Jump to content
Dogomania

Edi - mój springerek ;)


Paulina94

Recommended Posts

2 godziny temu, Angi napisał:

Na FB jest wszystko, nigdy nie upadnie ;) ja nie wiem co komu fb nie pasuje. Nie pasuje? to nie miej tam konta, proste. ;) Ja z niektórymi utrzymuje kontakt tylko przez fb. Osoby zzagranicy, hodowcy.. 

Ja za to na dogo wchodzę ze zwykłego przyzwyczajenia, jakby jebło to by mi przykro nie było :p

I nie mam. Proste ;)

Zresztą napisałam dlaczego mi nie pasuje. O czcigodny fejsbuku jakże śmiałam cię znieważyć hahaha  ;D ;D ;D

 

Nie mam konta i żyję. A kontakt z kim chcę to mam. Lajkusie za lajkusie przyprawiają mnie o mdłości :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Tyś napisał:

Forum to forum... ma swój klimat. Bardzo lubię forum, ma jakiś tam porządek.
FB to niestety jeden wielki śmietnik, ciężko znaleźć interesujące nas rzeczy itd. ;)

Żeby już nie wspomnieć o jego tragicznej szacie graficznej. Po prostu dramat jak dla mnie. Lubię ładne rzeczy, a FB wręcz odpycha.

Dogo też ostatnio piękne nie jest, ale to też wynik tego, że zarząd forum je po prostu olał, na maksa uprościł. Żeby było jak najprościej, jak najtaniej. Bo przecież wszystko się przeniosło na FB to po kiego jakieś tam dogo.

 

I żeby nie było. Ja nie mam nic do tego, że ktoś ma tam konto. Chce to ma - wolna wola. I takiego samego zrozumienia oczekuję w drugą stronę. Nie mam to nie mam, a nie "łooooo jak to? nie masz konta?? no nie mów! wszyscy mają!" pffffff :D żal.pl

 

Paulina, śmiecimy Ci w wątku. Przyjdź i nas wykop jakby co :)))

Link to comment
Share on other sites

Ja konto na fb mam, ale nie wyobrażam sobie tam takich dyskusji jak tutaj. W ogóle znalezienie tam czegokolwiek to porażka.

W sumie po zmiana na dogo mam podobnie :P

I brakuje mi strasznie tego niebieskiego psa w logo, który był u góry strony! W ogóle ta wcześniejsza szata graficzna była fajna, nie wiem po co w ogóle było ją zmieniać.

A co do Adminów to zawsze kontakt był trudny, pamiętam jak nie raz jako moderator do nich wypisywałam tygodniami zanim otrzymałam jakąś odpowiedź (jeśli w ogóle otrzymałam), a teraz to już chyba w ogóle ślad po nich zaginął.... 

Ale co by nie było poznałam tu w latach świetności naprawdę sporo fajnych ludzi. Jednych tylko wirtualnie, innych także na żywo i ze sporą grupą dalej utrzymuję kontakty. Choć żadne inne miejsce nie ma już tego klimatu :)

Ale spamujemy tutaj! :P

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Patikujek napisał:

A co do Adminów to zawsze kontakt był trudny, pamiętam jak nie raz jako moderator do nich wypisywałam tygodniami zanim otrzymałam jakąś odpowiedź (jeśli w ogóle otrzymałam), a teraz to już chyba w ogóle ślad po nich zaginął.... 

a to nie jest tak, że dogo po prostu zostalo komus odsprzedane kto po prostu nie umie/nie chce tego dluzej prowadzic i olewa? może trzeba przejąć forum?;) 

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, alexmultipass napisał:

a to nie jest tak, że dogo po prostu zostalo komus odsprzedane kto po prostu nie umie/nie chce tego dluzej prowadzic i olewa? może trzeba przejąć forum?;) 

Powiem szczerze, że nie mam pojęcia. Już od kilku lat moje wizyty na dogo są dość sporadyczne. Problemy z funkcjonowaniem zaczęły się chyba przy pierwszych większych zmianach grafiki i serwerów. A potem stopniowo ludzie się wykruszali. W tej chwili nie znam już nikogo kto miałby jakieś konkretniejsze informacje na temat adminów itp...

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Patikujek napisał:

Kiedyś wróci.... Będzie miała co czytać :P

ah to nadrabianie hahaha

 

Cytuj

Powiem szczerze, że nie mam pojęcia. Już od kilku lat moje wizyty na dogo są dość sporadyczne. Problemy z funkcjonowaniem zaczęły się chyba przy pierwszych większych zmianach grafiki i serwerów. A potem stopniowo ludzie się wykruszali. W tej chwili nie znam już nikogo kto miałby jakieś konkretniejsze informacje na temat adminów itp...

straszna szkoda, tak na marginesie nie wiem skąd wasze porównania forum do fb, na fb nie da się poznać nowych ludzi tak bezpretensjonalnie, umówić się na spacer od tak z nieznajomym i psiakiem. wróciłam tutaj bo biorę szczeniaka i zalezy mi na dobrej socjalizacji a osobiście znam na prawdę niewiele osób z psami - do wspólnych spacerów. ale widzę nic z tego;) 

Link to comment
Share on other sites

56 minut temu, alexmultipass napisał:

straszna szkoda, tak na marginesie nie wiem skąd wasze porównania forum do fb, na fb nie da się poznać nowych ludzi tak bezpretensjonalnie, umówić się na spacer od tak z nieznajomym i psiakiem. wróciłam tutaj bo biorę szczeniaka i zalezy mi na dobrej socjalizacji a osobiście znam na prawdę niewiele osób z psami - do wspólnych spacerów. ale widzę nic z tego;) 

Dla mnie też niema czego porównywać! FB jest dla mnie ok,ale pod względem kontaktu z już znanymi ludźmi. Natomiast forum służyło właśnie do poznawania zupełnie nowych ludzi z podobnymi zainteresowaniami.

Co do szczeniaka to ja na swojego także czekam, ale u mnie jeszcze trochę czasu zostało. Jednak nie spodziewam się zbyt wiele po dogo w zakresie socjalu itp. Nie dość, żę dogo dość wymarło to jeszcze moje obecne miejsce zamieszkania poza granicami Polski nie sprzyja spotkaniom psiarzy ...

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Patikujek napisał:

Dla mnie też niema czego porównywać! FB jest dla mnie ok,ale pod względem kontaktu z już znanymi ludźmi. Natomiast forum służyło właśnie do poznawania zupełnie nowych ludzi z podobnymi zainteresowaniami.

Co do szczeniaka to ja na swojego także czekam, ale u mnie jeszcze trochę czasu zostało. Jednak nie spodziewam się zbyt wiele po dogo w zakresie socjalu itp. Nie dość, żę dogo dość wymarło to jeszcze moje obecne miejsce zamieszkania poza granicami Polski nie sprzyja spotkaniom psiarzy ...

A jaki masz czas oczekiwania? Pamietam Cie jeszcze za czasów moda, nie pamietam hasla do drugiego profilu. oj mi też zostało jeszcze sporo czasu, nigdzie nie ma szczeniąt na razie (pewnie do wiosny) ale już przebieram nóżkami szykuję wyprawki etc;)))) edit. ah czekasz na cieczke to podobna sytuacja;))

Cytuj

pochwalcie się na co czekacie/co macie malutkiego :)

u mnie manchester terrier mam nadzieję ale póki co pod górkę..

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, alexmultipass napisał:

A jaki masz czas oczekiwania? Pamietam Cie jeszcze za czasów moda, ja miałam w tym czasie Erge - wyzla weimarskiego - nie pamietam hasla do drugiego profilu. oj mi też zostało jeszcze sporo czasu, nigdzie nie ma szczeniąt na razie (pewnie do wiosny) ale już przebieram nóżkami szykuję wyprawki etc;)))) edit. ah czekasz na cieczke to podobna sytuacja;))

u mnie manchester terrier mam nadzieję ale póki co pod górkę..

a z manchester terrierem nigdy nie maiłam do czynienia, nic nie wiem o tej rasie- muszę poczytać

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, alexmultipass napisał:

A jaki masz czas oczekiwania? 

No u mnie cieczka ma się pojawić w każdej chwili. Planowo powinna być w połowie października, ale wiadomo, że to różnie bywa :) Także szczeniaka jak wszystko pójdzie dobrze spodziewam się koło marca :)

5 minut temu, alexmultipass napisał:

u mnie manchester terrier mam nadzieję ale póki co pod górkę..

Teriery górą!

5 minut temu, alexmultipass napisał:

Pamietam Cie jeszcze za czasów moda, ja miałam w tym czasie Erge - wyzla weimarskiego - nie pamietam hasla do drugiego profilu.

Jeśli chodzi o wyżlicę to coś mi świta, ale gdzięs tam z tyłu.

A jaki miałaś nick?

Cytuj

o to w sumie wysokościowo przybliżenie do boksera , lubię teriery za ich bystrość (do Patikujka pisałam)

Chciałam właśnie coś większego. Zawsze marzyłam o czymś większym, ale póki z rodzicami mieszkałam nie było mowy, teraz jest okazja. Długo wybierałam rasę,bo chciałam by pasowała mi i charakterem i wyglądem i tak wyszło że zostałam wierna terierom :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...