Jump to content
Dogomania

Dom Tymczasowy Kasandra


Recommended Posts

Około godziny 13 pojechałam z Pauliną po psiaka do lecznicy - nazwałyśmy go Tobi :)
dostałyśmy kliszę z RTG i wypis, poprosiłyśmy o zaczipowanie i kupiłyśmy krople Fiprex na kleszcze.
Jednak po obejrzeniu w lecznicy rtg postanowiłyśmy przed zawiezieniem go do hotelu - również po konsultacji tel z przyjaciółmi którzy dzisiaj jak sie okazało
bardzo czynnie uczestniczyli w całej " akcji " że zajedziemy do lecznicy do Legionowa pokazać go i poprosić o konsultację.
Jakież było nasze zdziwienie jak dr powiedział nam po obejrzeniu RTG że pies ma oprócz złamania kilku kości ( w tym miednicy ) + .....ZŁAMANY KRĘGOSLUP!!!!....
Dorota obdzwoniła pół Warszawy ale że termin kiepski ( zaczęły się ferie ) wizytę u dr Bissenika mamy dopiero w najbliższy piątek, dr Olkowski jeszcze później...dr Zdeb w Legionowie - mamy dowiedzieć się w poniedziałe
W Legionowie Tobi został zbadany, dr usunął mu kał z prostnicy ( na środowym RTG cała jama brzuszna była wypełniona kałem więc istnieje ryzyko że Tobi
tego nie kontroluje ), sikać sika ( bo cały samochód zasiusiany ). Kupa była miękka więc raczej RTG było zrobione przed wypróżnieniem i po nakarmieniu bo widać treść pokarmową na zdjęciu.Dr sprawdził też odruchy zwieracza - małe ale są..
Po wyjściu z kliniki okazało się że nie możemy zawieźć go do hoteliku o umówionej porze - tylko spotkanie przesunie się o kilka godzin. 
Z przyczyn losowych Pauliny w domu nie było - więc my z Tobim w samochodzie i tel to przyjaciół co robić..." przyjeżdżajcie! " więc my z Tobim do Warszawy. 
Posiedziałyśmy kilka godzin ale musiałyśmy wracać i nie mogłyśmy dłużej czekać. Około godziny 20 Paulina odebrała go od Doroty i Mariusza i zabrała do siebie do hoteliku.
Zawsze coś musi się wydarzyć - nigdy nie może być z górki...nigdy...
w Legionowie dr powiedział że taka operacja może kosztować nawet kilka tyś złotych...ale nie mamy wyjścia...w schronisku pewnie czekałaby na niego igła...
jeśli będzie szansa uratowania go - podejmiemy się jej - nie wiem jak zdobędziemy kasę, najwyżej jakiś kredyt wezmę, nie mam na ten moment pomysłu.
Nie wiedziałam że może być aż tak źle... i pomyśleć że dziewczyna na FB napisała że Tobi był widziany w miejscu znalezienia już przed Świętami... ile tam leżał
i czekał na nas ???? tego nie wie nikt ale napenwo nie po to żeby teraz umrzeć!
W lecznicy w NDM zapłaciłam 45zł za czip + 15zł Fiprex a w Legionowie 80zł. Za karmę która jest już w hoteliku zapłaciłam 98zł ( Fitmin 15kg )
W dniu 05.01.2018 zostawiłyśmy w lecznicy 50zł ( za badania krwi i kroplówkę)
Jutro postaram się wstawić opisy wyników badań. 
W chwili obecnej wydałam 288zł

 

 

 

Tobi.jpg

Tobi1.jpg

Tobi2.jpg

Fitmin.jpg

Link to comment
Share on other sites

Rany boskie jaki biedny piesio. Wymęczony ale śliczny jest . Ma piękne okularki. Miał biedak szczęście że spotkał Was na tej drodze.

:( Na czym ma polegać operacja ? To operacja kręgosłupa?

Na dogo takiej kasy pewnie się nie zbierze, może zrzutka lub siepomaga ?

Link to comment
Share on other sites

Straszna bieda! Też myślę, że na samym  dogo nie uzbiera się takiej kwoty i warto zrobić dodatkowo jakąś zbiórkę internetową. Załóż też może mu osobny wątek na Dogo, punktując w tytule ten kręgosłup i że leżał tyle czasu w rowie. I roześlij po ludziach. A jakie są rokowania po operacji? Przyślij mi proszę nr konta, to coś wpłacę na biedaka. Niewiele, ale chociaż trochę. 

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się, że Koko znalazła dobry dom. Proszę ją poczochrać za lewym uszkiem ode mnie :)

Co do nowej znajdy, Kasiu znalazłam w necie dużo dobrych opinii na temat dr. Michała Nowickiego. Przyjmuje w klinice Vet4Pet na Grenadierów 9 lok. 1. Może będzie mógł zobaczyć Tobiego wcześniej niż w piątek?

https://www.znanylekarz.pl/michal-nowicki-2/weterynarz/warszawa

http://www.vet4pet.pl/o-nas#grafik

Vet4Pet Klinika Weterynaryjna
ul. Grenadierów 9 lok. 1
04-052 Warszawa

Praga Południe - Grochów
tel. (22) 400 55 66
      (22) 414 25 42

[email protected]

W razie czego mogę spróbować umówić wizytę. Daj znać.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Magdarynka napisał:

Cieszę się, że Koko znalazła dobry dom. Proszę ją poczochrać za lewym uszkiem ode mnie :)

Co do nowej znajdy, Kasiu znalazłam w necie dużo dobrych opinii na temat dr. Michała Nowickiego. Przyjmuje w klinice Vet4Pet na Grenadierów 9 lok. 1. Może będzie mógł zobaczyć Tobiego wcześniej niż w piątek?

https://www.znanylekarz.pl/michal-nowicki-2/weterynarz/warszawa

http://www.vet4pet.pl/o-nas#grafik

Vet4Pet Klinika Weterynaryjna
ul. Grenadierów 9 lok. 1
04-052 Warszawa

Praga Południe - Grochów
tel. (22) 400 55 66
      (22) 414 25 42

[email protected]

W razie czego mogę spróbować umówić wizytę. Daj znać.

dzisiaj będę dzwoniła do Legionowa koło 12 i zobaczymy czy nie uda nam się czegoś przyspieszyć ale dziękuję za chęć pomocy

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...