Jump to content
Dogomania

Dom Tymczasowy Kasandra


Recommended Posts

10 godzin temu, Ziutka napisał:

No tam to raczej nie możliwe aby coś się zmieniło...

Jolu, jak psina się czuje ?

trzeba się modlić aby gorzej nie było :( bo zmienić to się nic nie zmieni na lepsze :( coś o tym z Ziutką wiemy :(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dopisuję do rozliczenia puszki worek suchej karmy Hepatic jaką zakupiłyśmy po otrzymaniu informacji ze Skarpety o dofinansowaniu dla Hery

Zakupy wyniosły 231,99zł

okazało się że jest błąd na fakturze i nie możemy otrzymać zwrotu

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Kejciu napisał:

Hera jak się uda w najbliższą sobotę pojedzie na pobranie krwi - jeśli wyniki będą w miarę poprawne zostanie wysterylizowana i zostanie zrobiony porządek w paszczy bo nie ma na co czekać.

Super :) tylko, że pewnie sterylka droga bo duża sunia :(

a co u Pepsi? :)

Link to comment
Share on other sites

Może zgłosić Herę do Akcji Sterylizacja ? Jestem składkowiczem. Oczywiście, będzie potrzebna faktura wystawiona na "Ostatnią Szansę", a najpierw, zgoda Akcji na opłacenie zabiegu. Tam się sporo zmieniło, ale o ile zrozumiałam, nadal działają, a ja cały czas płacę co miesiąc składki.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Kejciu napisał:

Dopisuję do rozliczenia puszki worek suchej karmy Hepatic jaką zakupiłyśmy po otrzymaniu informacji ze Skarpety o dofinansowaniu dla Hery

Zakupy wyniosły 231,99zł

okazało się że jest błąd na fakturze i nie możemy otrzymać zwrotu

Biednemu wiatr w oczy.

Nie da się tej faktury jakoś skorygować,żeby mogli wypłacić?

/pewnie głupie pytanie bo gdyby była możliwość same byście załatwiły/

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Grażyna49 napisał:

Biednemu wiatr w oczy.

Nie da się tej faktury jakoś skorygować,żeby mogli wypłacić?

/pewnie głupie pytanie bo gdyby była możliwość same byście załatwiły/

A co jest nie tak z fakturą?  Jak tej nie można skorygować, żeby  było  wiadomo,  jak wystawić kolejną. 

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, konfirm31 napisał:

A co jest nie tak z fakturą?  Jak tej nie można skorygować, żeby  było  wiadomo,  jak wystawić kolejną. 

jak się uda skorygować to skorygujemy - jak nie to trudno  :(

jeśli chodzi o fakturę i zwrot z Ostatniej Szansy to nie wiem jak to wygląda ale my musimy zapłacić od razu za zabieg bo nikt nie poczeka z kasą :( lecznica możliwe że by poczekała ale czytając opinie trwa to bardzo długo a ja nie chcę się kłócić z wetem którego nie znam zbyt dobrze że kasa nie wpłynęła i suma sumarum wpłacić ze swoich ....

a jak widać są problemy z tymi fakturami i nie jest to takie proste :)

 

wieczorkiem może kilka zdjęć Pepsi wstawię - bez zmian - raz niedotykalska a raz podejdzie sama na głaski.

Musimy się wybrać na wirusówki bo jeszcze z braku kasy nie zrobione :(

Link to comment
Share on other sites

Fakturę za karmę dla Hery da się skorygować - więc robimy wielkie UFFFF :)

Madziu, pięknie dziekujemy za pomoc dla Pepsika :)

 

W piątek, nie ten - ten za tydzień, wybieramy się na cały dzień do Chrcynna...trzymajcie kciuki za nasz rozsądek :(

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Ziutka napisał:

Fakturę za karmę dla Hery da się skorygować - więc robimy wielkie UFFFF :)

Madziu, pięknie dziekujemy za pomoc dla Pepsika :)

 

W piątek, nie ten - ten za tydzień, wybieramy się na cały dzień do Chrcynna...trzymajcie kciuki za nasz rozsądek :(

No, to i ja robię z Wami wielkie UFFFFFFFF :). Napiszcie, czy mam zgłaszać Herę  do Akcji Sterylizacja, na zasadzie, że płacicie, bierzecie fakturę na Ostatnia Szansę, wysyłacie razem z papierami i otrzymujecie zwrot kasy za jakiś czas? Ile ma kosztować sterylizacja Hery?

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, konfirm31 napisał:

No, to i ja robię z Wami wielkie UFFFFFFFF :). Napiszcie, czy mam zgłaszać Herę  do Akcji Sterylizacja, na zasadzie, że płacicie, bierzecie fakturę na Ostatnia Szansę, wysyłacie razem z papierami i otrzymujecie zwrot kasy za jakiś czas? Ile ma kosztować sterylizacja Hery?

jak dziewczyny pojadą na krew w sobotę to wszystkiego się dowiedzą :) zatem damy znaka :-)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, konfirm31 napisał:

Napiszcie, czy mam zgłaszać Herę  do Akcji Sterylizacja, na zasadzie, że płacicie, bierzecie fakturę na Ostatnia Szansę, wysyłacie razem z papierami i otrzymujecie zwrot kasy za jakiś czas? Ile ma kosztować sterylizacja Hery?

Zgłaszać, zgłaszać ;)!!!

Dziewczyny są skromne i chciałyby wszystkiemu same podołać, ale po to są takie fundusze, żeby z nich korzystać, tym bardziej, że potrzeby (i zadłużenie) DT Kasandry są ogromne :(.

(Z tego, co pamiętam, to występując o dofinansowanie za sterylkę trzeba wysłać maila do Ewy z Ostatniej Szansy, bo ona rzadko bywa na dogomanii).

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, konfirm31 napisał:

To czekam na znak, info o cenie sterylizacji  i zgłaszam Herę :). Też uważam, ze po to są Skarpety, Akcje itp. :)

Laseczki ale wiecie że tym sposobem dajecie nam zielone - no może pomarańczowe światło do owocnej wyprawy w przyszły piątek do CH ?:D hehehe

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

51 minut temu, konfirm31 napisał:

A jak Wam nie damy tego "zielonego światła", to przestaniecie pomagać różnym psim biedom? nie wierzę :). My tylko trochę, troszeczkę pomagamy Wam pomagać :) i żal, że tylko tyle możemy pomóc :(

ale my już kombinujemy jak ściągnąć Herę do siebie tzn. z hotelu - namowy trwają od samego początku od kiedy Hera jest z " nami " ale mogę powiedzieć oficjalnie że jest malutki przełom więc prosimy o kciuki!

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...