Jump to content
Dogomania

Wybór hodowli Siberian Husky


karolisia

Recommended Posts

Witajcie,

jestem w trakcie wybierania hodowli, ale nie potrafię się zdecydować.

Macie jakąś hodowlę godną polecenia. Ewentualnie co sądzicie o Eskimoski Domek, Nektar Północy lub The Future is Ours (wiem, że to hodowla syna Pani Radomskiej z Eskimoskiego Domku, czy działają one podobnie?)

Naczytałam się kilku niepochlebnych opinii o ED, ale były one stosunkowo stare. Może ktoś wie jak jest teraz?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Hej od 10.04.2016r. Jestem-bardzo szczęśliwa posiadaczką suni z hodowli The Future is Ours

moja kohana suczke znalznalazla na strotronie Pani Teresy Radomskiej Eskimski Domek. Gdy zobaczyłam naszą Enterke zakochałam się od pierwszego wejrzenia. Doświadczenie z psami mam spore od zawsze towarzyszyły mi psiaki. Z huskym nie miałam do czynienia dużo osób odradzało bo "one uciekaja gryza co wpadnie im w pyszczek kopia dziury ogród będziesz miała przekopany". Enterka miała wtedy nie cały miesiąc, następnego dnia zadzwonilam pod numer podany na stronie ED czyli Pani Tereski mimo że szczeniaczki jej syna. Pani przesympatyczna rozmawiałyśmy bardzo długo wyczerpująco odpowiedziała na kazde moje pytanie. Zarezerwowalam sunie i zaczęłam czytać myśleć rozważać, ale-nie przeszło mi przez myśl by zrezygnować. Przeczytałam wsxystkie fora w zdłóż i w szerz. Do meritum

 

Nadszedł dzień podróży po sunie. Z pomorskiego xD 

przyjechaliśmy nasza Enti czeczekała na nas w domku przywitała nas radosnie. Radosna niesmiala mała kulka.  Pokochałam ją jeszcze bardziej. Zabraliśmy ja do weterynarza żeby sprawdzić. Piesek idealny czysty zdrowy w 200% sympatyczny wesoły odchowany w wymarzonych warunkach psiaki maja 3tysmetrow do biegania Bajka dla kazdego hasiora.

 

 

 

nIe wierzcie w brednie na temat hodowli Państwa Radomskich. Fantastyczni ludzie z wielka miłością do psiaków, ogromna wiedzą hodowlaną.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...