Jump to content
Dogomania

Dom Tymczasowy Kasandra


Recommended Posts

1 godzinę temu, Ziutka napisał:

Narazie cisza :( zero tel, a u Ciebie ?

dwa tel - jeden pani  z Legionowa są teraz na wakacjach ale mieli odezwać się po niedzieli - razie cisza...

A drugi tel z Pułtuska ale dom wychodzący więc nie zdecydowałam się. Byłam wczoraj u Pani i zawiozłam z Kwiaciarenką jej podopieczną Lilkę - dom fajny naprawdę i ludzie bardzo sympatyczni ale do wychodzącego domu Koko nie chcę oddawać więc z jej ogłoszenia pojechała Lilka :)

może ten trzeci będzie właściwy jak zadzwoni ?:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Z Koko strasznie ale to strasznie wychodzi sierść - takimi kępkami całymi.

Znajduję dosłownie wszędzie. Byłam z nią dzisiaj w gabinecie weterynaryjnym - oglądaliśmy te kępki sierści pod mikroskopem. Konieczne jest stosowanie preparatu efa olie ale akurat nie było w lecznicy więc sprzedano mi coś co podobno jest lepsze od tego efa olie ale i mega drogie. Nie miałam wyjścia zakupiłam. Od dzisiaj stosujemy 

zapłaciłam 100zł ( preparat plus badanie i rozmaz )

 

 

sierść.jpg

sierść1.jpg

sierść2.jpg

sierść3.jpg

sierść4.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
1 godzinę temu, Mattilu napisał:

Biedna Koko, mam nadzieje, ze to strasznie drogie lekarstwo choc troche pomoglo? 

 

A Gucio dalej taki gryzak?

Nie chcę zapeszać ale mniej tej sierści znajduję a dopiero krótki czas je stosujemy więc chyba jest naprawdę dobre.

Do tego co dwa dni wyczesuję wszystkie kociaki :)

Koko pozdrawia

 

W sprawie Gucia niestety nie wypowiem się bo nie wiem :(

 

IMAG5112.jpg

Link to comment
Share on other sites

Tak Mattilu, nadal gryzak, teraz do tego jeszcze straszne wojny urządzają z Polą. 

Mam zaległe paragony do wstawienia, za leczenie, od dwóch dni od nowa leczymy Polę na uszy i tak wkoło.

Ogólnie u nas kiepsko i u psów i prywatnie jakoś :(

Dzisiaj musiałam kupić karmę w Biedronce, bo brak funduszy na coś lepszego, nie wiem tylko czemu w jednej karmie jest wpisane kitty jak to psia karma, no nie ważne ehh

Na ostatnim paragonie jest 40 zł, dopiero go dzisiaj z portfela wyjęłam i wyblakł 

g1.jpg

g2.jpg

g3.jpg

g4.jpg

g5.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...