Jump to content
Dogomania

Dom Tymczasowy Kasandra


Recommended Posts

W ubiegłą sobotę późnym wieczorem zadzwoniła fajna pani - umówiłyśmy się na spotkanie u mnie i zapoznanie Koko w niedzielę o 16

Rano dostałam sms że jednak Pani się nie uda dojechać i umówiłyśmy się na środę o 18

Scenariusz się powtórzył - dostałam sms że jednak to nie czas aby pani mogła adoptować kota...

Ludzie co z wami....

po co zawracać głowę, umawiać się, przestawiać... ja musiałam zmienić swoje plany chociaż czułam że do spotkania nie dojdzie.

Najbardziej przykro że załatwia się takie rzeczy na sms i już ktoś nie zdobył się na to aby zadzwonić....ale tak widać łatwiej.

No nic czekamy dalej. Koko ma się dobrze i chyba póki co nigdzie się nie wybiera :P możliwe że jutro zrobię jej " test na psa " a psu test na kota ;D

Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎2017‎-‎09‎-‎02 o 19:56, Ziutka napisał:

Tak Mattilu, nadal gryzak, teraz do tego jeszcze straszne wojny urządzają z Polą. 

Mam zaległe paragony do wstawienia, za leczenie, od dwóch dni od nowa leczymy Polę na uszy i tak wkoło.

Ogólnie u nas kiepsko i u psów i prywatnie jakoś :(

Dzisiaj musiałam kupić karmę w Biedronce, bo brak funduszy na coś lepszego, nie wiem tylko czemu w jednej karmie jest wpisane kitty jak to psia karma, no nie ważne ehh

Na ostatnim paragonie jest 40 zł, dopiero go dzisiaj z portfela wyjęłam i wyblakł 

g1.jpg

g2.jpg

g3.jpg

g4.jpg

g5.jpg

nie wiem czy dobrze rozczytuję ale za weta 40zł + karma 9,99zł + 10,99zł ?

dopiszę te kropelki do kupiłam w swojej lecznicy dla Poli za 40zł i co Ci wysłałam - koszty wysyłki biorę na siebie.

Paragon wstawię później bo mam zdjęcie zrobione ale z pracy nie mogę wstawić bo blokada :(

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Kejciu napisał:

W ubiegłą sobotę późnym wieczorem zadzwoniła fajna pani - umówiłyśmy się na spotkanie u mnie i zapoznanie Koko w niedzielę o 16

Rano dostałam sms że jednak Pani się nie uda dojechać i umówiłyśmy się na środę o 18

Scenariusz się powtórzył - dostałam sms że jednak to nie czas aby pani mogła adoptować kota...

Ludzie co z wami....

po co zawracać głowę, umawiać się, przestawiać... ja musiałam zmienić swoje plany chociaż czułam że do spotkania nie dojdzie.

Najbardziej przykro że załatwia się takie rzeczy na sms i już ktoś nie zdobył się na to aby zadzwonić....ale tak widać łatwiej.

No nic czekamy dalej. Koko ma się dobrze i chyba póki co nigdzie się nie wybiera :P możliwe że jutro zrobię jej " test na psa " a psu test na kota ;D

Ręce opadają :(...

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Mattilu napisał:

W sumie dobrze, że do adopcji nie doszło, niż gdyby Koko miała u niej wylądować i potem wracać, ale faktycznie denerwuje mocno fakt, że człowiek nie ma odwagi zadzwonić, przeprosić, tylko wysyła w ostatniej chwili smsa.

 

A jak Pola i Gucio?

Nie mam żadnych wiadomości o Poli i Guciu ale jeśli chodzi o Koko to wczoraj zadzwoniła Pani która Koko chciała adoptować dla Babci uwaga 90 letniej....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bardzo dziękuję RusyKaś za wpłatę 40zł

Dopisuję w rozliczeniu.

Od dnia dzisiejszego nie będę miała wglądu do konta Ziutki więc nie będę aktualizowała żadnych wpłat - jeśli będę miała potwierdzenie na wątku to oczywiście post rozliczeniowy uzupełnię :)

Do momentu adopcji Koko będę na dogomanii sporadycznie

Dziękuję wszystkim za obecność na wątku ale nadchodzi czas aby powoli zakończyć swoją działalność na dogo.

Kejciu

 

Link to comment
Share on other sites

Kasiu, nie wiem co się stało, ale mogę się tylko domyślać - patrzę na post rozliczeniowy na początku tego wątku i dług nie zmniejsza się ani o odrobinę, a wręcz przeciwnie, wciąż rośnie. Domyślam się, że nie dajecie rady finansowo. Przykro mi bardzo, bardzo. Wysłałam do Mazowszanki stałą dla Gucia u Ziutki, ale to kropla w morzu potrzeb.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, domtymczasowykasandra napisał:

Bardzo dziękuję RusyKaś za wpłatę 40zł

Dopisuję w rozliczeniu.

Od dnia dzisiejszego nie będę miała wglądu do konta Ziutki więc nie będę aktualizowała żadnych wpłat - jeśli będę miała potwierdzenie na wątku to oczywiście post rozliczeniowy uzupełnię :)

Do momentu adopcji Koko będę na dogomanii sporadycznie

Dziękuję wszystkim za obecność na wątku ale nadchodzi czas aby powoli zakończyć swoją działalność na dogo.

Kejciu

 

Kejciu, konto w tym tygodniu będzie zamknięte.

Mattilu, dziękuje kochana za wpłaty dla Gucia, Gucio zostaje u mnie na DS, więc wpłaty już nie będą potrzebne.

Behawiorystka stwierdziła, że jeśli oddam Gucia do DS to się znowu cofnie i zrobię mu okropną krzywdę, także Gucio ma dom.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Mattilu napisał:

Kasiu, nie wiem co się stało, ale mogę się tylko domyślać - patrzę na post rozliczeniowy na początku tego wątku i dług nie zmniejsza się ani o odrobinę, a wręcz przeciwnie, wciąż rośnie. Domyślam się, że nie dajecie rady finansowo. Przykro mi bardzo, bardzo. Wysłałam do Mazowszanki stałą dla Gucia u Ziutki, ale to kropla w morzu potrzeb.

Mattilu dużo rzeczy się nałożyło już od jakiegoś czasu. Dużo się wydarzyło więc to moja przemyślana decyzja.

Mam trochę problemów osobistych, walczymy z chorobą i czasem nie mam już poprostu sił...wypaliłam się ... 

bez sensu też utrzymywać nam konto za które co miesiąc bank pobiera od nas opłaty bo nie wykonujemy na nim żadnych obrotów - w skali roku to spore pieniądze które bank pobiera...

Coś te nasze strachulce to w sumie miały szczęście w nieszczęściu bo Pepsi u nas znalazła Dom a Gucio u Ziutki :)

Sporo fajnych domków udało nam się znaleźć naszym podopiecznym więc podsumowując kawał dobrej roboty :)

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, konfirm31 napisał:

O, nie! Nie odchodźcie z dogo!  Coraz mniej jest nas tutaj, coraz mniej będziemy mogły zrobić coś razem, wspólnie pomóc jakiemuś zwierzowi...... A tych w potrzebie, coraz więcej :((

Krysiu kochana, ale ja nie odchodzę, nie ma mowy !

Zamykam konto, bo nie robimy bazarków, nie ma żadna z nas na to czasu bo praca, dom i niestety zdrowie podupadło. Mam całą garderobę fantów i 6 ogromnych kartonów u przyjaciółki w szafie, ale jak sama wiesz ile czasu to kosztuje zrobić taki bazarek. Zdjęcia, mierzenie ( jesli ubrania) opisywanie, wybieranie jednego dobrego zdjęcia z kilkunastu ( mój aparat pozostawia wiele do życzenia ) już nie wspomnę potem o pakowaniu, wysyłaniu itd :(

Pola jutro ma sterylizacje, od południa mnie żołądek boli bo mam okropny stres z tego powodu...ale musi być dobrze, nie ma innej opcji.

Chciałabym ruszyć z DT, ale ogrodzenie jeszcze nie zrobione, dopiero będę kończyć na wiosnę, więc ja na pewno nie zniknę :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Ziutka napisał:

Krysiu kochana, ale ja nie odchodzę, nie ma mowy !

Zamykam konto, bo nie robimy bazarków, nie ma żadna z nas na to czasu bo praca, dom i niestety zdrowie podupadło. Mam całą garderobę fantów i 6 ogromnych kartonów u przyjaciółki w szafie, ale jak sama wiesz ile czasu to kosztuje zrobić taki bazarek. Zdjęcia, mierzenie ( jesli ubrania) opisywanie, wybieranie jednego dobrego zdjęcia z kilkunastu ( mój aparat pozostawia wiele do życzenia ) już nie wspomnę potem o pakowaniu, wysyłaniu itd :(

Pola jutro ma sterylizacje, od południa mnie żołądek boli bo mam okropny stres z tego powodu...ale musi być dobrze, nie ma innej opcji.

Chciałabym ruszyć z DT, ale ogrodzenie jeszcze nie zrobione, dopiero będę kończyć na wiosnę, więc ja na pewno nie zniknę :)

Sprawdż FB :)bo wysłałam PW ale nie wiem czy doszło :)

Link to comment
Share on other sites

Aktualny stan Olka i Gucia <3

Listonosz ma już przy bramie swój kij bambusowy, bo Gucio niestety się rzuca na niego i gryzie, oczywiście nie bije go tym kijem, wystarczy że go ma w ręku i już Gucio nie podejdzie.

Dzisiaj zauważyłam kilka razy u Poli, że idąc sikała, nie wiem czym to jest spowodowane :( nie kucała jak suczka, tylko szła i leciało jej siku...

q2.jpg

q1.jpg

Link to comment
Share on other sites

No, to mnie uspokoiłyście :)). Uffffff :) 

Ziutka, zdrowie najważniejsze, trzymaj się i dbaj o siebie. Gucio z Olkiem, wygląda cudownie. Widać, że chłopaki się kochają :). Dzieci i psy, czyli to, co najpiękniejsze :). Co do sterylizacji Poli, to może jednak się wstrzymać i wyjaśnić, co z tym dziwnym siusianiem, bo to wygląda na jakieś nietrzymanie moczu.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, konfirm31 napisał:

No, to mnie uspokoiłyście :)). Uffffff :) 

Ziutka, zdrowie najważniejsze, trzymaj się i dbaj o siebie. Gucio z Olkiem, wygląda cudownie. Widać, że chłopaki się kochają :). Dzieci i psy, czyli to, co najpiękniejsze :). Co do sterylizacji Poli, to może jednak się wstrzymać i wyjaśnić, co z tym dziwnym siusianiem, bo to wygląda na jakieś nietrzymanie moczu.

Jedziemy na 16:00 zobaczymy co i jak, dzisiaj już tego nie było, sikała normalnie, hmmm...

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, konfirm31 napisał:

Trzymam kciuki za szybki powrót Poli do zdrowia. Szkoda, że nie napisałaś  o sfinansowanie sterylizacji przez Akcję Sterylizacja. Jestem płatnikiem Akcji i mogłam sunię zgłosić. 

Kurcze, nic o tym nie wiedziałam :( a gdybym wzięła fakturę, to dałoby radę to zgłosić ?

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, konfirm31 napisał:

Myślę, że warto spróbować. Wyślę Ci mój telefon na pw. Zadzwoń :) 

Zadzwonię, dziękuje :)

Mam w domu szpital dzisiaj bo nie dość , że Pola po sterylce i straszna bida z niej dzisiaj, to jeszcze Olo złapał chyba rota wirusa, bo wymiotuje od rana. Więc latam od rana między Polą, Olkiem i garnkami i tak oooo, ale u nas to norma, że na weekend Olo lubi się pochorować.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...