Jump to content
Dogomania

Dom Tymczasowy Kasandra


Recommended Posts

Godzinę temu, Marysia O. napisał:

Mały rekin ;) :)

noooo ! toć prawda :) JEKIN JAK NIC :)

 

Ja się wczoraj zmartwiłam bo jak poszłam dokarmiać te dorosłe koty u mnie wolnożyjące zobaczyłam dwa maluszki jeden bury drugi czarno-biały - ale dzikie....

Nie mam co kombinować z klatką łapką itp.... bo nawet jak złapię nie mam gdzie ich dać na DT - u mnie od 3 miesięcy tymczasuje się Koko - jakby poszła przed zimą.....

Link to comment
Share on other sites

Z powodu awarii dogo uzupełniam zaległe dane:

29.09.2016 --> Pepsi sucha karma Eukanuba kurczak 7,5kg 129,80zł ( na ok. 2 msc )
29.09.2016--> Gucio podkłady 89,76zł
29.09.2016--> Pepsi podkłady 89,76zł
29.09.2016--> Pepsi puszki Rocco 2*19,80zł = 39,60zł ( 12 puszek 400g )

Link to comment
Share on other sites

56 minut temu, Mattilu napisał:

wreszcie udało mi się otworzyć dogo - zaglądam do Was i do Gucia, prześlę deklaracje dla Gucia po Alfiku do Mazowszanki, dobrze?

Dziękujemy :) Jak Ziutka założy wątek ale nie wiem kiedy to się uda bo brak nam już słów na działanie dogo ..... to zapisze w rozliczeniach :)

Link to comment
Share on other sites

Witajcie po kolejnej mojej długiej nieobecności. Ja nadal jestem bez mocy, a fanty na bazarek ciągle czekają...

Może znajdzie się jakaś dobra dusza która jest w stanie zrobić bazarek z moich fantów? Podeślę zdjęcia i postaram się pomóc na ile będę miała siłę....

Link to comment
Share on other sites

Kasiu - nareszcie :) a jak się czujesz ? ;) dzidzia ok ?

Jak dogo zacznie normalnie działać to wystawię bazarek, ale jak narazie stoję w miejscu, bez sensu robić coś, gdzie nikt nawet sobie tego nie doda do obserwowanych itd :(

Gucio w przyszłym tygodniu jedzie na szczepienie p. wściekliźnie i potem kastracja

Link to comment
Share on other sites

O 5.10.2016 o 21:50, RudyKas napisał:

Ja już czuję się trochę lepiej, ale dalej bez siły do działania jestem....

Nawet nie wiem że coś się z dogo dzieje, taka jestem zacofana. To będę czekała na jakieś info :)

Kasiu, zdjęcia i opisy możesz powoli słać na maila :) mam nadzieję, ze dogo zacznie jakoś działać wreszcie ;)

adoptujpsiaka @ gmail. com (oczywiście bez spacji)

Link to comment
Share on other sites

Boję się uaktualniać jakiekolwiek posty rozliczeniowe ponieważ boję się czy wszystko się nie wysypie....

Dzisiaj dostałam trzy przypomnienia z olx że kończą się wyróżnienia dla Koko - powiedzcie mi jak to możliwe żeby od ponad miesiąca nie zadzwonił ANI JEDEN TELEFON w sprawie tej koty ?

przecież zdjęcia ma śliczne, opis też, jest przyjacielska i bardzo łagodna, akceptuje inne koty, lata za wędką.... dlaczego nikt nie chce takiego kota ?????

Gdyby miała + 10 lat to pewnie by domu nie szukała ale nie mogę jej u siebie zostawić, co weekend sprawdzam nowe koty jakie trafiły na Paluch, które potrzebują pomocy zwłaszcza przez zimą, na FB codziennie czytam kilkadziesiąt apeli o DT .... idzie zima... u mnie pod blokiem dokarmiam sporo kociaków ale nie mogę nawet podjąć próby złapania ich bo nie mam gdzie ich potem ulokować - u mnie miejsce " blokuje " Koko.... ale żeby tyle czasu ????? :(((((

Link to comment
Share on other sites

O 13.02.2016 o 21:53, domtymczasowykasandra napisał:

WPŁYWY:

2016-10-07 - + 94zł z bazarku

 

 

 

 

WYDATKI:
 

2016-10-07 - PDT Gucio 11.09-10.10 - 300zł
2016.10.10 - 3 wyróżnienia olx dla Koko - 17,97zł 

 

 

 

 

saldo: -1464,32zł

 

Gucio - 10.08-10.09 - do zapłacenia 300zł

Wyróżniłam 3 zupełnie nowe ogłoszenia na olx dla Koko - 17,97zl 

Link to comment
Share on other sites

O 5.10.2016 o 21:50, RudyKas napisał:
3 godziny temu, Jo37 napisał:

Z mojego bazarku mam dla Was

Dom Tymczasowy Kasandra - 20% - 83,86 zł

Poproszę o numer konta i potwierdzenie na wątku bazarku po otrzymaniu przelewu.

Pięknie dziękujemy Joasiu :) <3 już wysyłam numer konta :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...