Jump to content
Dogomania

Recommended Posts

U Kory wszystko w porządku;-) Troszkę się postarzała - widać to szczególnie jak dłużej poleży - trudniej jej wstać. Spacery raczej krótsze robimy, zresztą sama w swoim czasie zawraca do domu:-) Kora generalnie najchętniej z domu by nie wychodziła :-) 

W tym tygodniu będzie miała szczepienie. Taka dzisiejsza dziewczyna :-)

IMG_6129.JPG

IMG_6132.JPG

IMG_6139.JPG

IMG_6155.JPG

IMG_6163.JPG

IMG_6167.JPG

IMG_6175.JPG

IMG_6176.JPG

IMG_6191.JPG

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Bjuta napisał:

Rozliczenia aktualne, Kasia mi przypomniała, że za szczepienia już przesłałam awansem - więc Kora jest na czysto. :)  Pięknie Wam dziękuję!!!

Bjutko zostało 30 zł - kupię Korze coś na kleszcze bo coś zaczynają się panoszyć .

 

IMG_6501.JPG

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Dnia 1.08.2017 o 23:53, Bjuta napisał:

Czynsz jak zwykle poszedł już do Kasi, ale rozliczenia po wtorku, dobrze? Mam zacisk w pracy. Kasiu, a ucieszysz nas jakimiś wieściami o Korze przy okazji? :)

 

Jasne, że tak:-)

U Koruni jest w porządku. Ma swój wypracowany harmonogram zajęć i raczej się nie wyłamuje z niego. Dużo odpoczywa, na ogrodzie lub w domu ( generalnie nie wychodziła by z domu). Na spacery nie chce chodzić - przebiegnie kilka metrów i zawraca pod bramkę. Także nie męcze jej  wyprawami. Widać, że tylne łapki ma już słabsze np. podczas kupkania nie ustoi w miejscu tylko robi to w"ruchu".

Suchej karmy nadal nie chce jeść - mieszam jej z gotowanym mięsem, wtedy zjada wszytko:-) Bardzo chętnie zjada też surowe mięso.

Aktualnie są u nas upały więc najchętniej Kora odpoczywa rozłożona na zimnych płytkach  :-)

 

IMG_7629.JPG

IMG_7831.JPG

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
Dnia 27.09.2017 o 19:27, Toska1 napisał:

Dawno do Kory nie zaglądałam ... ale widzę , że ma się całkiem dobrze :)
i ładnie wychodzi na zdjęciach :)
głaski dla wszystkich zwierzaków i oby im zdrówko dopisywało !

Kora funkcjonuje nieźle :-)Ostatnio pogoda nas nie rozpieszcza więc większość czasu przesypia ;-) w przeróżnych pozycjach:-)

 

IMG_8793.JPG

IMG_9057.JPG

IMG_9087.JPG

IMG_9091.JPG

IMG_9094.JPG

IMG_9208.JPG

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Dnia 2.12.2017 o 13:59, Toska1 napisał:

Bjuta,sprawdź proszę rozliczenia za listopad, bo nie widzę mojej wpłaty a przelew robiłam 1 listopada .

Ta wplata nawet była uwzględniona, tylko zapisałam ją na październik, bo przeoczyłam drugą wrześniową wpłatę (tą z 28). Już poprawiłam! Dziękuję za czujność i przepraszam!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...