Jump to content
Dogomania

Mały terierowaty Gabryś teraz Dox znalazł wspaniały dom, ma swoich ludzi i psiego braciszka Cezarka. Powodzenia cudny maluchu!!!


Gabi79

Recommended Posts

Gabryś dn. 04.03. zamieszkał w hoteliku u szafirki, gdzie czeka na super DS

Mały piesek, jeszcze psie dziecko został wypatrzony przez Tolę w Zamojskim schronisku.

Ostatnio 5 psów pojechało z tamtego schroniska do hotelu Szafirka w Nowej Soli. Dwa już mają super domku.

Jutro po nowe życie wyrusza bohater tego wątku, jego koleżanka z boksu oraz bezdomna sunieczka.

Znowu porywam się z motyką na słońce, bo mały nie ma nic. A bazarek, który dzisiaj ruszy obiecałam dla innych psiaczków.

Jak zawsze każda pomoc na wagę złota. Na początek będzie potrzebne ok. 200,- na transport.

Oto nasz bohater

P1200209.JPG.5e905949a0bf491675a18c89c92

 

Tu z sunieczką, która zostaje w BDT u anecik

P1200239.JPG.a0be537a402aa1afc3edbb4c57a

 

Wpłaty:

122,10 z bazarku dla Daszki, która ma już super DS

 

Wydatki (nie zostawiłam sobie postu na rozliczenie)

6,- wyróżnienie na miesiąc na olx Wrocław

22,- odrobaczenie do oddane anecik

72,58 pobyt w hoteliku 04. - 13.03. 2016 -przelew dn. 18.03.

Saldo na dzień 18.03. 21,52

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jestem u psiaka.

Tak gwoli wyjaśnienia one jutro jadą do mnie a później odbierze je TZ szafirki i zawiezie do hoteliku. Odległość pomiędzy hotelikiem a schronem jest prawie taka sama jak droga z hoteliku do schronu tylko wydaje mi się że chyba wygodniejsza dla wzystkich i psiaków i męża szafirki.

 

Z pośpiechu zapomniałam napisać wszystkiego co pomyślałam :D

Droga pomiędzy Nową Solą a Zamościem jest prawie taka sama jak pomiędzy Nową Solą i Pyrzowicami + Pyrzowice do Zamościa. "Punkt przerzutowy" u mnie w domu. A i psiakom wygodniej bo krócej, prześpią się u mnie, wypoczną i pojadą do szafirki. Dla TZ szafirki chyba też bezpieczniej niż jechać prawie 1700 km po psiaki.

Edited by anecik
Link to comment
Share on other sites

43 minut temu, anecik napisał:

Jestem u psiaka.

Tak gwoli wyjaśnienia one jutro jadą do mnie a później odbierze je TZ szafirki i zawiezie do hoteliku. Odległość pomiędzy hotelikiem a schronem jest prawie taka sama jak droga z hoteliku do schronu tylko wydaje mi się że chyba wygodniejsza dla wzystkich i psiaków i męża szafirki.

Cos niekumata jestem , bo nic nie rozumiem z pogrubionego tekstu.

Najważniejsze ,że jadą.Szczoteczka też jest cudna. Już bym ją schrupała, gdyby nie Gigulec.

Link to comment
Share on other sites

24 minut temu, Poker napisał:

Cos niekumata jestem , bo nic nie rozumiem z pogrubionego tekstu.

Najważniejsze ,że jadą.Szczoteczka też jest cudna. Już bym ją schrupała, gdyby nie Gigulec.

Bo zapomniałam napisać wszystkiego co pomyślałam :D Droga pomiędzy Nową Solą a Zamościem jest prawie taka sama jak pomiędzy Nową Solą i Pyrzowicami + Pyrzowice do Zamościa. "Punkt przerzutowy" u mnie w domu. A i psiakom wygodniej bo krócej, prześpią się u mnie, wypoczną i pojadą do szafirki. Dla TZ szafirki chyba też bezpieczniej niż jechać prawie 1700 km po psiaki.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, anecik napisał:

Jestem u psiaka.

Tak gwoli wyjaśnienia one jutro jadą do mnie a później odbierze je TZ szafirki i zawiezie do hoteliku. Odległość pomiędzy hotelikiem a schronem jest prawie taka sama jak droga z hoteliku do schronu tylko wydaje mi się że chyba wygodniejsza dla wzystkich i psiaków i męża szafirki.

 

Z pośpiechu zapomniałam napisać wszystkiego co pomyślałam :D

Droga pomiędzy Nową Solą a Zamościem jest prawie taka sama jak pomiędzy Nową Solą i Pyrzowicami + Pyrzowice do Zamościa. "Punkt przerzutowy" u mnie w domu. A i psiakom wygodniej bo krócej, prześpią się u mnie, wypoczną i pojadą do szafirki. Dla TZ szafirki chyba też bezpieczniej niż jechać prawie 1700 km po psiaki.

 

5 godzin temu, halszka napisał:

Melduję się na wątku :) maluch cudny,jego koleżanka "szczoteczka" również :) oby szybciutko trafiły do nowych,wspaniałych domów 3070304000_1456586703.gif

 

5 godzin temu, Poker napisał:

Cos niekumata jestem , bo nic nie rozumiem z pogrubionego tekstu.

Najważniejsze ,że jadą.Szczoteczka też jest cudna. Już bym ją schrupała, gdyby nie Gigulec.

 

5 godzin temu, Nadziejka napisał:

0_95f41_9af447b1_L.pngZaggladam do serduszeczek malunich kruszyneczek

 z kciukami  cmokami

 za wszystko,za zycie nowe

Witajcie Cioteczki, dziękuję serdecznie za przybycie do maluszka.

Nie mam pomysłu na imię.

Zapraszam na bazarek 20% utargu będzie dla malucha, bo na razie nie ma biedak ani grosza

 

 

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, Poker napisał:

Oczywista oczywistość ,że będzie miał dużo mniej jazdy. Może i na kawę się załapie. O której jedziecie po psy i co na to wielce szanowny Małż?

Ale już wolę kawę na ławę źeby nie było niedomówień. Kończę pracę o 8.00 i heja do Zamościa. Będziemy po 13.

Wielce szanowny Małź zadziwiony tymczasem, później pogodził się źe będzie Karinka. Ale potem nagła zmiana i znów zadziwiony. W zasadzie dzisiaj mu powiedziałam po ile psów jedziemy. Nie wiem czy dotarło do niego źe szczeniorki muszą u nas pobyć 

 

 

No złoty chłop po prostu. 

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, anecik napisał:

Ale już wolę kawę na ławę źeby nie było niedomówień. Kończę pracę o 8.00 i heja do Zamościa. Będziemy po 13.

Wielce szanowny Małź zadziwiony tymczasem, później pogodził się źe będzie Karinka. Ale potem nagła zmiana i znów zadziwiony. W zasadzie dzisiaj mu powiedziałam po ile psów jedziemy. Nie wiem czy dotarło do niego źe szczeniorki muszą u nas pobyć 

 

 

No złoty chłop po prostu. 

Szerokiej drogi Anetko, ale będziecie mieć wesoło z 5 psiaków w domu

Link to comment
Share on other sites

Trzymajcie Dziewczyny kciuki. Ja wątki "moim" dziewczynkom założę jak wrócimy do domu i troszkę odsapniemy. Już zakładałam Karince :(

Ciągle jakoś nie mogę odżałować 3 Mimronka. mam tylko nadzieje, że jest w super domku.

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Gabi79 napisał:

Witaj Bogusiu!!!

Bardzo się cieszę, że jesteś u malucha!!!

Anecik pewnie padła za zmęczenia. 

Ciekawe, jak tam psiaki?

Jestem Gabrysiu i będę zaglądać :) napewno dostaniemy wiadomości,jak anecik odpocznie.Długa trasa i do tego po powrocie do domciu nie na kanapę ale zakasać rękawy i ogarnąć nowonabytkowe stadko i swoje przecież też

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę Bogusiu!!!

Nie wiem od czego to zależy, ale czasem cytuję, a za kilka minut już nie mogę.

Anecik miała wczoraj do pracy na noc, więc tym bardziej pewnie padła ze zmęczenia.

Jestem lekko przerażona, bo maluch nie ma ani grosza na koncie.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...