Jump to content
Dogomania

.


Paula4494

Recommended Posts

Alpha Spirit robi fajne smakołyki, Rinti, Ontario, Dokas, wspomniane wcześniej Planet Pet i Brit Care. Najfajniejsze są właśnie te suszone kawałki mięsa. Trixie ma niektóre fajne smaczki - na przykład suszoną kaczkę czy rybne sushi.

Ostatnio poprawił się też Vitakraft i mają kilka mocno mięsnych smaczków (ale z produktami pochodzenia), Britki premium treserki, 8in1 czy bosche fruitees też są fajne

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Jak dla mnie najlepsze przekąski dla mojego Maxa są ze sklepu internetowego. Fajne i w dużych opakowaniach przysmaki z firmy Alda :) mój pies uwielbia kostki ze żwaczami i takie suszone płatki kurczaka. Po dostawie myślę o następnym zamówieniu... Czy Wasze psy też tak to wcinają?

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem najlepiej smakołyki robić samemu, nie tylko będzie to najzdrowsze dla naszego pupila, ale także najmniej obciążające dla naszego portfela. Wystarczy zakupić kawałek chudego mięsa (tłuste może po wyschnięciu szybko jełczeć), pokroić na małe kawałki i ususzyć w piekarniku. 

Z gotowców, duży wybór masz na tej stronie: http://www.e-pies.eu/13-gryzaki-naturalne

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Witam Posiadam psa rasy Buldog Francuski oraz sprzedaje osobiście smakołyki i mojego psiakowi przypasowały smakołyki marki Brit Lets

wysyłam poniżej link do produktów pozdrawiam

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=43871174&order=m&string=smakołyki&search_scope=userItems-43871174&bmatch=base-relevance-floki-5-hou-1-3-1026

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...