Jump to content
Dogomania

Mały terierowaty Gabryś teraz Dox znalazł wspaniały dom, ma swoich ludzi i psiego braciszka Cezarka. Powodzenia cudny maluchu!!!


Gabi79

Recommended Posts

5 godzin temu, Havanka napisał:

Myślałam, ze będzie więcej odkryć telefonów. Jest duża oglądalność, a tylko 2 telefony odkryte. Anecik, prześlij mi zdjęcia Gabrysia na maila. Może mi uda się je wkleić. Wybrałam do ogłoszeń tylko 2 - jedno na kanapie, a drugie na śniegu. Gabi, na razie wstrzymam się z resztą ogłoszeń, dopóki nie będzie zdjeć.

Przepraszam cioteczki za milczenie, ale walczę z zapisywaniem fotek.

Szykuję bazarek dla Gabrysia, bo chłopak goły, jak św. Turecki

Havanko, jeszcze raz bardzo dziękuję.

Może resztę zrób już na Poznań.

Halszka obiecała pakiet na Wrocław.

Elik, tekst dla Gabrysia i suni napiszę w sobotę, bardzo przepraszam za zwłokę!!!

Link to comment
Share on other sites

U Gabrysia noc minęła spokojnie. Zakumplowal się z Hopsią, bawią się i dokazują. Mimrony patrzą na nich jak na przybyszów z obcej planety :D Z Hanią umówiłam się w okolicach Piekar Śląskich około 16.30.  Gabryś wcina jak szalony, lubi się bawić, być przytulany i zaczyna podgryzać.

Aha no i zrobić mu zdjęcie to jakaś porażka.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Havanka napisał:

Widzę Anetko, że udało sie wstawić zdjecia. Właśnie miałam to zrobić. Miałam dziś odpowiedź na ogłoszenie Gabrysia. Gabi, pani będzie dzwonić do Ciebie.

 

Havanko,  Pani już dzwoniła chwilę temu (o ile to ta sama). Powiedziałam, że Gabryś jest w drodze do Nowej Soli i Pani zrezygnowała.

 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Gabi79 napisał:

Havanko,  Pani już dzwoniła chwilę temu (o ile to ta sama). Powiedziałam, że Gabryś jest w drodze do Nowej Soli i Pani zrezygnowała.

 

No to się pani spóźniła. Na OLX wrzuciłam jeszcze 2 zdjęcia i zmieniłam na Poznań.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Havanka napisał:

No to się pani spóźniła. Na OLX wrzuciłam jeszcze 2 zdjęcia i zmieniłam na Poznań.

No i efekt tego jest taki, że szukamy kogoś do wizyty PA w Poznaniuuuuu :) :)

 

Czy znacie kogoś z Poznania, kto mógłby prześwietlić dom chętny na Gabrysia ?

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Tola napisał:

Supergoga była na wizycie PA dla mojego szczeniaka Lenona - chłopak trafił do raju

To super wizytatorka w takim razie jest :) Tylko jak ją znajdę ? W poprzedniej wersji była wyszukiwarka osób. W tej nie znalazłam.

 

3 minuty temu, Tola napisał:

Straszna piła!

Sama się bałam, jak szła na wizytę

Takiej nam właśnie potrzeba. Chłopczek musi trafić do dobrego i mądrego domku :)

Link to comment
Share on other sites

Gabryś już w hoteliku. Razem ze swoją koleżanką jechali grzecznie i cichutko. Zostawiłam je w osobnym pomieszczeniu, aby mogły spać spokojnie. Zapewne stresowałyby się dodatkowo obwąchującymi je noskami. Jutro nastąpi zapoznanie i mam nadzieję wspólna zabawa :)

Link to comment
Share on other sites

elik, Kochana dziękuję za szybkie działanie.

Miałam dzisiaj kilka telefonów pt. "pies w ogrodzie z wstępem do domu na noc" (zupełnie, jakbym słyszała kilka razy tę samą osobę).

Potem, akurat jak byłam w kinie, chwilę przed seansem zadzwonił Pan z Poznania i miał nadzieję, że będą z narzeczoną mogli jutro zabrać Gabrysia.

Powiedziałam, że najpierw musi się odbyć wizyta, na co Pan odpowiedział, że serdecznie zapraszają.

Niczego się nie dowiedziałam, bo już film się zaczynał i powiedziałam tylko, że zadzwonię jutro.

Nie ma co się ekscytować, zobaczymy, czego jutro się dowiem.

Mimo wszystko poprosiłam elik, by napisała, że szukamy kogoś na wizytę w Poznaniu.

Tolu, dziękujemy za podpowiedź.

 

Link to comment
Share on other sites

Gabrysiu już nawiązałam kontakt z supergoga. Nie wiedziałam gdzie dokładnie ma się odbyć taj wizyta i napisałam, że skontaktujesz się z Nią jutro, bo nie wiedziałam kiedy będziesz mogła to zrobić.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...