Jump to content
Dogomania

Dom Tymczasowy Kasandra


Recommended Posts

11 godzin temu, Ziutka napisał:

Kochani,

czy ktoś tu z zaglądających i kibicujących nam, miałby czas na porobienie zdjęć i wystawienie bazarku na nasze długi ? Mam w domu kilka kartonów ubrań i innych fantów, ale w najbliższym i dalszym czasie nie będę miała czasu tego ogarniać, a wszystko leży i marnieje w wilgotnej piwnicy :( 

podniosę....

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, jola_li napisał:

Dziewczyny, bardzo mi przykro, naprawdę nie mogę :(.

Zdjęcia mogłabym porobić, ale prowadzić bazarek (= regularnie być przy komputerze) nie dam rady :(...

Jolu! Zdjęcia jak najbardziej :) jeśli byś mogła naprawdę porobić zdjęcia, to ja bazarek/bazarki porobię!

Cudowna wiadomość! Tylko, że tego jest naprawdę sporo i czy jesteś pewna na 100 % że możesz nas w ten sposób odciążyć i nam pomóc ?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Ziutka napisał:

Jolu! Zdjęcia jak najbardziej :) jeśli byś mogła naprawdę porobić zdjęcia, to ja bazarek/bazarki porobię!

Cudowna wiadomość! Tylko, że tego jest naprawdę sporo i czy jesteś pewna na 100 % że możesz nas w ten sposób odciążyć i nam pomóc ?

Sporo to znaczy ile ;)?

Dobrze by było, żeby zmieściło się w mieszkaniu ;).

Link to comment
Share on other sites

Od kilku dni mamy nowego podopiecznego - Gucia.  Jest to piesek ma około 10 msc jest bardzo wystraszony. Znalazła go nasza koleżenka pod swoją posesją - dokarmiała go kilka dni i gdy jego zachowanie ją zaniepokoiło zawiozła go do lecznicy w której przebywał kilka dni. Był wychudzony i odwodniony. Już bezpieczny. Zawiozłyśmy go do PDT do Ostrołęki do naszej Oli u której już trzymałyśmy wcześniej psiaki.

Zakupione jedzenie, posłanie, spot on na kleszcze, gryzaki, obroża antystresowa, podkłady, karma mokra, kong i piłeczka do zabawy o mamo nie wiem czy o czymś nie zapomniałam 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...