Jump to content
Dogomania

Mały terierowaty Gabryś teraz Dox znalazł wspaniały dom, ma swoich ludzi i psiego braciszka Cezarka. Powodzenia cudny maluchu!!!


Gabi79

Recommended Posts

5 godzin temu, Havanka napisał:

Ja jeszcze wczoraj w nocy wysłałam Gabi kilka domowych  nie masz ich?

 

4 godziny temu, Gabryjella napisał:

Piękny foksterier, ale imię to nie bardzo ;)

Co ty gadasz???  :D Piękne imię :D  :D  :D

 

58 minut temu, b-b napisał:

Oj chłopaku o niewiadomym wieku nie zjadaj poduszek Anetki :)

Typowy szczenior papucie, uszy Roniego i Hopci,  gryzie nawet podkłady które im położyłam na kafelki.

Ale on ma się bardzo dobrze. Niespożyta energia, duży apetyt, ochotę na przytulanie. Myślę że powinien szybko znależć domek.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Havanka napisał:

Havanko, ślicznie dziękuję.

Może resztę zrób na Poznań, a halszka obiecała pakiet na Wrocław.

W piątek Gabryś jedzie do szafirki.

4 godziny temu, Gabryjella napisał:

Piękny foksterier, ale imię to nie bardzo ;)

Witaj Gabryjello!!!

Czemu imię nie bardzo?

Bo ludzkie, czy po prostu Ci się nie podoba?

5 minut temu, anecik napisał:

Ja jeszcze wczoraj w nocy wysłałam Gabi kilka domowych  nie masz ich?

 

Co ty gadasz???  :D Piękne imię :D  :D  :D

 

Typowy szczenior papucie, uszy Roniego i Hopci,  gryzie nawet podkłady które im położyłam na kafelki.

Ale on ma się bardzo dobrze. Niespożyta energia, duży apetyt, ochotę na przytulanie. Myślę że powinien szybko znależć domek.

Anetko, dzięki za foty, dostałam 3, ale jednego nie mogę zapisać, nie wiem czemu.

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, Gabryjella napisał:

Ja nie mam problemu z tym, że ktoś nazywa zwierzę ludzkim imieniem, zresztą sama mam sukę z takim imieniem. 

Miałam kiedyś koleżankę, która miała sukę Gabi ( zbiegiem okoliczności tamto też był fox).

AgusiaP miała przecudną sunię Gabrysię i ja się bardzo cieszyłam, że sunia jest moją imienniczką.

 

Godzinę temu, elik napisał:

On jest po prostu śliczny :) Na pewno domki będą się o niego biły :) Gabi będzie przebierała, wybierała...  :)

Oj, Elu wolała bym jeden sensowny telefon, abym nie musiała wybierać.

Póki co cisza. 

Zmieniłam lokalizację na olx z Katowic na Wrocław. Pojutrze Gabryś jedzie do szafirki.

Elu, Kochana może zrobiła byś maluchowi kilka ogłoszeń na Kraków.

Ty masz szczęście do wspaniałych domków.

 

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, elik napisał:

Oczywiście, bardzo chętnie :)

Gdzieś jest zdaje się tekst ogłoszenia ?

Dziękuję Kochana.

Tekst jest na poprzedniej stronie, ale może jutro napiszę nowy, żeby np. na olx się nie dublował

9 minut temu, Gabryjella napisał:

 

Na to bym nie liczyła, Gabryś jest śliczny, a do tego młodziutki. Popatrz na to inaczej, przynajmniej będzie z czego wybierać.

Ze ślicznymi i młodziutkimi jest zawsze najgorzej, bo niektórzy myślą, że to słodka zabaweczka.

No noc czekamy na sensowne telefony!!!

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, anecik napisał:

Jakby co to Gabryś już śpi ( załapał się na kanapę) - on na szczęście nie chrapie :)

Fajnie jest się przytulić do takiego Niechrapka, ale już pora wstawać :)

 

wstawaj%252520szkoda%252520dnia.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Myślałam, ze będzie więcej odkryć telefonów. Jest duża oglądalność, a tylko 2 telefony odkryte. Anecik, prześlij mi zdjęcia Gabrysia na maila. Może mi uda się je wkleić. Wybrałam do ogłoszeń tylko 2 - jedno na kanapie, a drugie na śniegu. Gabi, na razie wstrzymam się z resztą ogłoszeń, dopóki nie będzie zdjeć.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Havanka napisał:

Myślałam, ze będzie więcej odkryć telefonów. Jest duża oglądalność, a tylko 2 telefony odkryte. Anecik, prześlij mi zdjęcia Gabrysia na maila. Może mi uda się je wkleić. Wybrałam do ogłoszeń tylko 2 - jedno na kanapie, a drugie na śniegu. Gabi, na razie wstrzymam się z resztą ogłoszeń, dopóki nie będzie zdjeć.

Prześlę Ci jutro tylko podaj maila :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...