Jump to content
Dogomania

Edi - mój springerek ;)


Paulina94

Recommended Posts

Już ładnych parę lat temu jechałam na szkolenie do Warszawy intercity i durna zamiast poprosić o sok- wybrałam gorącą kawę. Wagon tak trzęsło podczas jazdy, że myślałam że obleję siebie i współtowarzyszy wrzątkiem :) Co do pierwszej klasy, to jestem w szoku. Kiedyś tak pięknie nie było( jestem córką maszynisty i miałam darmową pierwsza klasę i nigdy mi jeść nie dali heheh)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

No to nieźle :P Ja jak byłam w liceum to miałam 37% zniżki, a teraz jak się nie uczę to muszę płacić całość :P Ale jak kupiłam bilety 3 tygodnie przed wyjazdem to nie było bardzo drogo :)

Moja kuzynka jest teraz w klasie maturalnej i namawiam ją na Poznań :D Nie wiem czy się uda, bo ma bliżej Warszawę, Lublin.. no zobaczymy :D

Link to comment
Share on other sites

O 4.04.2016o23:07, jolkablaszczyk napisał:

ja mam koleżanke, ktorej mama pracowała w PKP wiem, że do 18 roku życia koleżanka miała zniżki... za przejazdy płaciła tylko 20% ceny.. i np. ze szczecina do ktowic placiła cos ok 15 zl... a np. z rybnika do katowic całe 1.50zl :) 

kiedyś było 80 procent zniżki, potem całkiem za darmo (pro forma opłata za znaczek do takiej czarnej legitymacji), w ogóle lekarze zakładowi, część leków za darmo, wczasy zakładowe, paczki mikołajowe dla dzieci, kolonie ech.... to były czasy (i deputat na opał hehe)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
15 godzin temu, majoka napisał:

spod byka na Ciebie patrzy, co mu zrobiłaś ??? :P

On nie patrzy na mnie, cały skupiony jest na wąchaniu biletomatu :P

W ogóle zrobienie mu ładnego zdjęcia podczas spaceru jest praktycznie niemożliwe :P No chyba, ze ktoś jeszcze idzie z nami :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...