Jump to content
Dogomania

Dom Tymczasowy Kasandra


Recommended Posts

Warto go ogłaszać na miejscowych portalach na fb, a ogłoszenia nalepiać przy szkołach w okolicy i wręczać dzieciom szkolnym. Dzieci zwracają większą uwagę na psy, niż dorośli. Z tego co wiem, to pies najczęściej ucieka na odległość 10-15 km. Trzymam kciuki za znalezienie Gucia. Strasznie mi żal Ziutki. 

Link to comment
Share on other sites

Koleżanka z mamą miały wybrać kotka spośród propozycji, ale... przygarnęły kotkę prosto z ulicy:) Bardzo się cieszę, bo może gdyby nie zaczęły szukać, to by nie zwróciły uwagi na błąkającą się wychudzoną bidę. A tak w łapanie kotki zaangażowało się nawet szefostwo koleżanki i to w godzinach pracy:) A Bryś na pewno znajdzie kochający dom.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, pitusia napisał:

Koleżanka z mamą miały wybrać kotka spośród propozycji, ale... przygarnęły kotkę prosto z ulicy:) Bardzo się cieszę, bo może gdyby nie zaczęły szukać, to by nie zwróciły uwagi na błąkającą się wychudzoną bidę. A tak w łapanie kotki zaangażowało się nawet szefostwo koleżanki i to w godzinach pracy:) A Bryś na pewno znajdzie kochający dom.

Od przeznaczenia nie uciekniesz :) widocznie tak musiało być :)

Niech zrobią kotce testy na FIV/FeLV  jeśli jest z ulicy bo to niestety często się zdarza...:(

 

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, konfirm31 napisał:

Niedobrze. Czy nikt go nigdzie nie widział? a co z tym drugim psem, który z nim uciekł(o ile dobrze zrozumiałam) Wrócił?

Rozmawiałam wczoraj z Ziutką zero nic absolutnie. A o piesku tym co też uciekł nic nie wiem czy wrócił.

Ulotki rozdysponowane ludziom do skrzynek wrzucała Ziutka na listy - ale nikt nie zadzwonił.....

Link to comment
Share on other sites

Niedobrze. Zwykle mówi się, że brak wiadomości, to dobra wiadomość, ale nie w tym przypadku. Aż nie chce się wierzyć, że nikt Gucia nie widział, a jeśli tak, to raczej źle rokuje. 

Z Brysiem, też niewesoło. To znaczy, i on i  Stefan z pewnością tym się nie martwią :). 

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Mattilu napisał:

wysłałam dziś do Mazowszanki moją stałą dla Gucia za marzec :(

Mattilu w tej sytuacji chyba nie możemy przyjąć pieniążków - za ten miesiąc i tak nie liczę hoteliku bo Gucio miał być 2 tyg u Ziutki na feriach

Link to comment
Share on other sites

Gucio był u jednych państwa 3 tyg - dotarł do nich strasznie pogryziony, jajka, brzuch.... pewnie poleciał za suczką i pogryzły go psy.

U państwa otrzymał pomoc weterynaryjną i przyjeżdżał przez tydzień do nich lekarz podawać antybiotyk bo Gucio nie dał się dotknąć, warczał i szczekał...

Był kilka dni w domu od razu po znalezieniu a potem nie chciał wejść do domu i państwo nawet kupili specjalnie kojec dla niego.

A trafił do nich z ich psem który był tydzień na gigancie i Gucia przyprowadził....

Pies sąsiada który zaginął w tym samym dniu co Gucio wrócił do domu w niedzielę.

Ziutka dzisiaj podjedzie do naszego weta aby Gucia obejrzał

normalnie cud się stał...a najlepsze jest to że my wiele razy koło tego domu przejeżdżałyśmy.....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

No, to faktycznie niesamowita historia! A czy ci Państwo, którzy zaopiekowali się Guciem, to z Podkowy, czy z Błonia? I jak na nich trafiłyście, czy też oni na Was? Wspaniałe, że są jeszcze tacy ludzie, którzy zaopiekują się pogryzionym psem :). A Gucia jak już wydobrzeje, trzeba wykastrować, żeby w przyszłości przygód nie szukał :). 

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, konfirm31 napisał:

No, to faktycznie niesamowita historia! A czy ci Państwo, którzy zaopiekowali się Guciem, to z Podkowy, czy z Błonia? I jak na nich trafiłyście, czy też oni na Was? Wspaniałe, że są jeszcze tacy ludzie, którzy zaopiekują się pogryzionym psem :). A Gucia jak już wydobrzeje, trzeba wykastrować, żeby w przyszłości przygód nie szukał :). 

Gucio będzie kastrowany natychmiast jeśli wet tylko oceni że można ten zabieg przeprowadzić.

państwo mieszkają kilka ulic od Ziutki.

Znaleźli ogłoszenie i zadzwonili.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...