Jump to content
Dogomania

nadżerka na dziąsłach ale tylko z jednej strony


NusiaiJa.

Recommended Posts

od roku nie mogę wyleczyć suni stanu zapalnego dziąseł ,dostawała antybiotyk Stomorgyl,do pyszczka stosowałam Dentosept,Stomasol,ludzki Sachol,wyniki krwi nie wykazały żadnych chorób,w wymazie z pyszczka było trochę bakterii i gronkowiec,ale lekarz stwierdził że to nic szczególnego.Suczka ma apetyt tylko nie chce jeść suchej karmy.Nie wiem jak jej pomóc ? Prawdopodobnie latem zjadła zieloną trawę,która była popryskana środkiem na odchwaszczanie

Link to comment
Share on other sites

Gdzie ta nadżerka na dziąsłach nad zębami czy na faflach od wewnątrz. Ja stosowałam(po zaleceniu przez weta) witaminę A+E w kapsułkach. Nakłuwasz  kapsułkę igłą wyciskasz zawartość na palec i dokładnie wcierasz w pyń na początku może się bronić bo nadżery lubią boleć to albo delikatnie albo można spróbować wycisnąć krople na najbardziej zmienione miejsce. U nas działało rewelacyjnie a też wcześniej leki z apteki się nie sprawdziły. Tylko to trzeba robić  ze 2 razy dziennie potem raz a jeszcze potem co drugi dzień.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

Link to comment
Share on other sites

dziękuję za odpowiedź, nadżerka pojawiła się w kilku miejscach na fałdach pomiędzy wargami a dziąsłem, cała prawa strona jest zaczerwieniona ,próbowałam trochę przepłukiwać jej pyszczek rumiankiem i wacikiem umoczonym w wodzie utlenionej.Dziwi mnie tylko że to jedna strona.Od dziś zacznę próbę z tą wit A+E,Ostatnio smarowałam Solcoserylem , dostawała steryd w małych dawkach ,ale też bez większego efektu.Jestem bezradna,

Link to comment
Share on other sites

A czy przypadkiem nie jest to wina kamienia nazębnego. Ile pies ma lat. Ja bardzo dawno dostałam też od lekarza wet  chlorhexydyne  w płynie musiałam ją rozcieńczyć w przegotowanej wodzie i przemywałam gazikami i też pomogło a potem zmieniłam weta i właśnie ta lekarka powiedziała mi o tej witaminie A+E  jest też do kupienia w aptece bez recepty spray OCTANISEPT. Przeczytaj  dokładnie ulotkę.

 

 

 

 

=

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...