Jump to content
Dogomania

Witam


Zarka

Recommended Posts

O 18.04.2016o22:46, Paulina94 napisał:

Coraz bliżej :P A masz jakieś zdjęcie psiaka :) ?

Paulina, jeszcze nie mam, bo maluszki się dopiero urodzą:) Prawdopodobnie za kilka dni:)

Ale jak tylko będę miała na pewno zamieszczę.

Link to comment
Share on other sites

Zarka,a mozna wiedzieć z jakiej hodowli będzie flacik?

Moj kuzyn ma chłopaka :) z Diamentowej Zagrody (chyba tak nazywała się hodowla,głowy nie dam,ale tak mi sie zdaje) - super psisko,radosne,przyjazne,zdrowe,ma 2 lata.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Diamentowa to Wrocław? Ja czekam na malucha z Compendio. Mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku. Denerwuję się, jak bym sama miała poród odbierać. Ostatniego szczeniaka wybraliśmy jak już był na świecie. Nie wiedziałam, że oczekiwanie jest  takie emocjonujące:)

Imienia nie mam wybranego. Liczę, że to hodowlane będzie można ładnie zdrobnić lub skrócić. Zobaczymy...

Link to comment
Share on other sites

No i doczekałam się! SĄ!!!! Małe, czarne kluski, a jeden z nich mój:)))))))))))))))))))))

Szczegółów na razie nie znam, ale wiem, że wszystko poszło dobrze. Na początku chciałam wątrobową suczkę, potem czarną, a na sam koniec było mi już obojętnie. Ostatecznie będzie czarny chłopak:))))))))))))))))))))

 

Edit: Siedziałam w pracy i uśmiechałam się do siebie. Po prostu nie mogłam się powstrzymać. Mam nadzieję, że nie wszyscy pomysleli, że mi coś dolega;)

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, Harley napisał:

Trenerka z psiej szkoły do której chodzę ma flata z Compendio - bardzo fajny pies. I z tego co kojarzę z jej opowieści to hodowcy są bardzo pomocni.

Miło to słyszeć. Mam nadzieję, że dobrze wybrałam. W maju jadę zobaczyć czarne kluski i wybrać chłopaka dla mnie:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Czas mija mi bardzo szybko, a w kwestii szczeniaka jakoś zwalnia:) Dłużą się te dni do odebrania malucha niemiłosiernie. W poniedziałek 27.06 jedziemy po naszą czarną kuleczkę. Wszystko przygotowane, zabezpieczone, kupione...

Link to comment
Share on other sites

O ‎2016‎-‎06‎-‎19 o 09:59, Zarka napisał:

Czas mija mi bardzo szybko, a w kwestii szczeniaka jakoś zwalnia:) Dłużą się te dni do odebrania malucha niemiłosiernie. W poniedziałek 27.06 jedziemy po naszą czarną kuleczkę. Wszystko przygotowane, zabezpieczone, kupione...

Compedio to świetna hodowla, a właścicielka posiada ogromną wiedzę na temat rasy. :). My też naszego odbieraliśmy 22 czerwca 2 lata temu  (ale nie  z Compedio):). Kochana, mała, czarna kulka bystra nad podziw...nie dziwię się, że czekasz z niecierpliwością :).

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 year later...

Bardzo zainteresowanych :)

Jest przecudniakiem,(głosno nie mogę,bo mnie Rudzielec do porządku przywoła),ale powiedz Cytrynce,że jest najpiękniejszym czarnuSZkiem,jakiego widziałam.Ten nochal....ten bieg,to spojrzenie...cudo!

 

Link to comment
Share on other sites

Flaty są cudne, nie wiedziałam, że mogą być wątrobiane choc to umaszczenie jest jedynym, którego nie lubię ale to kwestia gustu. Nie lubię u nich wątrobianego nosa i obwódek oczu. Może dlatego, że całe życie mam psy czarne podpalane i przyzwyczaiłam się do czarnych nosów i ciemnych oczu z ciemną oprawą.  Ale znam brązowe i też je lubię bo pies to pies bez względu na wygląd.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...