Jump to content
Dogomania

Ocalmy Sonię przed dziką samotnością.


Recommended Posts

8 godzin temu, LILUtosi napisał:

Moge podpiac foty na fejsa komus.

foty do mnie na fejsa....już wiesz jak mnie znaleźć.

7 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Sonię poznałam i jest mi bliska, dlatego dorzucę się również do transportu albo do obróżki - cokolwiek będzie potrzebne. Dorotko, konto nadal to samo?

Ewuniu z obróżki rezygnujemy , po naradzie z Lilu damy jej jeszcze jednego fiprexa na listopad, zima nie ma kleszczy i niech Sonia odpocznie troszkę od tej chemii, a skoro wiosna kupimy jej obrożę . DZiękuje ci bardzo.  

8 godzin temu, LILUtosi napisał:

imageproxy.php?img=&key=fb990b1e378caf02nikt nie mowil ze Ona tak chrapie 

Lilu bo nikt nie słyszał...........nie spała z nikim na kanapie do tej pory. Teraz nadrobi.

Link to comment
Share on other sites

Mialam jej dac spokoj przez pierwszy tydzien, dwa ale jak napisalam kazdy pies jest inny. Jak ja zobaczylam I jej zachowania doszlam do wniosku ze zaczynamy cisnac kontakt od poczatku. Troche na sile. Jak widac to od razu daje wyniki. Jest ciekawska, dosc madra, obserwuje wszystko dookola I potrzebuje byc blisko. No I plus ze lubi jesc. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dostałam cynk na telefon, że są niusy u Soni to przyleciałam. Ale takich wieści to się nie spodziewałam, nie, nie.

WOOOOW!

Jestem pod wrażeniem - Lilu, brawo!  za intuicyjne wyczucie Soni bo przecież nawet nie miałaś czasu jeszcze jej poznać! czapka z głowy :)

A Sonieczka jaka dzielna, aż się człowiekowi serce rwie do tych oczków. Soniu, byle tak dalej, śliczna dziewczynko *)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, doris66 napisał:

Ewuniu z obróżki rezygnujemy , po naradzie z Lilu damy jej jeszcze jednego fiprexa na listopad, zima nie ma kleszczy i niech Sonia odpocznie troszkę od tej chemii, a skoro wiosna kupimy jej obrożę . DZiękuje ci bardzo.  

 

Kochana Dorotko, kleszczy nie ma tylko wtedy, kiedy leży snieg. Często spotykalam w lecznicy psiaki z babeszjozą w styczniu:( 

Wszystko jednak zależy od terenów, moje ganiają po łakach i lasach, więc muszę je zabezpieczać cały rok. Za moment robię przelew, a decyzję na co przeznaczyć kasę pozostawiam Tobie:)

Cudowne zdjęcia Soni, na szczęście ciekawość zwycięża strach:) Możliwe, że mniej psów dookoła też robi swoje i Sonia się otwiera.

 

 

Link to comment
Share on other sites

EwaMarta, ale sytuacja epidemiologiczna na Dolnym Śląsku jest inna niż na Mazowszu. U nas właściwie nie  występują choroby odkleszczowe u psów.  Rozmawiałam z wetami i potwierdzają to. Moje psy nie łapią w ogóle kleszczy , może 1 sztukę w roku i to nie co roku.

A chemia nie jest obojętna. Przecież trucizna przeciw kleszczom dostaje się do krwiobiegu i  tym samym do wszystkich narządów.  Zastanawiam  się dlaczego u zwierząt  narasta ilość chorób nowotworowych i innych , których kiedyś nie było.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Poker napisał:

EwaMarta, ale sytuacja epidemiologiczna na Dolnym Śląsku jest inna niż na Mazowszu. U nas właściwie nie  występują choroby odkleszczowe u psów.  Rozmawiałam z wetami i potwierdzają to. Moje psy nie łapią w ogóle kleszczy , może 1 sztukę w roku i to nie co roku.

A chemia nie jest obojętna. Przecież trucizna przeciw kleszczom dostaje się do krwiobiegu i  tym samym do wszystkich narządów.  Zastanawiam  się dlaczego u zwierząt  narasta ilość chorób nowotworowych i innych , których kiedyś nie było.

To fakt Poker. My niestety mamy masę zarażonych kleszczy. Nizabyt chętnie je faszeruję chemią, ale wyjści anie ma. Mimo zabezpieczeń i ciągłego sprawdzania mój Semik i Barsiczka miały babeszjozę. No i Rokuś, cudem odratowany:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...