Jump to content
Dogomania

Moja kochana Sonia-Bonia


ozzyanula

Recommended Posts

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Kochana Soniu, dawno nie byłam tutaj u Ciebie, ale codziennie wspominam Cię moje Słoneczko. Wczoraj miałyśmy z Karolinką dzień wspomnień o Tobie i Kajuni. Znowu serce rozpadło się na tysiąc kawałków. Mamy na podwórku malutką Sonie jamniczkę, nazwaną tak na Twoją cześć. Gdy na nią patrzę, przypomina mi Ciebie. Też taka drobniutka. Tak chciałabym wtulić się w Twoje delikatne futerko...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Poryczałam się wczoraj jak bóbr. Oglądałyśmy z Karolinką zdjęcia w telefonie, znalazłyśmy Twoje zdjęcia Soniu... Boże, to już 6 miesięcy bez Ciebie!!!! Zaraz przypomniałam sobie TEN dzień.... Może mogłyśmy spędzić jeszcze razem kilka dni... Nigdy się tego nie dowiem... Piękne jest u Ciebie na działce, troszkę słoneczka, troszeczkę cienia. Tak jak lubiłaś. I kwitnie róża...Wiesz Boniuniu czego mi brakuje? Twojego szczekania, gdy otwieram szafę w przedpokoju, tam, gdzie chowałam Wasze smaczki. Klara tylko przybiega i patrzy błagalnym wzrokiem, Ty wykłócałaś się o swoje...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Wczoraj zadzwoniła do mnie jakaś kobieta z pytaniem o Ciebie. Znalazła moje stare ogłoszenie. Gdy mówiłam jej że odeszłas uświadomiłam sobie, że nie ma Cię już z nami 8 miesięcy. Boze jak to możliwe?! Dałam Ci dom na niecałe 2 lata. Dałam Ci miejsce w moim sercu na zawsze. Kocham ❤i tęsknie za Tobą 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 6 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 6 months later...
  • 5 months later...
  • 1 year later...
  • 11 months later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...