Jump to content
Dogomania

Basseciki gdzie jesteście!!!!!!!!!!!!


Dark Icon

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Hellou - wlasnie nie widze innych basecikow. Czy moge zadac pytanie? Czy baset jest dobry z innymi zwierzakami? I czy na prawde demoluje mieszkanie? Ja chcialabym sobie kupic takiego malucha, znalazlam juz nawet hodowce ale nie wiem prosze mi doradzic.

Edyta

Link to comment
Share on other sites

Bassety to bardzo przyjazne stworzenia któr kochaja inne zwierzaki. jest w tym jeden wyjątek wiele bassetów (psów) nie toleruje innych bassetów (psów). Najzwyczajniej nie lubia konkurencji :)

Inne psy są OK (no chyba że w pobliżu są suczki ale wówczas to inna bajka).

Mój Kapsio nie demolował mieszkania, nie obgryzał mebli itp. jedyne co robił to kochał buty innych domownikó i zżerał je z wielką namiętnością :)

Jeżeli zdecydujesz się na basseta to musisz pamiętać o jednym - Jeżeli chcesz psa uładzonego, posłusznego itp. to basset nie jest dla ciebie. to sapsy z natury przekorne, z charakterem. Na polecenia reagują tylko wówczas gdy chcą. Jeżeli się z tym pogodzisz to bierz i się nie zastanawiaj. One sa kochane, najcudowniejsze i wogóle naj...

Nawet ich wrodzone złodziejstwo (kradną jedzenie jak tylko mogą) jest przemiłe. A jak pięknie potrafia się podlizywać, to trzeba zobaczyć.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...