Jump to content
Dogomania

Dom Tymczasowy Kasandra


Recommended Posts

Hugo się wczasuje od wtorku u Anetki w hoteliku - jej państwo wyjechali za granicę do córki na urlop.

Zadzwoniła dzisiaj do mnie, że piszczy i trze pupą o trawę, podłogę itd i  ze chyba ma jakies białe robaki przy odbycie.

Mówię, że przyjedziemy po niego i zabierzemy go do naszego weta, niech zobaczy co jest grane

I o loooosie ! To co zobaczyłysmy przeszło nasze najśmielsze oczekiwania :(

W pupie miał/ma pełno robali, skóra cała odparzona i wszędzie robale...

Zobaczcie sami :(

Doktor płukał odbyt i wylatywały te robaki, ciągle tam są, Aneta ma wlewki z rivanolu robić.

Ręce mi opadły.

 

 

2016-08-04 16.26.39-1.jpg

2016-08-04 16.26.39-2.jpg

2016-08-04 16.46.46.jpg

2016-08-04 17.02.20.jpg

2016-08-04 17.03.32.jpg

Link to comment
Share on other sites

To jest to jak się nie zagląda pod ogon psiakowi o długiej sierści i nie dba o higienę.Wystarczy kupić chusteczki dla niemowląt z pantenolem i po spacerze przetrzeć pupę.Dobrze,że zauważyłyście bo Hugo by zeżarły robale.Wystarczy kilka godzin aby muchy zniosły jaja i powstały robale.Biedny Hugo.

Link to comment
Share on other sites

Jesteśmy w żałobie - Hera przekroczyła dzisiaj TM.... przepraszam nie mam siły cokolwiek więcej napisać.

Pokonał ją nowotwór i paraliż... od 3 dni leżała nie wstawała. Robiłam jej zastrzyki dwa razy dziennie - wczoraj doktor podał mega silny zastrzyk którego ja sama podać nie mogłam i dał 24h jesli zrobi kilka kroków to paraliż odpuści - nie podniosła się.

Wczoraj jadła mi ugotowane mięso z marchewką z ręki... strasznie się tuliła....nie mogliśmy jej dłużej męczyć - dziadek ma tak wysokie ciśnienie że chyba zaraz wylądujemy na SOR :( dramat całej rodziny co tu dużo pisać.... 

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Wam zaznała wolności...

Dzięki Wam poznała czuły dotyk...

Dzięki Wam w ostatnich chwilach nie dusiła się na łańcuchu...

Zrobiliście WIELKĄ RZECZ.

Żal, że tylko chwila dobra była jej dana, ale życie jakie jest każdy widzi. Coraz mniej mi się podoba...

 

Biedny Wspaniały Dziadek :(...

Serdecznie Wam współczuję i płaczę z Wami :(...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Żegnaj owczareczko [*].

Herze nie było dane długo cieszyć się wolnością ale dzięki Wam otrzymała wielki dar - na ostatniej prostej swojego życia zdążyła zaznać (a może nawet poznać po raz pierwszy) swobodę i miłość człowieka. Żegnała się z tym światem otoczona kochającymi ludźmi, ich opieką i troską. To niezwykle ważne i piękne.

Trzymajcie się, Wy i Dziadek.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Strasznie mi przykro.

Wyobrażam sobie jak okropnie się czujecie Wy a zwłaszcza Dziadek.

Mam nadzieję,że nic złego Dziadkowi się nie stanie.

 

Żegnaj sumieczko,brykaj radośnie po zielonych łąkach za TM wolna od bólu i szczęśliwa,że w ostatnich dniach życia poznałaś co to jest miłość.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nie mogę teraz odnaleźć wszystkich paragonów ale mam je napewno.... znalazłam ten z dzisiaj i ze środy :(

Leczenie od niedzieli zastrzyki 30zł , poniedziałek 25zł , wtorek 25zł , środa 60 zł  i czwartek 70zł plus leki agapurin 20zł + Propalin ( wcześniej ale nie zapisany 104zł ) + eutanazja 200zł
 

suma = 534zł 

Link to comment
Share on other sites

Kochani,

czy ktoś tu z zaglądających i kibicujących nam, miałby czas na porobienie zdjęć i wystawienie bazarku na nasze długi ? Mam w domu kilka kartonów ubrań i innych fantów, ale w najbliższym i dalszym czasie nie będę miała czasu tego ogarniać, a wszystko leży i marnieje w wilgotnej piwnicy :( 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...