Jump to content
Dogomania

Edi - mój springerek ;)


Paulina94

Recommended Posts

4 minuty temu, magdabroy napisał:

Nie piję aż tyle żeby być pomarańczowa :P Choć swego czasu wypijałam 0.7l soku każdego dnia i na dłoniach i stopach było to bardzo widać :/

kiedyś w liceum pielęgniara powiedziała, że to sposób na ładną karnację. Moja koleżanka z klasy piła 1 małego kubusia dziennie i po miechu już widać było różnicę- nie była pomarańczowa ( jak mój Łukasz- kiedy przesadziłam z soczkami (swoją droga podobno za dużo witaminy a obciąża wątrobę)- ale ładnie oliwkowa

Link to comment
Share on other sites

Ooo, teraz widzę, że Wy z Poznania. :) To całkiem niedaleko nas, bo my z Leszna. Do tego co jakiś czas bywamy w Poznaniu, więc może będzie okazja, żeby się spotkać. Chociaż z naszą przyrodnią siostrą, która też mieszka w Poznaniu planujemy się spotkać już od dawna i jeszcze nic z tego nie wyszło. :P

Link to comment
Share on other sites

Dioranne, hehe no tak to jest z tymi spotkaniami czasem :P To daj znać jak będziesz w Poznaniu, może akurat uda się spotkać ;)

Ania, w sobotę mam wolne, więc możemy się umówić na jakiś spacer ;) A w jakiej dzielnicy mieszka Twój brat ;) ?

 

Zdjęcia będą jutro :P

Link to comment
Share on other sites

Piątkowo (bliżej pętli) . Niestety jedziemy bez psow bo brat mieszka z naszym wujkiem (rok starszym ode mnie xd) i on niestety nie zgadza się by z psami do nich przyjeżdżać. Ale może kiedyś się uda i jak on gdzieś wyjedzie to przemyce psy :p 

Link to comment
Share on other sites

Taki młody wujek i nie zgadza się na psy w domu :P ? No szkoda, że będziesz bez nich ;)

Piątkowo jest daleko ode mnie i bez bezpośredniego połączenia :P Ale jakoś sobie poradzimy :P Mogę przyjechać tam sama (bo Edi w tramwaju zejdzie na zawał), możesz przyjechać Ty w moje rejony i wtedy przejdziemy się z psem, albo możemy się spotkać w ogóle gdzieś indziej i pójść gdzieś np na kawę ;)

 

Pan Spaniel we własnej osobie :)

CAM00197a.thumb.jpg.4bf313c584b2add5a84aCAM00184a.thumb.jpg.cd3105fee7fab3b506aeCAM00188a.jpg.51ec83fa705c5b72779a810a03CAM00175a.jpg.d0c96e457289ccc9d3f9c22874

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

No niestety on nie przepada za psami :p jak jest u nas to też psy do niego nie mogą podchodzić :p  szanuję to , nie każdy musi psy kochać ;)

 czesto nie jestem w poznaniu ale jak kiedys bede jechac to dam znać ;) bo teraz to jedziemy "na chwilę" wpadamy i wypadamy :)

EDI jest fajowy :D rozczulajace ma te kropki na pysku :) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mój Mateusz pojechał do swoich rodziców, a ja robię sobie dzisiaj "Beauty Day" :D

Mam w planach długą, relaksującą kąpiel, peeling twarzy, maseczkę, olejowanie włosów, manicure, pedicure i co tam mi jeszcze przyjdzie do głowy - wszystko w domowym zaciszu ;)

A potem trochę poćwiczę :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...