Jump to content
Dogomania

Dom Tymczasowy Kasandra


Recommended Posts

Boziu, mój komputer nareszcie powrócił do zywych !

Dług mega znowu, niestety straciłam wszystkie zdjęcia które były zrobione na bazarek dziecięcy i przetworowy...cóż kto nie ma w głowie aby zgrywać wsio...No nic, trzeba się brać w garść i działać powoli od nowa 

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Ziutka napisał:

Boziu, mój komputer nareszcie powrócił do zywych !

Dług mega znowu, niestety straciłam wszystkie zdjęcia które były zrobione na bazarek dziecięcy i przetworowy...cóż kto nie ma w głowie aby zgrywać wsio...No nic, trzeba się brać w garść i działać powoli od nowa 

no nareszcie wróciłaś :)

mój laptop też umiera i pewnie walnie jak Twój - ale dopóki człowieka szkoda nie spotka to jak się słyszy od innych to człowiek myśli mnie nie dotyczy - a też milion fotek mam porobionych :( ale znaleźć czas aby to przebrać i przegrać - niewykonalne...

Link to comment
Share on other sites

23 godzin temu, arim napisał:

Podczytuję Was cały czas,ale jakoś już sił brakuje,żeby coś napisać.Ręce opadają na to wszystko.chciałoby się pomóc,ale nie ma jak,to choć obecnością Was popieram.Pozdrawiam.

Bardzo dziękujemy Arim :-)

Zaglądaj do nas czasem :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Kejciu napisał:

Załamka - ciasteczka nie idą, mydełka nie idą....miałyśmy wziąć koteczkę na DT :( ehh :(

Kasiu,powiem Ci,że jak zaglądam na mydełkowy bazarek to aż mnie serce boli.

Płakać się chce.

Nie wiem,może koszty przesyłki ludzi odstraszają,ale na to nie ma wpływu ,niestety.

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, Grażyna49 napisał:

Kasiu,powiem Ci,że jak zaglądam na mydełkowy bazarek to aż mnie serce boli.

Płakać się chce.

Nie wiem,może koszty przesyłki ludzi odstraszają,ale na to nie ma wpływu ,niestety.

Ja codziennie dwa razy dziennie dokarmiam te moje koty osiedlowe - rano po 4,30 bo tak się przyzwyczaiły i wieczorem około 21... wracam dzisiaj z pracy i po 17 jechałam samochodem i widzę idzie SMOK ogromny kot!!!! nie widziany przeze mnie wcześniej.... nie wiem czy kotka w ciąży czy tak zapasiony....oczywiście poleciałam na górę wzięłam karmę - zeszłam kot był jakby czekał - dałam suche - jadł i dał się nawet dotknąć - naprawdę był ogromny... mam ze trzy słabe zdjęcia wstawię jak ogarnę pieski bo jestem u rodziców 

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Grażyna49 napisał:

Kasiu....wysłałam jak zwykle na Twoje konto grosik.

Nie piszę na co ,bo same będziecie wiedziały która dziura jest pilniejsza.

W przyszłym miesiącu już  święta,więc niech to będzie taki prezent Mikołajkowo/Gwiazdkowy.

/skrzynkę oczywiście masz zapchaną dlatego tu piszę/

również bardzo dziękujemy - jak dotrą zapiszę w poście rozliczeniowym :-)

Link to comment
Share on other sites

Oficjalnie usunęłam zdjęcie Koko w poście z naszymi podopiecznymi :-)

nasz stan nie licząc stada kotów jakie dokarmiam do Pepsi w BDT oraz Gucio w PDT

Rozglądamy się za kotkiem na DT do mnie - musi być to dorosła, spokojna kotka akceptująca inne koty.

Myślę o jednej koteczce od Marzeny ale boję się kosztów sterylizacji .... bo idą święta więc będziemy miały więcej wydatków a od razu po wzięciu trzeba by było ciachać

 

Link to comment
Share on other sites

Szukam też dla znajomej małego pieska może być szczeniaczek albo taki do 2-3 lat ale z małych takich do połowy łydki powiedzmy - i dla drugiej rodziny małego pieska podkołdernika że tak powiem ale starszego powiedzmy w wieku około 9-10 lat ale też z małych bo to dla starszych ludzi więc musi być wiekowy :-) jakby ktoś coś to proszę pisać :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...