Jump to content
Dogomania

Dom Tymczasowy Kasandra


Recommended Posts

wczoraj w Radzyminie próbowałam łapać małego pieska biegającego po drodze - w pewnym momencie tak poszedł w pola że nie było szansy go dogonić.

Nie widać aby miał obróżkę - może czyjś bo tam mnóstwo psiaków biega samopas...zostawiłam jedzenie...

Kociaki u mnie pod blokiem nadal biedne koczują - wynoszę karmę dwa razy dziennie - dzisiaj rano przed 6 jeden buro biały czekał już pod drzewkiem....

zostawiłam karmę - dał podejść do siebie nawet dosyć blisko ale jedno moje wyciągnięcie ręki i spitolił.

Biedne w piątek była mega ulewa mokły kochane ale czekały na porcję jedzenia....zaniosłam i widziałam z balkonu ze wcinały :(

kurcze co z nimi robić ?

jak odłowię to co dalej ?

ona na moje oko mają około 5-6 msc - idzie zima....

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, Kejciu napisał:

wczoraj w Radzyminie próbowałam łapać małego pieska biegającego po drodze - w pewnym momencie tak poszedł w pola że nie było szansy go dogonić.

Nie widać aby miał obróżkę - może czyjś bo tam mnóstwo psiaków biega samopas...zostawiłam jedzenie...

Kociaki u mnie pod blokiem nadal biedne koczują - wynoszę karmę dwa razy dziennie - dzisiaj rano przed 6 jeden buro biały czekał już pod drzewkiem....

zostawiłam karmę - dał podejść do siebie nawet dosyć blisko ale jedno moje wyciągnięcie ręki i spitolił.

Biedne w piątek była mega ulewa mokły kochane ale czekały na porcję jedzenia....zaniosłam i widziałam z balkonu ze wcinały :(

kurcze co z nimi robić ?

jak odłowię to co dalej ?

ona na moje oko mają około 5-6 msc - idzie zima....

totalne dzikuski oba?

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Olena84 napisał:

totalne dzikuski oba?

ich wszystkich jest 5-6 - pierwszy raz jeden dzisiaj doszedł tak blisko że był jakieś 2-3 metry ode mnie - tak to nie podchodzą w ogóle - chowają się pod drzewem albo na nim i czekają jak odejdę schodzą i konsumują

Link to comment
Share on other sites

Wszystko wskazuje na to że Koko zostanie w Warszawie :)

Wieści są pozytywne - Tofik chce się bawić ona troszkę prycha ale już można powiedzieć że sytuacja opanowana. Wczoraj podczas rozmowy powiedziałam że oczywiście ja jeszcze się wstrzymam z kolejnym tymczasem gdyby Koko miała wrócić aby miała gdzie bo jak już wezmę kolejnego tymczasa to nie będę miała możliwości - i Pani powiedziała że oni nie chcą jej oddawać, że ją pokochali ale chcą aby jej było u nich dobrze - i dzisiaj mms ze zdjęciem jak Koko leży kołami do góry :) więc chyba nie jest źle :)

Zaczynamy się rozglądać za kolejnym kocim tymczasem - może to być ze względu na Stefana który ma SUK  jedynie dorosła kotka, spokojna, która żyła z kotami - jeśli trafi się kot atakujący mam pewnik że Stefan się zatka i czeka nas długie leczenie więc absolutnie nie ma takiej możliwości abym mogła do tego dopuścić. Dr Sumińska poleciła mi koteczkę z Palucha która jest bardzo potrzebująca ale niestety nie akceptuje innych kotów :( Zaczynamy rozglądanie :)

Myślałam nawet o tych maluchach gdyby udało mi się je złapać w klatkę łapkę ale raz dzikie, dwa małe i jak się rozkręcą będą niepokoić Stefana - on akceptuje tylko dorosłe kotki ( Ewcia moja koteczka i Koko na DT ) więc nie mogę ryzykować :(

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, mdk8 napisał:

Kasiu tak nieśmiało zapytam  może zainteresuje Cię ta kotka ? Dora szuka dla niej DT :

 

 

niestety nie ma informacji jak reaguje na inne koty - podejrzewam że nie było możliwości aby sprawdzić.

Nie wiem czy dobrze zrozumiałam ale osoba szuka tymczasu na dwa miesiące ?a co jeśli ten czas się przedłuży a do tego czasu nie będzie można koteczki ogłaszać że szuka domu ?

ale priorytetem jest stosunek do innych kotów  ( mój Stefan z SUK ) i to jest dla mnie najcenniejsza uwaga

Link to comment
Share on other sites

Dzisiejsze zamówienie bo się kończą i podkłady, mokre dla kociaków z ulicy, suche dla Gucia  ( do Gucia jadę w weekend przy okazji odwiedzin u rodziny więc mam nadzieję że do piątku dojdzie i będę mogła zawieźć wszystko ) + krople na kleszcze dla Pepsi i dla Gucia

 

25.10.2016 - Gucio 2kg karmy suchej Purizon - 57,89zł
25.10.2016 - Pepsi gryzak kosteczka 3,80zł
25.10.2016 - Gucio kosteczka 3,80zł
25.10.2016 - Podkłady Pepsi 87,24zł
25.10.2016 - podkłady Gucio 87,24zł
25.10.2016 - bezdomne dokarmiane koty 12*100g saszete KiteKat - 11,80zł
25.10.2016 - Pepsi - 3* kleszcze 37,49zł + Gucio 3*kleszcze 37,49zł + wysyłka 7,99zł = Ektopar 2 ml pies do 10 kg kleszcze pchły 3 DAWKI   
                  =  82,97zł

 

 

 

 

saldo: - 570 20 zł

Link to comment
Share on other sites

Kejt, może jeszcze tabletki na robaki kup dla Gucia, skoro będziesz mogła podjechać do Oli jak będziesz u Gosi, trzeba go odrobaczyć, bo Ola mi pisała, że widziała go jak miał myszę w pysku na dworze :( oni na szczęście nie sypią trutek na myszy, więc się nie otruje, ale dobrze by było go odrobaczyć, nie zaszkodzi mu na pewno. Nie wiem jeszcze jak z obrożą feromonową, czy to już nie minęło 4 tygodnie od ostatniej.

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, Ziutka napisał:

Kejt, może jeszcze tabletki na robaki kup dla Gucia, skoro będziesz mogła podjechać do Oli jak będziesz u Gosi, trzeba go odrobaczyć, bo Ola mi pisała, że widziała go jak miał myszę w pysku na dworze :( oni na szczęście nie sypią trutek na myszy, więc się nie otruje, ale dobrze by było go odrobaczyć, nie zaszkodzi mu na pewno. Nie wiem jeszcze jak z obrożą feromonową, czy to już nie minęło 4 tygodnie od ostatniej.

minęły już 4 tyg ale na razie nie mogę zamówić bo nie mam już z czego założyć kasy :( więc musimy się wstrzymać z zamówieniem obroży :( jak tylko coś wpłynie za ciasteczka od razu zamówię - na razie wysyłam zaproszenia na bazarek ciasteczkowy ale z marnym skutkiem :(

Tabletki kupię u weta jak już będę wiedziała że paczka doszła - jeśli nie dojdzie do piątku to trzeba będzie wysłać kasę na tabletki bo wtedy nie będę specjalnie tam jechała bo to kawałek od Gosi sama wiesz zresztą tyle że u nich te tabletki są chyba dwa razy droższe niż w NDM...

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, Kejciu napisał:

minęły już 4 tyg ale na razie nie mogę zamówić bo nie mam już z czego założyć kasy :( więc musimy się wstrzymać z zamówieniem obroży :( jak tylko coś wpłynie za ciasteczka od razu zamówię - na razie wysyłam zaproszenia na bazarek ciasteczkowy ale z marnym skutkiem :(

Tabletki kupię u weta jak już będę wiedziała że paczka doszła - jeśli nie dojdzie do piątku to trzeba będzie wysłać kasę na tabletki bo wtedy nie będę specjalnie tam jechała bo to kawałek od Gosi sama wiesz zresztą tyle że u nich te tabletki są chyba dwa razy droższe niż w NDM...

Zamów tą obrożę, wejdzie mi dzisiaj przelew za szkatułkę to Ci podeślę, bo też pustak jestem :( 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...