Jump to content
Dogomania

Dom Tymczasowy Kasandra


Recommended Posts

Klika dni temu pisałam że jak się ogarnę sesjowo to zabiorę się znowu do ogłaszania Pepsi.

No i ogarnęłam się - odbyliśmy rozmowę z rodzicami, ona tak wpasowała się w naszą Rodzinę że jak to rodzice powiedzieli  " musielibyśmy nie mieć serca aby ją oddać..."

Drugą kwestią jest to że ja tak jak i Wy wiem że to miałoby sens bo wtedy można by było pomóc kolejnej bidzie - moi rodzice mają do tego co robię inne podejście - nie nadają się na DT. Ale na koniec tata w odpowiedzi na moje  " że pewnie nie będzie już możliwości tymczasowania psiaka u Was " powiedział: " Córcia - przy trzech psach czwarty to naprawdę żadna różnica... " :)

 

Tak więc oficjalnie zostaliśmy rodziną adopcyjną PEPSIULKA :*

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Marysia O. napisał:

Super, gratuluję kolejnej adopcji! :)

Kasiu a ja spytam jeszcze z ciekawości bo od jakiegoś czasu nie pisałaś o postępach Pepsi, czy ona w tej chwili wychodzi już na jakieś spacery czy to ciągle nieosiągalne?

Ćwiczymy u dziadka ale teraz jak zimno to zaprzestaliśmy aby się nie przeziębiła. Na wiosnę będą popylać razem z Figą aż się będzie kurzyło :)

Założenie obroży już jej nie paraliżuje i chodzi na smyczy :)

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Kejciu napisał:

Klika dni temu pisałam że jak się ogarnę sesjowo to zabiorę się znowu do ogłaszania Pepsi.

No i ogarnęłam się - odbyliśmy rozmowę z rodzicami, ona tak wpasowała się w naszą Rodzinę że jak to rodzice powiedzieli  " musielibyśmy nie mieć serca aby ją oddać..."

Drugą kwestią jest to że ja tak jak i Wy wiem że to miałoby sens bo wtedy można by było pomóc kolejnej bidzie - moi rodzice mają do tego co robię inne podejście - nie nadają się na DT. Ale na koniec tata w odpowiedzi na moje  " że pewnie nie będzie już możliwości tymczasowania psiaka u Was " powiedział: " Córcia - przy trzech psach czwarty to naprawdę żadna różnica... " :)

 

Tak więc oficjalnie zostaliśmy rodziną adopcyjną PEPSIULKA :*

PIĘKNE SERCA!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, macie w zanadrzu jakiegoś psa zbliżonego do ratlerka ?

Znajomy zadzwonił, że jego z kolei znajoma szuka małego pieska.

Pani mieszka na wsi (okolice Płocka/Gostynin). Ma dużego psa na zewnątrz, ale szuka psa towarzysza do domu.

Znajomy jest zwierzolubem (moje psy go kochają),ale Pani nie znam. Dom do sprawdzenia.

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Mazowszanka13 napisał:

Dziewczyny, macie w zanadrzu jakiegoś psa zbliżonego do ratlerka ?

Znajomy zadzwonił, że jego z kolei znajoma szuka małego pieska.

Pani mieszka na wsi (okolice Płocka/Gostynin). Ma dużego psa na zewnątrz, ale szuka psa towarzysza do domu.

Znajomy jest zwierzolubem (moje psy go kochają),ale Pani nie znam. Dom do sprawdzenia.

Małgosiu pierwsza moja myśl to ten wątek:

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/338133-bach-na-mróz-dwie-malutkie-nie-pinczerki-nie-terierki-operacja-potrzebna-na-cito-brak-pieniędzy-mamba-w-ds./

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...