Jump to content
Dogomania

Dom Tymczasowy Kasandra


Recommended Posts

To na szybko chwila oddechu - jest 20;13 a ja niedawno weszłam do domu...

Sterylizacja Hery już za nami, całą noc dziadek czuwał - dla niego to jeszcze większa odpowiedzialność niż włany pies - bo opowiedziałam mu że tyle osób go tu chwali więc on nie chciałby nikogo zawieść.

Prawie do rana byłam na telefonie, Hera chodziła, ziajała, wogóle to za gorąco było jej w domu - widać że nie jest przyzwyczajona bo teraz dziadek też ją woła i nie chce wchodzić. W sieni przed wejściem pomiędzy jednymi drzwiami wejściowymi a drugimi ma taki kącik we wnęce jakby regału, tam podusia i kołdra i tam śpi i leży, W ciągu dnia na środku podwórka siedzi na takim łóżku z materaca :-)

Jak Ziutka odwiozła Herę mówiła Dziadkowi że najlepiej aby była w ciemnym miejscu w sensie żeby nie palić świateł, że pies po narkozie głośniej odbiera wszystkie dźwięki - to jak późnym wieczorem przyjechałam do Dziadka to siedział na stołeczku w kuchni nad Herą, światło zgaszone tylko paliło się jedno w pokoju i tv oczywiście wyłączony. Mówię że muszę zrobić jej zdjęcie i pokazać dziewczynom to jak na mnie spojrzał! i mówi że nie ma mowy nie będę jej błyskać lampą po oczach! hehe więc wyłączyłam flesz i zrobiłam tylko takie już nie chciałam dziadka denerwować :D

 

 

Hera sterylizacja.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pepsi - najpierw wykąpaliśmy Sabę i jak wyleciała i tarzała się w narzucie Pepsi aż się nastroszyła :-) Bo nie wiedziała co się Sabci stało jak ta latała i tarła się o wszystko :)
 

i potem przyszła kolej na Pepsika :) 

Pe.jpg

pe1.jpg

pe2.jpg

p3.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...