mimbr stokroc stokroc zasylam zyczenia

 sercem calem

 zdrowiej zdrowiej

 zdrowiej

Link to comment
Share on other sites

Bedzie kramik za kilka dni od Nadzieja z Burzyneczka

  ale jeszce nie gotowy wcale

 ale juz wstawie

 z zaproszonkiem

 i jest dla serduszek od  Cioci Moli@

 Cioci dreag , dla Alficzka w bdt u Cioci elik, i dla Babelka

 

pozdrawiam Babelku sciskam Podobny obraz

 ciociu mimbr ja mam teraz kilka kramikow czynnych

otwartych, na wiele bidunkow

 ale za  ,,chwilenke ,, otworze ten

 czy moge choc ciuteczke pomoc

 Babelenkowi

 boc jest dolaczony przeciez

 sciskam pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

W życiu Bąbiego b.z.

On sam natomiast przeżywa chyba jakąś rewolucję hormonalną. -Mocno wydłużyła mu sie sierść pod brzuchem i na portkach, tak ..ze przed Świetami trzeba było go trochę przystrzyc w tych miejscach. Szata mu trochę wyjaśniała, próbują się tworzyć jakieś loczki. Jak tak dalej pójdzie, to pieseł przerobi się na pudla.

Miły i grzeczny z niego piesek.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dziś przelałam pieniążki w kwocie 120,00zł na jedzonko dla Bąbla a także uzupełniłam swoją deklarację za II.Bąbel ma na swoim koncie jeszcze 282,00zł.

Szybko topnieją pieniążki,za chwilkę nie będzie z czego płacić za jedzonko a domku nie widać.W marcu minie rok jak Bąbelek jest w DT to dość sporo.Może DT przemieni się w DS?

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, mimbr napisał:

DT  ma bardzo dużo niepisanych  zobowiązań, poza tym relacje Babla z rezydentem nie są wzorowe. mam nadzieje, że znajdzie się dla niego jakiś dom. Jeśli zabraknie pieniędzy, ja będe mu opłacać pobyt w DT. 

Bąbel raczej nie jest ogłaszany.Dom sam nie znajdzie się.Chyba,że wśród znajomych ktoś zaoferuje DS.

W moim przekonaniu to jest bez sensu wszystko.Pies nie jest ogłaszany,blokuje DT(by mógł skorzystać inny psiak),za DT trzeba płacić w nieskończoność.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Anula, bardzo proszę, nie wysyłaj więcej pieniędzy .Prosiłam o to w lipcu, ale moja prośba wywołała wielkie oburzenie. Bąbel niczego nie blokuje, bo został przyjęty  grzecznościowo, nie jest to zdeklarowany dt. Ludzie, którzy się nim opiekują, dostają pieniądze z Dogo na jedzenie  dla niego od 7 miesięcy. To dla tych, którzy nie mają czasu na wertowanie całego wątku.

Pies jest ogłaszany. Nie wiem, jaki jest los ogłoszeń, które zamawiała Anula. Te, które ja wykupiłam na bazarku u Ziutki, systematycznie odświeżam. Były też udostępniane na fb.

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy okazali Bąblowi życzliwą pomoc. Zgodnie z deklaracją biorę na siebie finansowanie jego potrzeb.

Gdy Babel znajdzie dom, przekażę informację na tym wątku. Decyzję o zagospodarowaniu środków, które zostały pozostawiam Skarbnikowi.

 

 

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, mimbr napisał:

Anula, bardzo proszę, nie wysyłaj więcej pieniędzy .Prosiłam o to w lipcu, ale moja prośba wywołała wielkie oburzenie. Bąbel niczego nie blokuje, bo został przyjęty  grzecznościowo, nie jest to zdeklarowany dt. Ludzie, którzy się nim opiekują, dostają pieniądze z Dogo na jedzenie  dla niego od 7 miesięcy. To dla tych, którzy nie mają czasu na wertowanie całego wątku.

Pies jest ogłaszany. Nie wiem, jaki jest los ogłoszeń, które zamawiała Anula. Te, które ja wykupiłam na bazarku u Ziutki, systematycznie odświeżam. Były też udostępniane na fb.

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy okazali Bąblowi życzliwą pomoc. Zgodnie z deklaracją biorę na siebie finansowanie jego potrzeb.

Gdy Babel znajdzie dom, przekażę informację na tym wątku. Decyzję o zagospodarowaniu środków, które zostały pozostawiam Skarbnikowi.

 

 

Mimbr pieniądze jeszcze są i będę wysyłać do momentu aż się skończą.To są pieniążki Bąbelka i tylko jego,ponieważ ludzie się zadeklarowali z pomocą dla Bąbla.

A są jakieś zapytania z ogłoszeń Twoich o Bąbla?

Kiyoshi miała zrobić ogłoszenia ale nie wiem czy zrobiła bo były kiepskie zdjęcia, chyba nie wstawiła tu linków.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

W dniu 07.03.17 zostały odesłane na moje konto 120,00zł przez mimbr z tytułem zwrot.

W związku z tym mimbr nie życzy sobie aby pozostałe pieniążki w kwocie 282,62zł były przekazane na potrzeby Bąbla.

Ja zawieszam swoją deklarację stałą dla Bąbla od IV.

Kwota 282,62zł na razie pozostanie na moim koncie do chwili rozdysponowania na inne potrzebujące psiaki.Poinformuję o każdym przekazanym grosiku tu na wątku.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pieniądze w kwocie 282,62zł przekazuję na karmę i leczenie Bambo z tego wątku.

http://www.dogomania.com/forum/topic/338679-bambo-ze-zmiażdżoną-łapą-zabrany-dziś-z-komórki-gdzie-został-zamknięty-dwa-tygodnie-temu-pilna-pomoc-potrzebna/?page=3#comment-17048375

Bez sensu jest aby leżały na moim koncie jak psiak jest w ogromnej potrzebie.Zadecydowałam sama,ponieważ na wątek już nikt nie zagląda.

Mam nadzieję,że nikt nie będzie miał przeciw temu aby Bambo zabrany z komórki i już po operacji otrzymał te pieniążki.Bambo dziś ma trafić do AgaG do DT,ponieważ nie ma gdzie psiaka umieścić.Zapraszam do pomocy na wątek Bambo.

Link to comment
Share on other sites

Potwierdzam przelew od Anuli w wysokości 300 zł. Pieniądze bardzo się przydały. Wystarczyło na 7, 5 kilo karmy specjalistycznej oraz 44 opakowania kurczaka dla Bambisia. Wielkie dzieki. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 7 months later...
  • 9 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...