Jump to content
Dogomania

wybieg dla psów a choroby


bezabeza

Recommended Posts

Nie wiedziałam gdzie umieścić moje zapytanie; Czy chodzicie na wybiegi dla psów?  Czy naprawdę jest to miejsce, w którym mnożą się psie choroby? Moja sunia uwielbia tam chodzić. Do tej pory było to dla nas idealne miejsce do zabawy i wylatania się psiaka. Jednak zaczęły się regularne biegunki. Wet stwierdził, że pies mógł zarazić się przez picie ze wspolnego poidla i absolutnie jest to zakazane. A ja codziennie spotykam tam osoby z psami, które nie robią z tego problemu-psy wspólnie piją i są regularnie tam z powrotem.. Czy lepiej w ogółe tam nie chodzić?  Mój pies to kocha!

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
O 23.02.2016 o 17:42, bezabeza napisał:

Nie wiedziałam gdzie umieścić moje zapytanie; Czy chodzicie na wybiegi dla psów?  Czy naprawdę jest to miejsce, w którym mnożą się psie choroby? Moja sunia uwielbia tam chodzić. Do tej pory było to dla nas idealne miejsce do zabawy i wylatania się psiaka. Jednak zaczęły się regularne biegunki. Wet stwierdził, że pies mógł zarazić się przez picie ze wspolnego poidla i absolutnie jest to zakazane. A ja codziennie spotykam tam osoby z psami, które nie robią z tego problemu-psy wspólnie piją i są regularnie tam z powrotem.. Czy lepiej w ogółe tam nie chodzić?  Mój pies to kocha!

 

Psie wybiegi, moim zdaniem , to świetna idea. Szkoda ,iż jest ich tak mało w PL. Inną sprawą jest kultura przebywających tam właścicieli psiaków (nie mówię tu celowo o kulturze psów, gdyż ta bierze się z kultury właścicieli ) . Ale o tym szerzej w osobnym wątku , wracam do poruszonej kwestii.

1. Tak ja chodzę na psie wybiegi. Mój pies to uwielbia. Jest to świetna forma socjalizacji psa - pod warunkiem,iż właściciel jest zsocjalizowany

2.A gdzie nabawiają się chorób psy nie będące na psim wybiegu ? Psiak może zachorować np. pijąc wodę z kałuży do której napluł "aidsman"

3. Na wybieg zabieram swoją wodę swoją miskę.

4. Mój psiak czasami pije wodę z miski innego psa , którego znam. Z miski mojego psa piją wodę  znane mi psiaki

5.Psiak może" coś złapać" na takim wybiegu , ale może złapać cokolwiek , gdziekolwiek indziej.

6.Nie posyłajmy dzieci do żłobków, przedszkoli, szkół , kina , nie pozwalajmy im się bawić na podwórku bo zachorują ( sarkazm)

7. Pilnuję czy mój psiak nie wytarzał się w odchodach innego. Niestety zdarza się ,że nie wszyscy właściciele czworonogów sprzątają po swoich pupilach.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...