Jump to content
Dogomania

Dom Tymczasowy Kasandra


Recommended Posts

Zamówiłam dla Brysia żwirek Benek 25l

http://zooart.com.pl/product-pol-14172-Zwirek-Super-Benek-Zielony-Las-25l.html

 

i mokre puszki Carny

http://zooart.com.pl/product-pol-7741-ANIMONDA-Cat-Carny-Adult-smak-indyk-i-krewetki-12-x-200g-.html

 

 

W dniu jutrzejszym z samego rana mamy sesję zdjęciową Brysia.

Tydzień temu zdjęcia robiła moja koleżanka - cos też da się wybrać do ogłoszeń no i startujemy z ogłaszaniem mensczyzny :)

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Kejciu napisał:

W dniu jutrzejszym z samego rana mamy sesję zdjęciową Brysia.

Tydzień temu zdjęcia robiła moja koleżanka - cos też da się wybrać do ogłoszeń no i startujemy z ogłaszaniem mensczyzny :)

Nauczył się u Was być prawdziwym domowym kotkiem, to czas, żeby się przeniósł na swoje :).

Trzymam kciuki za wspaniały dom!

Link to comment
Share on other sites

43 minuty temu, pitusia napisał:

W jakim wieku jest Bryś i czy jest już kastrowany? Mama mojej koleżanki szuka kota i chętnie jej podeślę Brysia.

Witaj Pitusiu :)

bardzo dziękuję za polecenie Brysia :)

W weekend miał sesję zdjęciową ogłoszeniową - trwa obróbka zdjęć :) jak tylko je otrzymam wstawię i ruszamy z ogłoszeniami :)

To super cudowny kotek, najlepiej do domu z innym kotem na dokocenie bo bardzo pięknie bawi się z moimi Kotełkami no i warunek konieczny - osiatkowane okna. Skacze po szafkach i skacze po moim balkonie więc nie wyobrażamy sobie oddania go do domku w którym okna nie będą zabezpieczone :( On wychował się na ulicy, nie zna zagrożeń życia codziennego... i takie pogonienie ptaszka mimo że u mnie jest siatka nie stanowi dla niego problemu i leci zatrzymując się na niej  ( niczym drugi ptaszek... )

 

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, pitusia napisał:

O kastracji już doczytałam:)

Jest oczywiście po kastracji i szczepieniach, dodatkowo w tym tygodniu postaram się go doszczepić ponownie bo młode koty szczepimy dwa razy więc będzie miał pełny pakiet + odrobaczenie :) no i jak zawsze małą wyprawkę :D

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, pitusia napisał:

Wysłałam na razie dwa zdjęcia z wątku koleżance, może się spodoba:)

Dziękuję :)

jak tylko będę miała te ogłoszeniowe to od razu tu wstawię. On jest już w pełni oswojonym koteckiem :) bo na tych pierwszych zdjęciach przestraszony :) ale jakby się spodobał koleżance to chętnie na PW podam kontakt do siebie :)

 

jeszcze raz bardzo bardzo dziękuję :-)

Link to comment
Share on other sites

I tekścik

Brysio to kochany tygrysek, który urodził sie i dorastał wraz z rodzeństwem na zamurowanym podwórku, wśród kamienic przeznaczonych do wyburzenia. Matka Brysia zginęła, kiedy był małym kłębkiem i maluchy przeżyły tylko dzięki starszej pani, która przez osiem miesięcy dokarmiała stadko kociaków. 

Któregoś dnia ciekawski kocurek wybrał się na zwiedzanie i wlazł na dach kamienicy, skąd nie umiał zejść do rodzeństwa. Rozpaczliwe miauczał i prosil o pomoc – tak oto trafił do domu tymczasowego, gdzie dziś mieszka w oczekiwaniu na swój własny, kochający dom.

Brysio jest uczuciowym gadułą, który prowadzi ze swoją tymczasową opiekunką długie konwersacje. Lubi wieczory przed telewizorem, kiedy może przytulić się do człowieka, jednak jak każdy młody kot uwielbia też hasać za piórkiem na wędce i bawić się w berka z innymi kotami. 

Brychu kocha koty ?? Bardzo potrzebuje ich towarzystwa – wspólnego lizania, przytulania i zabawy, dlatego szukamy mu domu z innym kotem, z którym będzie mógł spędzać czas pod nieobecność opiekuna.

Urodę Brysio ma nieco orientalną – jest pięknie cętkowany, smukły, ma bardzo długi ogon. 

Kocurek nie ma jeszcze roku, jest wykastrowany, odrobaczony, zaszczepiony i zaczipowany. Ładnie korzysta z kuwety. 

Szukamy Brysiowi kochającego i odpowiedzialnego domu niewychodzącego, z zabezpieczonym balkonem/ oknami. Jeśli nie wiesz, jak możesz je zabezpieczyć, chętnie służymy radą i pomocą. Brychuto jeszcze głupiutki dzieciak i nie chcielibyśmy, żeby wypadł w pogoni za muchą lub przelatującym ptakiem. 

Warunkiem adopcji jest wizyta przedadopcyjna i podpisanie umowy adopcyjnej.

Osoby chcące przygarnąć Brysia prosimy o kontakt na nr 792 330 240  (w tygodniu po 19ej, w weekend 10-20) lub mailem: [email protected]

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Kejciu napisał:

W zastępstwie Ziutki chcę poinformować że mamy smutną wiadomość.

Gucio przyjechał do niej na czas ferii i niestety zaginął

prosimy o udostępnianie plakatu

Gucio ogłoszenie.jpg

Och nie! :( Był gdzieś widywany? Były jakieś sygnały od ludzi? On podejdzie do obcej osoby?

Gdyby potrzebna była pomoc na miejscu np. w rozwieszaniu plakatów albo łażeniu po okolicy to dajcie znać - nie mam daleko do Błonia, mogę przyjechać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...