Jump to content
Dogomania

Dom Tymczasowy Kasandra


Recommended Posts

1 godzinę temu, domtymczasowykasandra napisał:

TADAM!

 

stan konta: - 1865,55zł

 

Ziutka Ty wiesz co.... :D tyle psiaków czeka na ratunek....  :D

 

Koko miała wczoraj profesjonalną sesję zdjęciową do ogłoszeń - jak tylko otrzymam zdjęcia to się pochwalimy :)

była bardzo dzielna i pięknie pozowała :)

Zamów kochana podkłady dla Gucia, obrożę tą z feromonami bo już minął prawie miesiąc jak ją ma, a działa 3 tygodnie. Jednak ten stress out też zamów i pamiętaj, że zaraz hotel Gucia 8.09 trzeba płacić, nie wiem tylko jak Ola z karmą i smaczkami, miała Ci napisać sms dzisiaj po południu. 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Ziutka napisał:

Zamów kochana podkłady dla Gucia, obrożę tą z feromonami bo już minął prawie miesiąc jak ją ma, a działa 3 tygodnie. Jednak ten stress out też zamów i pamiętaj, że zaraz hotel Gucia 8.09 trzeba płacić, nie wiem tylko jak Ola z karmą i smaczkami, miała Ci napisać sms dzisiaj po południu. 

ok czekam na sms albo zadzwonię do niej po pracy jak wyjdę i o wszystko wypytam. a może zamiast stress out to zylkene weźmiemy ?bo chyba jeszcze nie testowałyśmy a wiele osób bardziej od stress out ją poleca co myślisz ?

 

Zaproszę na bazarek ciasteczkowy dla Alfreda na kastrację, wyżywienie i szczepienia

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Piromanka napisał:

Dziewczyny, myślę, że ten bazark z ciastem też można oficjalnie zamknąc i uwzględnich w rozliczeniach.

Musisz kochana zrobić zestawienie wpłat w poście numer dwa - regulaminowo dopiero wtedy rozliczymy bazarek :)wpłaty podawałam Ci na wątku :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dopisuję 300zł za hotelowanie Gucia - przelew powinnam zrobić do 10.09 ale byłam na wyjeździe więc wykonuję go dopiero teraz.

Gucio to ciężki przypadek - miał już dwie konsultacje behawiorysty - koszt jednej 150zł  ( koszty dowiezienia Gucia do nas bierzemy na siebie + koszt jednej konsultacji również opłacamy z własych środków )

Ola teraz ćwiczy według zaleceń - przynajmniej miałyśmy okazję aby te prawie 4h w podroży w końcu się z Olą nagadać i dokładnie wypytać o Gucia i przyjrzeć się pracy behawiorysty i z bliska to wszystko poobserwować.

Gucio to drugi bardzo trudny przypadek jaki nam się trafił zaraz po Pepsi :(

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...