Jump to content
Dogomania

Dom Tymczasowy Kasandra


Recommended Posts

O 11.03.2016o07:57, Kejciu napisał:

 

Jolu nie wiem jak to możliwe ale dopiero teraz zobaczyłam Twój wpis :( bo czytam wątek od początku. Oczywiście że by nam się przydało - nie mamy posłanka dla Pestki jeszcze śpi na kocykach ale nie mam samochodu więc nie mam jak odebrać. Po weekendzie na spokojnie będę musiała dla niej czegoś poszukać ale na razie jestem przerażona kwotą jaką mamy na minusie - jak się dokłada i info są na kilku wątkach to człowiek się nie zastanawia nawet jak to w sumie wygląda a jak zrobiłam zestawienie to prawie zemdlałam :)

 

Teraz ja przepraszam, że z opóźnieniem zobaczyłam Twój post.

Kurczę, może udałoby się załatwić jakiś transport - byłoby taniej (ja tez jestem bez samochodu, więc nie pomogę), ale jutro coś pokombinuję i dam znać...

 

 

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, jola_li napisał:

Teraz ja przepraszam, że z opóźnieniem zobaczyłam Twój post.

Kurczę, może udałoby się załatwić jakiś transport - byłoby taniej (ja tez jestem bez samochodu, więc nie pomogę), ale jutro coś pokombinuję i dam znać...

 

 

Jolu ja samochód już mam ale do Warszawy mam ponad 40km w jedną stronę... :)

Link to comment
Share on other sites

ja niestety nie mam możliwości zabrać do komunikacji miejskiej ani nigdzie po pracy po nie podjechać - bo wychodzę z pracy 5 min wcześniej aby zdąrzyć  na pociąg - mam do ogarnięcia psy no i w drugim mieszkaniu koty więc nie mam możliwości po pracy gdziekolwiek podjechać - chciało się mieć pszczoły to mam teraz miód :)

zresztą każdy kto ma zwierzaki to o tym wie :)

Link to comment
Share on other sites

Zapytałam bo pomyślałam, że może ja mogłabym je przywieźć skoro tak czy inaczej, prawie codziennie jeżdżę na tamtą stronę Warszawy :) Ale skoro mówisz Jolu, że ono jest takie ciężkie to chyba pociągiem nie da rady go przetransportować :/

Link to comment
Share on other sites

No, to w najbliższym czasie niezawodna Nutusia (pod postacią Sławka ;)) odbierze posłanko :).

(Może uda się jutro, a jak nie to to na początku przyszłego tygodnia).

Wielkie dzięki, Nutusiu (i Sławku oczywiście też) :)!

 

Marysiu, dziękuję za chęć pomocy, ale "na plecach" niestety, nie da rady...

Link to comment
Share on other sites

Dwa ostatnie dni dały nam mocno w kość bo caly czas w trasie - ale po kolei :)

Dwie dziewczyny Pipi i Pestka miały dzisiaj sterylkę - wzięłam urlop i pojechałyśmy z Ziutką do dziewczynek aby je wspierać no i też z innego powodu ale o tym przy Pestce

najpierw Pipi

Fajna z niej i bardzopogodna dziewczyna - ucieszyła się jak nas zobaczyła ale nie oszukujmy się - ona cieszy się do wszystkich oprócz psich suczek:D

Kilka fotek poniżej + filmik :D

do.jpg

do1.jpg

do2.jpg

do3.jpg

do4.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pestka również dzielnie zniosła zabieg - no i drogę bo dzisiaj Pestka nocuje u mnie a skoro świt ruszamy jutro z Pesteczką do DS

Mina troszkę niepewna na pierwszym zdjęciu ale potem chyba się rozluźniła - zaraz będziemy ubierały się w sukienusię - tylko jeszcze na spacerek zlecimy na szybkie siku bo boję się żeby nie zasiusiała sobie ubranka jak wyjdziemy bo nie mam zapasowego więc idę ją za chwileczkę budzić

na koty wogóle nie reaguje

 

pe1.jpg

pe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...