Jump to content
Dogomania

Mały terierowaty Gabryś teraz Dox znalazł wspaniały dom, ma swoich ludzi i psiego braciszka Cezarka. Powodzenia cudny maluchu!!!


Gabi79

Recommended Posts

5 godzin temu, ona03 napisał:

anecik, spałaś troszeczkę,  czy futrzaki nie pozwoliły ?

Ciekawe jak Mimronki przyjęły zamojską ekipę ?

 

Wszystko opiszę na zamojski.

Tutaj tylko napiszę że Gabryś - tak roboczo :D - waży 8,4 kg i ma około 11 miesięcy.

Link to comment
Share on other sites

Czekam aż anecik założy wątek"swoim" dwum podopiecznym i zrobię dla całej trójki bazarek na przejazd. Dołożymy do przejazdu do anecik jeśli z kończącego się 2.03 bazarku kilometrowego nie zbierze się tyle a reszta będzie na drogę dla Meci i Gabrysia od anecik do hoteliku.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, halszka napisał:

jaaa ;))) ciekawe jak minęła nocka :)

Dziękuję Halszko, jesteś Kochana!!!

13 godzin temu, ona03 napisał:

anecik, spałaś troszeczkę,  czy futrzaki nie pozwoliły ?

Ciekawe jak Mimronki przyjęły zamojską ekipę ?

Witaj Iwonko u Gabrysia.

Nie miałam pomysłu na imię, ale anecik wymyśliła, aby mały był moim imiennikiem i bardzo mi się ten pomysł spodobał

7 godzin temu, b-b napisał:

Zapisuję co by mi wątek nie zaginął :)

 

3 godziny temu, b-b napisał:

Czekam aż anecik założy wątek"swoim" dwum podopiecznym i zrobię dla całej trójki bazarek na przejazd. Dołożymy do przejazdu do anecik jeśli z kończącego się 2.03 bazarku kilometrowego nie zbierze się tyle a reszta będzie na drogę dla Meci i Gabrysia od anecik do hoteliku.

Super, bardzo dziękujemy!!!

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Gabi79 napisał:

 

Witaj Iwonko u Gabrysia.

Nie miałam pomysłu na imię, ale anecik wymyśliła, aby mały był moim imiennikiem i bardzo mi się ten pomysł spodobał

 

 

A na to nie wpadłam,  Gabryś cudny jak jego imie :), pasuje do czorta,

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, ona03 napisał:

 

A na to nie wpadłam,  Gabryś cudny jak jego imie :), pasuje do czorta,

Ja się głowiłam nad imieniem, a anecik super wymyśliła

Taki tekst skleciłam:

Gabryś, słodki, szalony psi dzieciak czeka na dom.

 

Gabryś jeszcze kilka dni temu przebywał w schronisku. Stał oparty łapkami o ogrodzenie i cichutko piszczał.

Jakby chciał powiedzieć: "Zabierz mnie stąd, proszę". Nie wiadomo z jakiego powodu znalazł się w schronisku.

Może komuś się znudził i został wyrzucony, jak zbędny przedmiot?

Schronisko to  nie jest miejsce dla psiego dziecka, dlatego został zabrany do domu tymczasowego.

Jest młodziutki, ma około 7-9 miesięcy, waży 8 kg. Będzie prawdopodobnie pieskiem średniej wielkości.

Jak każdy szczeniak jest szalony, energiczny, uwielbia się bawić z innymi psami.

Wymaga nauki czystości, chodzenia na smyczy i zostawania w domu samemu.

Dotychczasowy "opiekun" nie poświęcił mu czasu i niczego nie nauczył.

Niestety niektórzy nie zdają sobie sprawy, że pies to nie pluszowa zabawka.

Gabryś jest bardzo bystry, na pewno szybko będzie się uczył.

Trzeba tylko mu poświęcić czas.

Jest zdrowy, odrobaczony. Przed adopcją zostanie zaszczepiony.

Szukamy dla Gabrysia domu, gdzie będzie ukochanym domowym pupilem. By już zawsze był szczęśliwy.

Ludzi, którzy dadzą mu dom i miłość, dla których będzie członkiem rodziny, a nie chwilową zachcianką.

Przed adopcją obowiązuje wizyta wolontariusza oraz podpisanie umowy adopcyjnej (zawierającej  między innymi

punkt o poddaniu pieska zabiegowi kastracji w stosownym czasie).

Link to comment
Share on other sites

Gabryś nockę przespał spokojnie, nie załapal się na kanapę, Brakło miejsca i sam nie umie wskoczyć - trzeba mu tyłek podnieść. Ma duży apetyt, nauczył się obgryzać psie kosteczki :)

 

7 minut temu, szafirka napisał:

Śliczny chłopczyk, cieszę się, że już niedługo poznam go osobiście :)

Ja ciągle mam nadzieję że może uda się je wyadoptować jeszcze ode mnie :D

Link to comment
Share on other sites

O 28.02.2016o22:10, Gabi79 napisał:

Kto pomorze w ogłaszaniu maluszka? Będę bardzo wdzięczna!!!

Nareszcie i ja dotarłam do Gabrysia. jeżeli jest jeszcze potrzebna pomoc w ogłaszaniu, to jestem do dyspozycji. Tylko prosiłabym jeszcze o kilka fajnych zdjęć.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Tola napisał:

Jestem i ja u Gabrysia.

Może ta informacja przyda się do ogłoszeń  - Gabryś został w nocy podrzucony pod bramę schronu.

Witaj Tolu, zaraz wpiszę tą informację w tekst.

Dobrze, że ten sk.....n nie wywalił Gabrysia gdzieś w lesie, albo nie przywiązał do drzewa.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Gabi79 napisał:

Witaj Tolu, zaraz wpiszę tą informację w tekst.

Dobrze, że ten sk.....n nie wywalił Gabrysia gdzieś w lesie, albo nie przywiązał do drzewa.

Tak, to godny podziwu czyn.

Napisałam już tekst do ogłoszeń Gabrysia. Anetko, czy mogłabyś zrobić mu trochę zdjęć? Tych ze schronu nie chcę wrzucać.

Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, elik napisał:

Taka słodzizna długo w DT miejsca nie zagrzeje :)

Gabryś u mnie do piątku a póżniej do hoteliku.

Wiek Gabrysia jakiś taki nieznany Jedni weci mówią że 5 m-cy, inni że 11. Jest młodszy niż te 11 wg mnie przynajmniej. Podgryza mi kostki, rozpycha się za jedzeniem, wszędzie musi być pierwszy, wszystkich zaczepia. Wczoraj dostał reprymendę bo chciał dokończyć Franusiową robotę z poduszkami :) Patrzę a ten leży na kanapie i memła moje poduszki. No nie - myślę - jeden nie skończył to drugi da radę.

A dzisiaj łazi z moimi papciami w pyszczku. Dużo je, biega - super szczeniaczek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...