Jump to content
Dogomania

Poszukuję hodowli owczarka niemieckiego z okolic Włocławka - Yorkszental czy coś podobnego?


iami

Recommended Posts

Poszukuję hodowli owczarka niemieckiego z okolic Włocławka - Yorkszental czy coś podobnego? Wiem, że początek to na pewno York, a końcówki nie jestem pewna. Cena psów to około 2500 zł. Bardzo proszę o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

rzeczywiście ciężko coś namierzyć... ale to może oznaczać, że to jakieś pseudo. bo hodowle o dobrej renomie bardzo łatwo z reguły  znaleźć.... takie cicho- ciemne są podejrzane... jeśli szukasz psa dla siebie to może porozglądaj się po hodowlach które łatwo znaleźć....

Link to comment
Share on other sites

Iami, udało mi się znaleźć ogłoszenie na OLX, oraz informację o przynależności tej hodowli do Kennel Club. Nie znam tego stowarzyszenia może ktoś inny wypowie się na ten temat. Ja jednak wolał bym kupić psa z ZKwP.

Tutaj link do oferty owczarka z tej "hodowli"

http://olx.pl/oferta/owczarki-niemieckie-owczarek-niemiecki-CID103-IDc1xxF.html#cf775ad4ce

a tutaj strona stowarzyszenia

http://www.kennelclub.pl/hodowcy-i-hodowle/m1402015-maly-new-york

Link to comment
Share on other sites

jolkanlaszczyk, swierszcz5 - dziękuję za odzew. :)

Pies z tej hodowli został spotkany przypadkiem w mieście i się spodobał,  stąd pytanie o to skąd jest i dlatego pytam o tą hodowlę.

Również znalazłam to ogłoszenie, ale osoba, od której znam tą nazwę, nie jest pewna czy to faktycznie ta nazwa Mały New York, bardziej skłania się ku tej z tytułu postu, ale niestety takiej nie mogę znaleźć.

Gdyby ktoś słyszał coś o tej hodowli lub nawet o tej znalezionej przez swierszcz5, bardzo prosiłabym o opinię. :)

Tak przy okazji, mógłby ktoś polecić hodowlę najlepiej ze świętokrzyskiego z owaczarkami (chętnie o ciemnym umaszczeniu).

Bardzo dziękuję wszystkim za pomoc i odpowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

O 15.03.2016o10:27, swierszcz5 napisał:

Iami, udało mi się znaleźć ogłoszenie na OLX, oraz informację o przynależności tej hodowli do Kennel Club. Nie znam tego stowarzyszenia może ktoś inny wypowie się na ten temat. Ja jednak wolał bym kupić psa z ZKwP.

Tutaj link do oferty owczarka z tej "hodowli"

http://olx.pl/oferta/owczarki-niemieckie-owczarek-niemiecki-CID103-IDc1xxF.html#cf775ad4ce

 

nie no jak cała reszta psów od nich tak wygląda to ja nie wiem, czym tu się zachwycać. i jestem ciekawa jak ten pies tak sa serio wygląda skoro nie ma ani jednego zdjęcia jak stoi...

Link to comment
Share on other sites

Jestem z Włocławka i muszę przyznać, że żadnych hodowli ON tutaj nie znam. Pseudo jest pełno, nie tylko tej rasy, ale takiej z prawdziwego zdarzenia się nie znajdzie... Radzę poszukać nieco dalej, np. w Łodzi - wcale nie jakoś strasznie daleko, a hodowli sporo, i to całkiem porządnych :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...